ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wiesław Sokołowski KU WOLNEJ NIEPODLEGŁEJ część pierwsza 
20 kwiecień 2017      www.trwanie.com
Sędzia okręgowy w Teksasie BLOKUJE mandat Bidena dotyczący szczepionki przeciw COVID-19 dla pracowników federalnych 
28 styczeń 2022      Arsenio Toledo
Pustka poaudytowa  
22 marzec 2016      Artur Łoboda
"Człowiek ze złota" to tak naprawdę "człowiek z rynsztoku" 
16 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Experience it yourself 
30 maj 2021      Lombard
Kantoryzacja polskiej kultury 
14 kwiecień 2014      Artur Łoboda
Nie ma żadnego kowida! (8) 
29 październik 2021     
UPORZĄDKUJMY WYBORY PREZYDENCKIE AD 2020 
12 maj 2020      Alina
Jedyna rozsądna przyszłość Polski 
23 grudzień 2012      Artur Łoboda
Jak powstrzymać budowę Judeopolonii? 
27 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Merytorycznie czy kurtuazyjnie. 
25 listopad 2010      Bogusław
Bartoszewski 
25 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Trybunał Stanu i sądy karne ma PiS jak w banku 
28 marzec 2020     
Prof. Christian Perronne doradca ds. zdrowia Francji o szczepionkach na "sanctus covidus" 
19 styczeń 2022     
Fotowoltaika niczym Bioferm 
5 październik 2021     
Wniosek o podanie choć jednego dowodu naukowego 
26 luty 2021     
Wszyscy jesteśmy Wandalami 
16 marzec 2020      Artur Łoboda
Wiersze z książki "Życie z duchami"... (23 Stycznia 2013 o godzinie 11:00) zmarł Jan Wanago z Wrześnicy (ur. 8.03.1935), Bard Ziemi Sławieńskiej ! 
28 styczeń 2013      Zygmunt Jan Prusiński
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 
31 grudzień 2016     
Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część trzecia 
13 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Papież Franciszek przemawia na szczycie klimatycznym Bidena - po czym, jego imię w ciekawy sposób zniknęło z harmonogramu

Papież nazwał szczyt „piękną decyzją spotkania, pójścia naprzód i towarzyszenia wam”, ale nie wspomniał o Jezusie Chrystusie.  

RZYM, Włochy, 22 kwietnia 2021 r. (LifeSiteNews) - Papież Franciszek dołączył do rzeszy światowych przywódców przemawiających w czwartek podczas internetowego międzynarodowego wydarzenia aktywistycznego na rzecz klimatu, zwołanego przez prezydenta Joe Bidena i ukierunkowanego na „pobudzanie wysiłków największych światowych gospodarek w celu zmniejszenia emisji w tej krytycznej dekadzie ”.

Dwudniowe wydarzenie, nazwane „Szczytem przywódców w sprawie klimatu”, skupia się na wielu różnych tematach, „w tym na redukcji emisji, finansach, innowacjach i tworzeniu miejsc pracy oraz odporności i adaptacji”.
 
Wystąpienia Franciszka zostało zaplanowane w ramach programu „Inwestowanie w Climate Solutions”, segment temu poświęcony podkreśla „pilną potrzebę zwiększenia skali finansowania na rzecz klimatu; wysiłki zmierzające do zwiększenia finansów publicznych na łagodzenie i przystosowanie w krajach rozwijających się; oraz wysiłki zmierzające do przesunięcia bilionów dolarów prywatnych inwestycji w celu sfinansowania przejścia do "zera emisji" do 2050 r. ”
 
Chociaż Francis przemawiał na tym wydarzeniu, jego nazwisko zostało zastąpione w spisie „wyróżnionym mówcą” w czwartek rano po tym, jak został wymieniony w harmonogramie wydarzeń na szczycie, na kilka godzin przed planowanym pojawieniem się.
Później ten wpis został całkowicie usunięty.

    Nazwisko Papieża zostało usunięte z programu i zastąpione nienazwanym „Wyróżnionym mówcą”.
    W oczekiwaniu na potwierdzenie od @HolySeePress, czy będzie przemiawiać , czy nie: pic.twitter.com/P0P1fVqOT5

Nie pojawiły się jeszcze żadne szczegóły, które wyjaśniałyby, dlaczego jego nazwisko zostało usunięte z zapisu tego wydarzenia przez Departament Stanu USA.
 
 
Papież wcześniej zobowiązał „Państwo Watykańskie…
do zredukowania "emisji netto" do zera do 2050 r.” - na wirtualnym szczycie ONZ poświęconym ambicjom klimatycznym w grudniu 2020 r.
Ponadto obiecał, że „Stolica Apostolska jest zaangażowana w promowanie edukacji w zakresie ekologii integralnej”, wyjaśniając że oznacza to, iż „środki polityczne i techniczne muszą być połączone z procesem edukacyjnym, który sprzyja kulturowemu modelowi rozwoju i zrównoważonego rozwoju”.
 
Franciszek zwrócił się do elit zebranych na szczycie klimatycznym Bidena, określając „inicjatywę” jako „szczęśliwą”, nazywając później konwencję „piękną decyzją, by się spotkać, iść naprzód i towarzyszyć wam”.
Zauważył, że szczyt klimatyczny Bidena, okrzyknięty ponownym przystąpieniem Ameryki do „globalnej walki klimatycznej”, „kieruje nas na drogę… konkretnie, aby przejąć opiekę nad przyrodą, nad tym darem, który otrzymaliśmy i że musimy leczyć, strzec i nieść naprzód ”.
 
Franciszek zauważył, że szczyt jest odskocznią na „drodze do spotkania w Glasgow (Konferencja ONZ w sprawie zmian klimatycznych)”, na które ma się stawić pod koniec roku.
 
Papież podkreślił rolę, jaką odgrywa „pandemia”, która, jak powiedział, „nabiera znacznie większego znaczenia”, dając szansę na zmianę.

„Wiemy, że nie wychodzimy z kryzysu w ten sam sposób: albo wyjdziemy lepiej, albo gorzej”.
 
„A naszą troską” - kontynuował Francis - „jest dopilnowanie, aby środowisko było czystsze i zachowane.
I troszczyć się o naturę, aby opiekowała się nami ”.
Nie wspomniał o Jezusie Chrystusie. 
 
Wśród prelegentów zaplanowanych na spotkanie obok Francisa znaleźli się przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel, premier Jamajki Andrew Holness, oraz premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern.
 
Biden zaprosił 40 międzynarodowych przywódców do udziału w wydarzeniu, na czele z takimi postaciami jak sekretarz generalny ONZ António Guterres, miliarder i specjalny wysłannik ONZ ds. Ambicji i rozwiązań klimatycznych Michael Bloomberg, oraz słynny "obrońca populacji" Bill Gates na szczycie tej listy.

Xi Jinping, prezydent Chin, również ma zabrać głos.
 
Jak zasygnalizował Franciszek, szczyt jest postrzegany jako „kluczowy kamień milowy na drodze do Konferencji Klimatycznej ONZ (COP26) w listopadzie w Glasgow”, w której ma wziąć udział wielu z tych samych światowych przywódców i aktywistów klimatycznych.
 
Niemal równolegle do swojego wystąpienia na „Leaders Summit on Climate”, Francis wypuścił wiadomość wideo z okazji „Dnia Ziemi” , corocznego wydarzenia stworzonego „w celu dywersyfikacji, edukacji i aktywizacji ruchu ekologicznego na całym świecie”.
 
Papież wykorzystał okazję, by poprzeć globalistyczną kampanię przeciwko tak zwanym "zmianom klimatycznym", błagając światowych przywódców i zwykłych obywateli, aby unikali „ścieżki samozniszczenia”.
 
„Przeciwności, których doświadczamy w związku z pandemią i które już odczuwamy w wyniku zmian klimatycznych, muszą nas pobudzić, muszą popchnąć nas do innowacji, inwencji, do poszukiwania nowych dróg” - nalegał Papież.
 
Franciszek wydał złowieszczy komunikat, ostrzegając, że „nie mamy czasu dłużej czekać… Nadszedł czas, aby działać, jesteśmy na granicy”.

Podczas gdy „Bóg zawsze przebacza”, powiedział, a „my - ludzie, przebaczamy od czasu do czasu, natura już nie wybacza”, antropomorfizując w ten sposób świat stworzony.
 
Papież zakończył swoje przesłanie „upamiętnieniem Dnia Ziemi”, mówiąc, że „kiedy nastąpi zniszczenie przyrody, bardzo trudno jest je zatrzymać.
Ale wciąż mamy czas.
Będziemy bardziej odporni, jeśli będziemy pracować razem, zamiast robić to w pojedynkę ”.
 
Współzałożyciel „Dnia Ziemi”, Ira Samuel Einhorn, zamordował i usiłował kompostować swoją dziewczynę . (takie to towarzystwo)
 
Przemówienie Papieża na wydarzeniu klimatycznym Bidena ma miejsce w niecały miesiąc przed piątą doroczną konferencją Watykanu poświęconą zdrowiu , w której w tym roku wezmą udział twórcy szczepionek, starsi mormoni, proaborcyjna Chelsea Clinton, zwolenniczka kontroli populacji Jane Goodall, działaczka New Age , wybitna brytyjska muzułmańska uczona i proaborcyjna amerykańska aktorka znana z pozowania nago.

Wśród 114 mówców jest tylko dwóch duchownych katolickich.

źródło: 

https://www.lifesitenews.com/news/pope-francis-speaks-at-bidens-climate-summit-after-his-name-curiously-disappears-from-schedule?utm_source=featured&utm_campaign=standard

 

 
W tej wirtualnej konferencji brał udział również Andrzej Duda, który stwierdził, że "jedyną alternatywą dla węgla w polskiej energetyce jest energia jądrowa".
23 kwiecień 2021

David McLoone 

  

Komentarze

 

Czy z faktu, że zdecydowana większość rządów i instytucji międzynarodowych dmie w tą samą kowidiańską trąbę, wręcz w szofar, należy wyciągnąć wniosek, że Ziemia już jest opanowana przez żydów a przywódcy afrykańscy padają jak muchy, bo żydom trudniej udawać murzyna? A Chińczycy biorą udział w tej grze, bo i Chińczyka trudno zgrywać?

Jaki byłby dla nas ratunek, co lepsze, Chiny czy żydy? Kto zaczął nam grzebać w genach i po co, vide oświadczenie Moravera - http://zaprasza.net/a.php?article_id=36865.

2021-04-23
hens

 

Miedzy papiezem Franciszkiem a Billem Gatesem jest zaciekla konkurencja o prymat pierwszego antyChrysta, i do tej pory zachodze w glowe na kogo oddalbym swoj glos.

2021-04-25
TellTheTruth

  

Archiwum

Zaduszki 2006 - Muzeum Szlaku
październik 30, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Rywin nie może odmówić zeznań przed komisją"
styczeń 15, 2003
IAR
Jaruzelski otrzymał order Lenina za stłumienie rebelii w Polsce
grudzień 20, 2006
Patriota
światu potrzebne jest ukazanie sensu życia
sierpień 14, 2004
ccc
Wpadli we własne sidła
marzec 27, 2004
PAP
Prawo nie mówi, jakie mają być pochodnie - Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem
grudzień 8, 2006
rozmawiała Magdalena Kula
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej (jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Komu i Czemu Iran Przeszkadza?
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dymać Policję!
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polsko-białoruskie refleksje
luty 9, 2008
Leonarda Rewkowska
Protest PNLP
styczeń 30, 2006
MARDUK
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
.by mike whitney....onz 9-20-o6
wrzesień 28, 2006
m.whitney.
Argentyński cud ekonomiczny
październik 27, 2005
Prof. dr Ronald Clement
How Good Was the Good War?
lipiec 21, 2008
Monolog niemowy
lipiec 21, 2008
Marek Jastrząb
Boja?liwi redaktorzy
wrzesień 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy jesteśmy skazani na bezsilność
październik 14, 2003
Adam Zieliński
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media