|
|
Odkryłem tajną broń globalistów!
|
|
Najciemniej jest pod latarnią i dlatego codziennie patrząc na zaawansowaną broń przeciwko Ludzkości - nie podejrzewamy jej znaczenia.
Zacznę jednak od tematu tak zwanego "Pegasusa" - jako ważnego dowodu w sprawie.
Przedstawiciel izraelskiej firmy sprzedającej to oprogramowanie do szpiegowania telefonów - stwierdził w którymś wywiadzie, że szpiegostwo nie dotyczyło pewnych modeli telefonów.
Więc co?
Żydowscy hakerzy nie potrafili przełamać zabezpieczeń mniej popularnych marek?
Fakty są takie, że już na etapie projektowania telefonów i ich oprogramowania - wprowadzają tam moduł - pozwalający na pełną inwigilację jego posiadacza.
To nie "geniusz hakerów", ale zbrodnicza współpraca producentów telefonów i oprogramowania - stała za programem szpiegowskim "Pegasus".
Zresztą z tego samego powodu Unia Europejska wytoczyła wojnę chińskiej firmie Xiaomi twierdząc, że ich telefony posiadają moduły do szpiegowania.
I dlatego zatrzymali ekspansję tej firmy w Europie.
Szpiegowanie to jedno z narzędzi walki, ale najgroźniejsza jest broń zabijająca.
Od półtora roku studiuję PRAWDZIWE Prace naukowe dotyczące wpływu promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości - na zdrowie organizmów żywych.
Badana te prowadzone są co najmniej - od 60 lat, ale najważniejsze są prace dotyczące uszkodzeń płuc i serca - w wyniku napromieniowania falami elektromagnetycznymi wysokiej częstotliwości.
Prowadzone przeze mnie od blisko półtora roku pomiary natężenia promieniowania elektromagnetycznego w otoczeniu człowieka - wskazywały na pewne anomalie, których nie byłem w stanie wyjaśnić.
W jednym z artykułów napisałem, że moje pomiary przeczą uznawanym prawom fizyki - bo promieniowanie nie znika w momencie wyłączenia jego źródła.
Ale stwierdziłem też, że być może są to zakłócenia z tła, a mój przyrząd nie jest w stanie tego wykryć.
(Naukowe narzędzia do pomiaru promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości kosztują setki tysięcy złotych.)
W końcu rozłożyłem badanie na czynniki pierwsze i wtedy poznałem na czym bazują siepacze globalistów.
By nie przemęczyć czytelnika - pozwolę sobie na "popularnonaukowy" opis zjawiska.
Od co najmniej 25 lat technokraci usiłują wykorzystać technologię informatyczną do inwigilacji - a tą drogą do sprawowania władzy.
Ale dowiedzieli się również, że promieniowanie wysokiej częstotliwości może zabijać - nie pozostawiając - w tamtych czasach żadnych śladów.
Nierozważni naukowcy przekazali ZBRODNIARZOM wiedzę o wpływie promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości zarówno na psychikę człowieka - jak też na organy ludzkie.
Eskimosi musieli się więc dowiedzieć, że dzięki takiemu promieniowaniu można uszkadzać płuca.
Kiedy pod koniec 2002 roku wprowadzono w Chinach telefonię komórkową o częstotliwości 2,5 GHz - to niedługo później pojawiła się tam nowa choroba dróg oddechowych, którą nazwano SARS (South Asian Respiratory Syndrome).
Charakterystyczne jest to, że czasowo powiązane zostało z zapowiadanym - wielkim kryzysem finansowym.
Pewnie to tylko przypadek, że kilka miesięcy po wielkim krachu finansowym z 2008 roku ogłoszono fałszywą epidemię "świńskiej grypy".
Pod koniec 2008 roku rozpoczęto wprowadzanie technologii 4G. I zaraz później pojawiły się dziwne przypadki chorób dróg oddechowych, które nazwano "świńską grypą".
Właśnie wtedy dokonano pierwszej próby wywołania ogólnoświatowej histerii epidemicznej, której skutkiem będą masowe szczepienia.
11 czerwca 2009 Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła najwyższy, szósty stopień zagrożenia oznaczający pandemię.
16 lipca 2009 Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poinformowała, że pandemia nowej grypy A/H1N1 jest najszybciej rozprzestrzeniającą się kiedykolwiek pandemią i bezcelowe jest odnotowywanie każdego przypadku choroby.
Wtedy po raz pierwszy przeprowadzono akcję maskowania.
Jakimś dziwnym trafem w Polsce nic nie wiedzieliśmy o żadnej pandemii, bo była to tylko medialna epidemia.
Podobnie zresztą było ze "Grypą hiszpanką", o której długo w Polsce nic nie wiedzieliśmy - bo tu nie było żadnych szczepień!
W jesieni 2019 roku wprowadzono w Chinach technologię 5G i znowu pojawiła się nowa choroba dróg oddechowych.
W dawnych - normalnych czasach - grypa była chorobą sezonową i występowała TYLKO w sezonie jesienno-zimowym.
Kiedy nasze otoczenie zostało zanieczyszczone promieniowaniem elektromagnetycznym - to choroby dróg oddechowych występują przez cały rok, albowiem smog elektromagnetyczny towarzyszy Nam cały czas.
I chorować będziemy już zawsze - póki nie oprzytomniejemy i nie zaczniemy traktować smog elektromagnetyczny porównywalnie do promieniowania jonizującego reakcji jądrowej.
To jest pierwsza część opisu broni globalistów.
Zamykam ją w tym momencie - bo chciałbym, aby czytelnik dokładnie zrozumiał następny - dużo zwięźlejszy tekst.
To podstawa do zrozumienia prowadzonej wobec Nam wojny psychologicznej.
|
|
30 styczeń 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Chiny uniezależniają się ekonomicznie od USA
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tishman
styczeń 14, 2004
|
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
|
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii
The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
|
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
|
Jeszcze o L.M.
kwiecień 6, 2004
www.angora.pl
|
Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
|
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
|
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
|
Do końca
wrzesień 17, 2003
Andrzej Kumor
|
Kołodko zostaje
Miller też
grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
|
"Jednym kawior, drugim kaszanka"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / The Times - 2002.12.11
|
Fragmenty skarg ofiar stalinowskich (1)
wrzesień 9, 2004
|
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
|
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Liberalni doradcy Watykanu
grudzień 10, 2006
Marek Głogoczowski
|
|
|