ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Na co było stać Rząd Tuska 
23 październik 2014      Artur Łoboda
KUKIZ "Samokrytyka (dla Michnika)"  
4 listopad 2014      Kukiz
W co zagrywa PiS? 
18 grudzień 2015      Artur Łoboda
Izraelski Mossad przejął lotnisko Okęcie 
29 lipiec 2011      Bogusław
Ksenofobia wedle motłochu 
3 grudzień 2017      Artur Łoboda
Dwóch nastolatków pada martwych kilka dni po „zaszczepieniu się” Pfizerem – milczenie w mediach 
20 luty 2022      ethanh
Demontaż wirusowej teorii 
3 styczeń 2021     
Ponowne wezwanie o uzasadnienie wysłania Yael Bartana jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
5 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Biblia i medycyna 
13 maj 2021      Micaela Burkhart
WIESŁAW SOKOŁOWSKI - MARSZ PAMIĘCI - i nasze milczenie - Warszawa 10.09.2012  
12 wrzesień 2012      www.trwanie.com
KORESPONDENCJA Z GDAŃSKA 
21 luty 2019      Alina
Odpowiedzialność cywilna za fikcyjną epidemię 
8 sierpień 2020     
Wirus Niedzielskiego 
13 styczeń 2021      interia.pl
Honor jest w genach 
11 lipiec 2016      Artur Łoboda
Dolar znowu zagrożony jako waluta rezerwowa 
9 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Teraz ja składam deklarację  
6 maj 2015      Artur Łoboda
Koledzy pseudopatriotów zawitali do Izraela 
13 marzec 2022      Artur Łoboda
Nie istnieją wiarygodne testy na SARS CoV-2 
5 sierpień 2020     
Ponad 66% „w pełni zaszczepionych” Izraelczyków cierpi teraz na niepożądane reakcje 
7 marzec 2022      Ethan Huff
Jaki program Powstania Narodowego? 
24 styczeń 2012      Artur Łoboda

 
 

Franco Fracassi i jego raport z 2019: „W marcu padną giełdy z całego świata"

 
 
Dziennikarz Franco Fracassi z okazji wydania swojej nowej książki udzielił wywiadu Byoblu.

Jest dziennikarzem od około trzydziestu lat i opublikował różne książki.
Najnowszy „ Protokół zarażenia - jak i dlaczego mogli nas ochronić przed pandemią, a nie zrobili tego” właśnie wyszedł i już wywołuje burzliwe dyskusję.

„Przeprowadziłem trywialne poszukiwania wśród oficjalnych źródeł Rządów i instytutów badawczych i odkryłem, że koronawirus był najbardziej zapowiadanym i przewidywanym wydarzeniem XXI wieku”.

Po SARS cały świat zdecydował, że przygotowanie nowego wirusa jest najwyższym priorytetem i zainwestowano setki miliardów dolarów.
 
Franco Fracassi opowiada o największych ćwiczeniach w historii


Pod koniec 2018 roku wiadomo było wszystko - co trzeba było wiedzieć o wirusie.
Główne kraje zorganizowały symulacje i ćwiczenia, aby zrozumieć, co może się stać po jego przybyciu.

Od stycznia do sierpnia 2019 roku Stany Zjednoczone zorganizowały największą w historii symulację.

Zaangażowany był Biały Dom, wszystkie ministerstwa, w tym Pentagon, amerykańskie tajne służby, główne ośrodki badawcze, główne uniwersytety, duże korporacje międzynarodowe, duże banki i poszczególne stany federalne.
Setki tysięcy osób zaangażowanych w ośmiomiesięczną symulację pandemii koronawirusa.

Franco Fracassi wyjaśnił, jak niepokojące były raporty wygenerowane podczas tego ćwiczenia.
Daty i wiadomości pasują do tych, które czytamy w głównych gazetach podczas sytuacji kryzysowej.

„Czarno-biało jest napisane, że w marcu 2020 roku spadną wartości giełdowe z całego świata”.
Oszacowano również liczbę zgonów we Włoszech, a także osób które utracą pracę, czy upadek giełdy, lub konflikty między krajami.

Ćwiczenie amerykańskie nie było jedynym ćwiczeniem, a mimo to - mimo gotowości na pandemię koronawirusa już we wrześniu 2019 r., Rządy nic nie zrobiły.
 
Dziwna historia laboratorium Wuhan
 
„Zanim zrozumiemy, czy był to wirus artefaktowy, czy uciekający, musimy zrozumieć, czym jest laboratorium w Wuhan” - powiedział Fracassi.

Z tego, co powiedział dziennikarz, zbudowali laboratorium pod silnym naciskiem prezydenta Francji Jacquesa Chiraca.
Inauguracja była również anomalna, ponieważ przewodniczył jej Emmanuel Macron, a nie Xi Jinping.

W 2014 roku Obama ogłosił międzynarodowe moratorium na badania nad koronawirusem z powodu wycieku wirusa z laboratorium w USA.


Zamiast tego w 2017 roku Anthony Fauci zwołał spotkanie w Białym Domu, na którym zapowiedział wznowienie badań nad koronawirusem, ale nie na ziemi amerykańskiej, ale w chińskim laboratorium w Wuhan.

„Wuhan stało się laboratorium poszukiwanym przez Francję, z francuskimi naukowcami, kierowanymi przez chińskich naukowców, finansowanymi i z udziałem amerykańskich naukowców. Skomplikowana historia - powiedział Fracassi.
 
Franco Fracassi i maski wyprodukowane w Wuhan

Dla dziennikarza władza jest w rękach nielicznych.
Przykładem jest produkcja masek ffp2 i ffp3, składających się z określonego materiału produkowanego przez przemysł indyjski i chiński.

Na świecie jest pięć firm, które produkują prawie 90% masek.
Wśród nich jedna, w Wuhan i pokrywa 50% światowej produkcji.

Akcje firm, które zasadniczo należą do Komunistycznej Partii Chin, znajdują się w obrocie publicznym i są w 50% kontrolowane przez trzy firmy z Wall Street.
Są to: BlackRock, Vanguard i State Street i są ze sobą powiązane w zarządzanych aktywach o wartości 25 bilionów euro.

Franco Fracassi powiedział: „Czy można uczciwie powiedzieć, że istnieje wojna między Chinami a Stanami Zjednoczonymi, czy też jest to coś innego?
Trudno się wyrwać z tego świata ".

Dziennikarz skomentował również kwestię szczepionek: „Stanowią one fundamentalny biznes dla WHO, który pomimo tego, że jest organizacją międzynarodową, jest finansowany głównie przez osoby, które decydują, jak te pieniądze powinny być wydawane”.

Fracassi przypomniał wtedy, że wśród głównych inwestorów znajdujemy kilka branż, które zajmują się tylko szczepionkami, oraz niezwykle potężną postać o imieniu Bill Gates, która ma prawdziwą obsesję na punkcie szczepień.

„Jest jedna rzecz, która jest cenniejsza niż jakakolwiek suma pieniędzy, którą ktokolwiek może zebrać: przywilej życia lub śmierci innych.
To jest bezcenna moc.
Żyjemy w taki sposób, że niewielu poddanych to zdobywa, a rządzą wszystkie Rządy, w tym nasz ".


Nagły skok w przyszłość

„Covid był akceleratorem czasu, za kilka miesięcy rozstrzeliwano nas w przyszłości.
Byliśmy zmuszani do pracy, chodzenia do szkoły, robienia zakupów, rozmów z przyjaciółmi i rodziną, a wszystko to przed ekranem komputera".


Franco Fracassi wyjaśnił, że ten cyfrowy świat przechodzi przez lejek złożony z dużych firm zarządzających oprogramowaniem (Facebook, Amazon, Google) i innych, które zarządzają (medialnymi) materiałami.

Jeśli wcześniej niektórzy byli uzależnieni od narzędzi technologicznych, Covid zmusił nawet tych, którzy nie chcieli wejść w to uzależnienie.

„Ta technologia istnieje tylko dzięki komponentom wykonanym z 17 minerałów, bez których nic z tego by nie istniało.
Nazywa się je ziemiami rzadkimi, nawet jeśli wcale nie są rzadkie, a znajdują się w dwóch krajach świata: Demokratycznej Republice Konga i Chinach ”.


Reporter zwrócił następnie uwagę, że wszystkie firmy, które zbierają te minerały, są chińskie, a także te, które przekształcają je w komponenty (komputera).

Fracassi podsumował: „Mamy zatem jedną istotę, która zarządza tą ogromną mocą, o której mówiliśmy wcześniej.
Ciekawostką jest jednak to, że te firmy są notowane na giełdzie i zgadnij, kim są trzej główni akcjonariusze tych firm? BlackRock, Vanguard i State Street"


Jeśli chodzi o drugą falę (epidemii), dziennikarz skomentował: „Za pierwszym razem mogli udawać, że nic nie wiedzą, ale teraz zostaliby wyrzuceni, gdyby się powtarzali.
W tej chwili nie ma nagłych wypadków (zarażeń), znamy wirus, terapię, profilaktykę.
W takiej sytuacji nowe zamknięcie (lockdown gospodarki) i nieprzygotowany Rząd, który doprowadziłyby do kolejnej katastrofy gospodarczej - są nie do przyjęcia ”.

 
Źródło:
https://www.oltre.tv/fracassi-rapporto-2019-marzo-cadranno-borse/
23 sierpień 2020

Denise Baldi  

  

Komentarze

  

Archiwum

An "Early Version" of Jan Thomas Gross' FEAR?
październik 27, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
Nadchodzi czas katakumb....
maj 12, 2003
Andrzej Kumor
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
Obronić Polskę - to też obronić polskiego rolnika
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
Podręczny słownik polsko-polski
listopad 28, 2002
Piotr
Dom na kołach
luty 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
Prezydent przestrzega przed pomysłami na "karykaturę RP"
listopad 11, 2004
Wolna Polska
czerwiec 28, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
HISTORIA W IMADLE POSTĘPU
grudzień 15, 2004
DARIUSZ RATAJCZAK
Poland's Pre-WWII Activities Helped to Sow the Seeds of Defeat of Germany in the Global War
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wybaczcie nam Wołyń - piszą intelektualiści
luty 24, 2003
PAP
Superpanstwo wchodzi kuchennymi drzwiami
październik 16, 2007
Goska
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
styczeń 6, 2009
AWT
Geje a opera mydlana
grudzień 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media