ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
więcej ->

 
 

Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji

Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie dwóch procent ludzi - stwierdza najnowszy raport instytutu działającego przy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Opublikowany 5 grudnia br. raport helsińskiego World Institute for Development Economics Research of the United Nations University - UNU-WIDER stwierdza, że bogactwo świata, wliczając w to nieruchomości i zasoby finansowe, jest rozłożone coraz bardziej nierównomiernie. Najbogatsze osoby zamieszkujące Europę, Amerykę Północną i niektóre wysokouprzemysłowione kraje Azji, posiadają prawie 90% całego bogactwa światowego. Dyrektor Instytutu UNU-WIDER Anthony Shorrocks powiedział, że "Oceniliśmy, iż 2% najbogatszych ludzi posiada ponad połowę światowego bogactwa, a pozostała reszta posiada zaledwie 1% światowego bogactwa." Shorrocks porównał to do sytuacji, w której jeśli całe bogactwo dziesięcioosobowej grupy wynosi sto dolarów, to jedna osoba posiada 99 dolarów, a pozostałe dziewięć osób dzieli się zaledwie jednym dolarem. "Jeśli sądzisz, że rozkład dochodów jest nierównomierny, to rozkład bogactwa jest jeszcze bardziej nierówny" - mówi Shorrocks.

Kryterium zakwalifikowania się na listę najbogatszych ludzi było posiadanie w 2000 roku co najmniej 1 miliona dolarów. Do grupy tej kwalifikuje się 37 milionów ludzi na świecie. Więcej niż połowa z nich mieszka w USA i Japonii.

Badania dotyczące rozkładu bogactwa na świecie, najszersze badania jakie dotychczas przedsięwzięto, pokazują, że zaledwie 1% najbogatszych ludzi na świecie posiadało w 2000 roku 40% światowego bogactwa, a 10% najbogatszych posiadało aż 85% światowego bogactwa. Z tymi szokującymi danymi kontrastuje fakt, iż połowa światowej populacji posiada zaledwie 1% globalnego bogactwa.
8 grudzień 2006

bibula 

  

Archiwum

Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rabin Lerner sądzi, że administracja Busha była zamieszana w zorganizowanie wydarzeń 9/11
luty 12, 2007
bibula- pismo niezależne
Świat się zmienia: Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
Historia-współczesność-współczesność-historia
grudzień 18, 2002
Artur Łoboda
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
Swiat unijnych iluzji (2)
kwiecień 4, 2003
Jerzy Robert Nowak
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
The infection
październik 24, 2006
Obud? się i powąchaj faszyzm Czym jest faszyzm dla Ciebie?
listopad 12, 2005
zygi zza morza
Bidulek
wrzesień 30, 2004
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
10 tys. zł za paraliż miasta
luty 21, 2008
PAP
KOMUNIKAT ZARZADU GLÓWNEGO KONGRESU POLONII KANADYJSKIEJ
styczeń 30, 2003
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media