ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Max Kolonko o Porządkach w Telewizji Polskiej  
16 czerwiec 2016      Max Kolonko
Etapy likwidacji kolejnego "reliktu" świata socjalistycznego - LIBIA DZISIAJ zgnojona przez NATO i AlKaidę 
28 sierpień 2011      MG
130 tysięcy przekręconych głosów! Protest Doroty Stańczyk (dzień 2.)  
13 styczeń 2015      WolnyCzyn
Kiedyś „pełzająca schizofrenia”, dziś „bezobjawowy wirus” 
31 maj 2020     
Jak skończą globaliści? Moja przepowiednia 
22 lipiec 2021     
Drugie dno dymisji Szumowskiego! Szokujące ustalenia dziennikarskiego śledztwa | #118 
24 sierpień 2020     
Mobbing w TVN? 
16 luty 2015      Artur Łoboda
Niebezpieczne pola elektromagnetyczne 
9 styczeń 2021     
Polska pod wodą 
24 maj 2010      Goska
Zawsze kontrolowany 
4 lipiec 2010      Goska
Broń Biologiczna | COVID | Dr. Lee Merrit 
2 luty 2021      Obserwator
SARS CoV-2 nie istnieje, ale 5G istnieje 
14 styczeń 2022      Artur Łoboda
Niemcy likwidują farmy wiatrowe, by budować odkrywkowe kopalnie węgla 
9 wrzesień 2023      Kosmin Dzsurdzsa
Im gorzej tym lepiej 
8 grudzień 2018      Artur Łoboda
Co to jest covid-19? 
1 sierpień 2020     
Kiedy spotkanie Prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Wiktora Juszczenki? 
21 listopad 2009      tłumacz
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część dziewiąta  
10 styczeń 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Zanim wybuchła wojna 
28 luty 2022     
Roger Hodkinson, patolog w rządzie Alberty: „Wszystko powinno się skończyć jutro” 
27 listopad 2020      Denise Baldi
Promocja Platformy Obywatelskiej za granicą 
26 styczeń 2015      Artur Łoboda

 
 

Papież Franciszek przemawia na szczycie klimatycznym Bidena - po czym, jego imię w ciekawy sposób zniknęło z harmonogramu

Papież nazwał szczyt „piękną decyzją spotkania, pójścia naprzód i towarzyszenia wam”, ale nie wspomniał o Jezusie Chrystusie.  

RZYM, Włochy, 22 kwietnia 2021 r. (LifeSiteNews) - Papież Franciszek dołączył do rzeszy światowych przywódców przemawiających w czwartek podczas internetowego międzynarodowego wydarzenia aktywistycznego na rzecz klimatu, zwołanego przez prezydenta Joe Bidena i ukierunkowanego na „pobudzanie wysiłków największych światowych gospodarek w celu zmniejszenia emisji w tej krytycznej dekadzie ”.

Dwudniowe wydarzenie, nazwane „Szczytem przywódców w sprawie klimatu”, skupia się na wielu różnych tematach, „w tym na redukcji emisji, finansach, innowacjach i tworzeniu miejsc pracy oraz odporności i adaptacji”.
 
Wystąpienia Franciszka zostało zaplanowane w ramach programu „Inwestowanie w Climate Solutions”, segment temu poświęcony podkreśla „pilną potrzebę zwiększenia skali finansowania na rzecz klimatu; wysiłki zmierzające do zwiększenia finansów publicznych na łagodzenie i przystosowanie w krajach rozwijających się; oraz wysiłki zmierzające do przesunięcia bilionów dolarów prywatnych inwestycji w celu sfinansowania przejścia do "zera emisji" do 2050 r. ”
 
Chociaż Francis przemawiał na tym wydarzeniu, jego nazwisko zostało zastąpione w spisie „wyróżnionym mówcą” w czwartek rano po tym, jak został wymieniony w harmonogramie wydarzeń na szczycie, na kilka godzin przed planowanym pojawieniem się.
Później ten wpis został całkowicie usunięty.

    Nazwisko Papieża zostało usunięte z programu i zastąpione nienazwanym „Wyróżnionym mówcą”.
    W oczekiwaniu na potwierdzenie od @HolySeePress, czy będzie przemiawiać , czy nie: pic.twitter.com/P0P1fVqOT5

Nie pojawiły się jeszcze żadne szczegóły, które wyjaśniałyby, dlaczego jego nazwisko zostało usunięte z zapisu tego wydarzenia przez Departament Stanu USA.
 
 
Papież wcześniej zobowiązał „Państwo Watykańskie…
do zredukowania "emisji netto" do zera do 2050 r.” - na wirtualnym szczycie ONZ poświęconym ambicjom klimatycznym w grudniu 2020 r.
Ponadto obiecał, że „Stolica Apostolska jest zaangażowana w promowanie edukacji w zakresie ekologii integralnej”, wyjaśniając że oznacza to, iż „środki polityczne i techniczne muszą być połączone z procesem edukacyjnym, który sprzyja kulturowemu modelowi rozwoju i zrównoważonego rozwoju”.
 
Franciszek zwrócił się do elit zebranych na szczycie klimatycznym Bidena, określając „inicjatywę” jako „szczęśliwą”, nazywając później konwencję „piękną decyzją, by się spotkać, iść naprzód i towarzyszyć wam”.
Zauważył, że szczyt klimatyczny Bidena, okrzyknięty ponownym przystąpieniem Ameryki do „globalnej walki klimatycznej”, „kieruje nas na drogę… konkretnie, aby przejąć opiekę nad przyrodą, nad tym darem, który otrzymaliśmy i że musimy leczyć, strzec i nieść naprzód ”.
 
Franciszek zauważył, że szczyt jest odskocznią na „drodze do spotkania w Glasgow (Konferencja ONZ w sprawie zmian klimatycznych)”, na które ma się stawić pod koniec roku.
 
Papież podkreślił rolę, jaką odgrywa „pandemia”, która, jak powiedział, „nabiera znacznie większego znaczenia”, dając szansę na zmianę.

„Wiemy, że nie wychodzimy z kryzysu w ten sam sposób: albo wyjdziemy lepiej, albo gorzej”.
 
„A naszą troską” - kontynuował Francis - „jest dopilnowanie, aby środowisko było czystsze i zachowane.
I troszczyć się o naturę, aby opiekowała się nami ”.
Nie wspomniał o Jezusie Chrystusie. 
 
Wśród prelegentów zaplanowanych na spotkanie obok Francisa znaleźli się przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel, premier Jamajki Andrew Holness, oraz premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern.
 
Biden zaprosił 40 międzynarodowych przywódców do udziału w wydarzeniu, na czele z takimi postaciami jak sekretarz generalny ONZ António Guterres, miliarder i specjalny wysłannik ONZ ds. Ambicji i rozwiązań klimatycznych Michael Bloomberg, oraz słynny "obrońca populacji" Bill Gates na szczycie tej listy.

Xi Jinping, prezydent Chin, również ma zabrać głos.
 
Jak zasygnalizował Franciszek, szczyt jest postrzegany jako „kluczowy kamień milowy na drodze do Konferencji Klimatycznej ONZ (COP26) w listopadzie w Glasgow”, w której ma wziąć udział wielu z tych samych światowych przywódców i aktywistów klimatycznych.
 
Niemal równolegle do swojego wystąpienia na „Leaders Summit on Climate”, Francis wypuścił wiadomość wideo z okazji „Dnia Ziemi” , corocznego wydarzenia stworzonego „w celu dywersyfikacji, edukacji i aktywizacji ruchu ekologicznego na całym świecie”.
 
Papież wykorzystał okazję, by poprzeć globalistyczną kampanię przeciwko tak zwanym "zmianom klimatycznym", błagając światowych przywódców i zwykłych obywateli, aby unikali „ścieżki samozniszczenia”.
 
„Przeciwności, których doświadczamy w związku z pandemią i które już odczuwamy w wyniku zmian klimatycznych, muszą nas pobudzić, muszą popchnąć nas do innowacji, inwencji, do poszukiwania nowych dróg” - nalegał Papież.
 
Franciszek wydał złowieszczy komunikat, ostrzegając, że „nie mamy czasu dłużej czekać… Nadszedł czas, aby działać, jesteśmy na granicy”.

Podczas gdy „Bóg zawsze przebacza”, powiedział, a „my - ludzie, przebaczamy od czasu do czasu, natura już nie wybacza”, antropomorfizując w ten sposób świat stworzony.
 
Papież zakończył swoje przesłanie „upamiętnieniem Dnia Ziemi”, mówiąc, że „kiedy nastąpi zniszczenie przyrody, bardzo trudno jest je zatrzymać.
Ale wciąż mamy czas.
Będziemy bardziej odporni, jeśli będziemy pracować razem, zamiast robić to w pojedynkę ”.
 
Współzałożyciel „Dnia Ziemi”, Ira Samuel Einhorn, zamordował i usiłował kompostować swoją dziewczynę . (takie to towarzystwo)
 
Przemówienie Papieża na wydarzeniu klimatycznym Bidena ma miejsce w niecały miesiąc przed piątą doroczną konferencją Watykanu poświęconą zdrowiu , w której w tym roku wezmą udział twórcy szczepionek, starsi mormoni, proaborcyjna Chelsea Clinton, zwolenniczka kontroli populacji Jane Goodall, działaczka New Age , wybitna brytyjska muzułmańska uczona i proaborcyjna amerykańska aktorka znana z pozowania nago.

Wśród 114 mówców jest tylko dwóch duchownych katolickich.

źródło: 

https://www.lifesitenews.com/news/pope-francis-speaks-at-bidens-climate-summit-after-his-name-curiously-disappears-from-schedule?utm_source=featured&utm_campaign=standard

 

 
W tej wirtualnej konferencji brał udział również Andrzej Duda, który stwierdził, że "jedyną alternatywą dla węgla w polskiej energetyce jest energia jądrowa".
23 kwiecień 2021

David McLoone 

  

Komentarze

 

Czy z faktu, że zdecydowana większość rządów i instytucji międzynarodowych dmie w tą samą kowidiańską trąbę, wręcz w szofar, należy wyciągnąć wniosek, że Ziemia już jest opanowana przez żydów a przywódcy afrykańscy padają jak muchy, bo żydom trudniej udawać murzyna? A Chińczycy biorą udział w tej grze, bo i Chińczyka trudno zgrywać?

Jaki byłby dla nas ratunek, co lepsze, Chiny czy żydy? Kto zaczął nam grzebać w genach i po co, vide oświadczenie Moravera - http://zaprasza.net/a.php?article_id=36865.

2021-04-23
hens

 

Miedzy papiezem Franciszkiem a Billem Gatesem jest zaciekla konkurencja o prymat pierwszego antyChrysta, i do tej pory zachodze w glowe na kogo oddalbym swoj glos.

2021-04-25
TellTheTruth

  

Archiwum

Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
"Wykorzenić i wypalić"
marzec 16, 2006
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Ekstrawagancja na prawicy
wrzesień 4, 2006
Adam T. Witczak
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
Austria I Unia Europejska
maj 21, 2003
przesłala Elżbieta
Harpagoni, na start! (2)
kwiecień 15, 2008
Marek Jastrząb
Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Frasyniuk przeciw koncesji dla telewizji o. Rydzyka
styczeń 24, 2003
PAP
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
Udający ekononomistów nie obawiają się skutków kryzysu rządowego
marzec 3, 2003
Artur Łoboda
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zabór żydowski południowego Libanu?
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
Prawdziwe "zawracanie kijem Wisły" Proces pułkownika Ryszarda Chwastka
grudzień 6, 2002
Lech Michałowski
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media