|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
więcej -> |
|
"Izraelskie Siły Obronne” – IDF
|
|

„Goliat arabski zagraża izraelskiemu Dawidowi,” według mediów w Izraelu. Faktycznie to Goliat żydowski cofnął Liban o dawdzieścia lat wstecz i spowodował w Izraelu kulturę linczowania Arabów, podobną do sposobu traktowania murzynów w USA, sto lat temu. Psychologia tłumu jest jest najbardziej dynamiczna kiedy obdejmuje dużą ilość ludzi.
Tak więc Żydzi w Izraelu utożsamiają się z wojskiem, „Israeli Defense Force” (IDF), tak że powszechne było przekonanie, że zawieszenie broni w Libanie, bez zwycięstwa, byłoby klęską, mimo rozmiarów masakry Libańczyków i zniszczenia ich kraju. W propagandzie Izraela IDF, jest nie tylko bohaterem i jednocześnie ofiarą, ale również trzonem państwa żydowskiego.
Poprostu „Albo my albo Nasrallah i Hezbollah” oraz „Izrael jest w zgodzie z Libanem.” Logika IDF jest oparta na naukach oficerów-rabinów, którzy rozpowszechniają radykalną wersję nauk talmudu, o wyższości Żydów nad nie-Żydami. Rozpowszechnia się w Izraelu wersję historii i wogóle orientacji według IDF, które dyktuje panstwową panięć w Izraelu, mimo protestów ruchu pokoju i działalności takich ludzi jak Uri Avnery.
Izrael Szahak, Uni Avnery i im podobni są ogólnie potępiani za ich wystąpienia. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak dominującą rolę w gospodarce Izraela odgrywa IDF. Teraz kiedy dominujące wpływy Żydów w Waszyngtonie osiągają niebywałego szczytu, generałowie izraelscy przja?nią się z korporacjami przemysłu zbrojeniowego USA i w Izraelu, oraz po przejściu na emeryturę stają się kierownikami tychże korporacji.
IDF czyni największe zakupy w Izraelu, a przemysł elektroniczny jest zarządzany jednocześnie przez cywilów i wojskowych. Korzystają na przykład producenci telefonów komórkowych, a jeden z największych banków, Bank Leumi, rozdaje klijentom nalepki na samochody z napisem „Izrael jest potężny.” Uniwersytety starają się o kontrakty z IDF dla wspólnych projektów badań i licznych stypendiów.
IDF formuje poglądy Żydów w Izraelu, zwłaszcza że poborowi do wojska podlegają wszyscy chłopcy i dziewczęta w 18tym roku życia. IDF stale pozostaje w pogotowiu wojennym i tymczasem znęca się nad Palestyńczykami w Gaza i na zachodnim brzegu Jordanu.
W lipcu, 2006, IDF zamordowało 176 Palestyńczyków, w ramach akcji policyjnych głównie na terenie Gazy i używa w tym celu czołgów i samolotów. Akcje te niszczą infrastrukturę Palestyny i przeprowadzają pacyfikację młodocianych gangów w imię „wojny sprawiedliwej o byt Izraela.” Napad Izraela na Liban jest nazywany w gazecie Haaretz „drugą wojną o niepodległość Izraela” lub „wojną o prawo do życia dla Izraela.”
Degradacja Palestyńczyków jest modna w Izraelu, nie mówi się o nich jako o ludziach i prawie nikt wśród Żydów, nie przejmuje się ich krzywdą i upokorzeniem według pisarza Yitzhak’a Laor’a w jego artykule o IDF w London Review of Books z 17go sierpnia, 2006, pod tytułem „Wy jestęcie terrorystami, a my lud?mi szlachetnymi” („You are terrorists, we are virtuous”).
Laor krytykuje prasę Izraela za wybielanie zbrodni w Lib anie i twierdzenie, że nie ma moralnego uzasadnienia dla ostrzeliwania północnego Izraela katiuszami przez Hezbollah. „Nie ma moralnego znaku równości między Izraelem i Hezbollah” według fałszów szerzonych i wśród zarzutów, że pacyfiści w Izraelu są zdrajcami, jeżeli nie popierają ataków IDF na Liban, w imię obrony Izraela.
Prawdą jest, według Laor’a, że Izrealczycy wierzą w swoją wyższość nad Arabami (jaki i innymi gojami) i uważają że mają prawo do dokonywania weszelkiego rodzaju zbrodni na Arabach, według talmudu i na podstawie bezpieczeństwa jakie daje Izraelowi okiełzanie USA, przez radykalnych Żydów, którzy wraz z IDF nawołują do wojny przeciwko Iranowi. Prezydent Egiptu, Hosni Mubarak, powiedział 17go sierpnia 2006, według Agencji Reuter’a, że „Konflikt między USA i Iranem musi być rozwiązany drogą dyplomatyczną i bezpośrednimi rozmowami, ponieważ jakikolwiek atak na Iran oznaczałby zdestabilizowanie regionu Bliskiego Wschodu i całego świata.”
Laor nawołuje, żeby pamiętać zbrodnie rządu Olmert’a, który według niego powinien być postawiony za zbrodnie wojenne przed sądem w Hadze i żąda żeby jednakowe znaczenia przyznawać zabitym Arabom jak i zabitym Żydom. Ironią historii jest że dziś Żydzi tak traktują Arabów jak Niemcy traktowali Żydów w czasie wojny. Loar słusznie protestuje on przeciwko kłamstwom szerzonym przez oficjalną propagandę Izraela a szczeglnie przez Izraelskie Siły Obronne – IDF.
www.pogonowski.com |
|
29 sierpień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Jak funkcjonują największe gangi (3)
Jansen pogrąża Eureko
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
|
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Cała prawda jest "naked"
październik 11, 2008
Art
|
Wpływy Chin szerzą się na świecie
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ostatni rozdział przejęcia kontroli nad polskim systemem bankowym.
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
|
Ruszy wielka promocja turystyczna Polski
sierpień 27, 2002
PAP
|
POBIEGLIŚMY W MGŁĘ BEZ TOASTÓW
czerwiec 17, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
2008.05.31. godz 2400 Serwis wiadomosci
czerwiec 2, 2008
tłumacz
|
Kolejna "reforma" ochrony zdrowia
lipiec 26, 2004
Adam Sandauer
|
Organizacje żydowskie naciskają
luty 3, 2007
PAP
|
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
|
Rozmowa z Polonistką ze słupska
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
|
Byli wiceprezydenci Krakowa zatrzymani
grudzień 14, 2006
PAP
|
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
|
Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
|
Kunsultingowanie
sierpień 30, 2002
Jan
|
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
|
można w najpodlejszym systemie robić coś pożytecznego...
Redakcyjna rozmowa z Mikołajem Kozakiewiczem
czerwiec 2, 2002
Krzysztof Markuszewski
|
więcej -> |
|