ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
więcej ->

 
 

Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie


Od pół wieku główne media ukrywają masowe znrodnie popełnianie przez Żydów na Arabach na Bliskim Wschodzie. Uczciwi ludzie, włącznie z wielu Żydami, nie zgadzają się z tym stanem rzeczy. Ostatnio były prezydent USA, Jimmy Carter, wymienił przed kamerami telewizyjnymi zasadnicze powody, które uniemożliwiają ustalenie permanentnego pokoju na Bliskim Wschodzie:

1. Radykalni Żydzi rządzący w Izraelu uzurpują sobie prawo do konfiskowania i do kolonizowania ziemi Palestyńczyków. Usiłują oni pemanentnie ujarzmiać i coraz bardziej upokarzać Palestyńczyków i butalnie wypędzać ich z ich ziemi.
2. Niektórzy Palestyńczycy reagują oddając cześć męczennikom-samobójcom za ich ataki na żydowskich ciemiężycieli i uważają, że samo zabicie Żyda jest zwycięstwem.

Izrael odpowiada aktami zemsty i terroru, a ruch oporu Palestyńczyków, nie uznaje prawa Żydów europejskich do tworzenia państwa żydowskiego w Palestynie i grozi zniszczeniem państwa Izrael. Od września 2000 do marca 2006 było zabitych 3,982 Palestyńczyków i 1,084 Żydów w Palestynie. Wśród zabitych było 708 dzieci palestyńskich i 123 dzieci żydowskich. Ostatnie mordy na terenie Gazy i w Libanie nie są włączone do tego podsumowania.

Wobec przeciągającej się tragedji, trzeba doprowadzić do uczciwych rokowań pokojowych, między rządem Izraela i Palestyńczykami, czego USA stojąc po stronie radykalnych Żydów nie czyni. USA oficjalnie popierało granice, w których ONZ uznał Izrael w 1949 roku i które to granice trwały do 1967 roku.

Rezolucja ONZtu numer 242 nakazuje Izraelowi wrócić do tych granic i opuścić nielegalnie okupowane tereny Palestyńczyków. Granice te zostały potwierdzone w 1978 roku w Camp David i w 1993 roku w Oslo. Granice te były zaakceptowane przez Arabów ale nie przez rząd Izraela, który nie chce uznać stałych granic, w nadzieji dalszej ekspansji i w tym celu, Izrael nie posiada ani konstytucji, ani formalnego traktatu obronnego z USA, ponieważ dokumenty te wymagają ustalenia permanentnych granic Izraela.

Ustalenie międzynarodowo uznanych granic Izraela jest konieczne dla pokoju na Bliskim Wschodzie i dla zakończenia samobójczych ataków zdesperowanych Palestyńczyków. Radykalni sjoniści rządzący w Izraelu, gwałcą uznane przez ONZ i USA granice i ciemiężą Palestyńczyków.

Żydzi rządzący w Izraelu pozbawiają Palestyńczyków podstawowych praw człowieka, według byłego prezydenta Cartera, który krytykuje uległość wobec radykalnych Żydów ze strony Białego Domu i kongresu w Waszyngtonie, na przestrzeni lat, mimo tego że na przykład sondaż opinii w Europie, w 2003 roku, wykazał, że Izrael jest uważany za główne zagrożenie dla pokoju światowego, większe niż Korea Północna, Iran, lub Afganistan.

USA kompromitowało się na scenie międzynarodowej kiedy używało ponad 40 razy weta w ONZ Radzie Bezpieczeństwa, żeby blokować rezolucje krytykujące Izrael. Carter uważa, że brak poparcia USA dla sprawiedliwego pokoju w Palestynie, jest głównym powodem nienawiści do Ameryki i terroryzmu na Bliskim Wschodzie i wśród muzułmanów na całym świecie.

Obecnie demokratyczne wybory w Palestynie dały zwycięstwo partii Hamas i prawo uformowania rządu w autonomji palestyńskiej. Izrael i USA destabilizują rząd partii Hamas i blokują mu dostęp to funduszy w bankach. Izrael nie pozwala Palestyńczykom brać udziału w zebraniach ich parlamentu, za pomocą odmawiania Arabom pozwolenia na przejazdy po Palestynie. Gaza jest izolowanan przez siły Izraela, które nie dopuszczają pomocy humanitarnej dla Palestyńczyków, jak też uniemożliwiają im życie gospdarcze i normalny dostęp do świata. W więzieniach izraelskich jest około 10,000 Arabów.

Już w 1979 roku prezydent Carter powiedział w Izraelu w Knessecie: „Ludność chce pokojowego rozwiązania. Przeszkody stawiają przydódcy polityczni.” Latami sprawdziany opinii Żydów zamieszkałych w Izraelu, wykazują że większość woli granice z 1967 roku, w zamian za pokój z Palestyńczykami. Natomiast 80% Palestyńczyków akceptuje podział kraju na dwa państwa: Palestynę i Izrael, w granicach z 1967 roku. Opinie te potwierdza dr. Naomi Chazan, profesor Hebew University i były marszałek Knessetu.

ABCNews z 2go grudnia, 2006 podaje te fakty w omówieniu książki prezydenta Jimmy Carter’a pod wymownym tytułem „Pokój w Palestynie bez Apartheid’u.” Carter potępia żydowską wersję apartheid’u, w której dwa narody mieszkają razem w Palestynie zdominowne przez sjonistów-ekstremistów. Odmawiają oni praw człowieka Palestyńczykom i skazują ich na status pod-ludzi, którzy są skazani na życie w za drutami, otoczeni rogatkami izraelskimi, gdzie siły izraelskie sprawdają przepustki. Tak działo się w Afryce Południowej i w gettach pod okupacją niemiecką.

Carter pisze że „pokój będzie możliwy w Izraelu i na Bliskim Wschodzie tylko wtedy, kiedy rząd Izraela będzie szanował prawo międzynarodowe i granice z 1967 roku, według woli większości Żydów, zamieszkałych w Izraelu. Rząd USA traci prestiż i życzliwość na świecie, kiedy przyzwala na konfiskatę ziemi Palestyńczyków i kolonizację ziem palestyńskich przez nielegalnych osadników żydowskich.

Były prezydent Jimmy Carter pisze: ”Będzie tragedią dla Izraelczyków, dla Palestyńczyków i dla świata, jeżeli rząd Izraela odrzuci pokój [na podstawie granic z 1967 roku] i nadal będzie ustalać system ucisku, apartheid’u i ciągłych krwawych pacyfikacji.”

Książką Carter’a pod tytułem „Pokój w Palestynie Bez Apartheid’u” („Palestine Peace Not Apartheid”) wydało wydawnictwo Simon & Schuster w 2006 roku. Ironią losu jest fakt że w mediach izraelskich jest więcej wolności słowa i przekazywania prawdy niż w USA. Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie przez siły Izraela już wywołuje głosy nienawiści ekstremistów żydowskich i ich politycznych sojuszników przeciwko byłemu prezydentowi USA Jimmy Carter’owi.

www.pogonowski.com
3 grudzień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

"Prawdą jest" ... to co nie jest prawdą
marzec 18, 2004
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
listopad 11, 2003
O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej
styczeń 2, 2006
Adam Sandauer
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
Nasze matki - Polki to sztandary (komentarz)
maj 28, 2008
Artur Łoboda
Albanizacja Polski
maj 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Krytyczna Rola Polski w 1939 roku
wrzesień 1, 2004
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Elegancja Francja
kwiecień 29, 2007
Olaf Swolkień
A...... od kiedy to ameryka nalezala do amerykanow??
grudzień 16, 2007
markus
"Krew ich spada na nas i na syny nasze"
wrzesień 17, 2004
30 milionów durniów?
grudzień 15, 2002
Artur Łoboda
Rudolf Giuliani mianował kolejnych trzech Żydów na swoich doradców
październik 14, 2007
BIBULA
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu. Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
Czy lichwiarze przeszli na wegetarianizm?
listopad 5, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Niemcy w Epoce Neo-kolonializmu
wrzesień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media