|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
więcej -> |
|
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
|
|
Haggai Hitron oglosil 13 stycznia, 2006, artykul w pismie Haaretz, pod tytulem „Zydowskie Muzeum Wznosi sie ze Starego Getta w Warszawie.” Ma to byc najwazniejsze muzeum zydowskie w Europie. Dyrektor tego projektu, Jerzy Halbersztadt poslal plany muzeum do historykow, ktorzy zobowiazali sie trzymac te plany w tajemnicy.
12 stycznia odbylo sie zebranie w Tel Aviv University, gdzie spotkala sie grupa z Warszawy, dwaj doradcy z USA i projektanci z Londynu. Tajne plany polozono na stole i dyskutowano na ich temat. O drazu zwrocono uwage ze cokolwiek bedzie zbudowane to bedzie podlegac krytyce, ze nie dosyc pokazano polskiego antysemityzm.
Dr. Adam Teller z University of Haifa powiedzial, ze niby maja pokazac stosunki miedzy Zydami i Polakami, ale w rzczywistosci uciekaja od tego tematu. Powinno sie, wedlug Teller’a, pokazac odtworzenie takiego pogromu jak w Poznaniu w 1693 roku, w ktorym podobno Zydzi "dzielnie" sie bronili.
Prof. Yoel Raba z Tel Aviv University, sugerowal, zeby pokazac ksiazke polskiego lekarza nadwornego z 17go wieku, w ktorej autor oskarza Zydow, ze studiuja medycyne w celu nauczenia sie sposobow mordowania ludzi. Natomiast kolega Raba’y, prof. Anita Shapira, kwestionowala plan jakiegokolwiek tuszowania antysemityzmu w Polsce miedzywojennej.
Sprawy estetyki omawial prof. Avraham Noverstern z Hebrew University i powiedzial ze ulica Nalewki, z ktorej ma byc wejscie do muzeum, jest w stylu "lunaparku Walt’a Disney’a". Uwaga ta niepodobala sie projektantowi z Londynu.
Wielka sala zydoskiego muzeum bedzie przedstawiac ogromny las – symbol czasow sredniowiecznych, kiedy (wsrod miejscowych dzikusow) Zydzi zaczeli sie osiedlac 1000 lat temu, wedlug dyrektorow planowanego muzeum.
Prof. David Assaf z Tel Aviv University, prezes porannej sesji krytykowal slogan "Tysiac lat Zydow w Polsce" poniewaz udokumentowane osadnictwo zydowskie w Polsce siega nie wiecej niz 800 lat. Krytykowal on rowniez falszywie utozsamaine portrety wsrod przygotowywanych eksponatow.
Prof. Dan Loar sugerowal wlaczenia legendarnego spotkania Zydow w puszczy w Polsce wedlug opowiesci S. Y. Agnon’a pod tytulem „Kedumot,” co bylo dobrze przyjete. Halbersztadt nawolywal Izraelczykow do zaznajomienia sie w pierwszym rzedzie z planami budowy.
Wtedy zaczeto nieprzyjemna dyskusje „Czy muzeum jest wlasciwym instrumentem do nauki historii? Czy jest w stanie wlasciwie pokazac skomplikowana sytuacje, bez znieksztalcania pelnego obrazu?” Ciag dalszy dyskusji na temat muzeum Zydow w Warszawie odlozono na pozniej.
Ciekwawa jest sprawa poruszona przez prof. Yoel Raba z Tel Aviv University, ktory sugerowal, zeby pokazac w tym muzeum ksiazke polskiego lekarza nadwornego z 17go wieku. Ciekawe jest, ze 17sto wieczny autor oskarza Zydow o to, ze studiuja medycyne w celu nauczenia sie „sposobow mordowania ludzi.” Wiadomo ze z koncem 16go wieku i z poczatkiem 17go wieku, glosna byla w Polsce sprawa przedwczesnej smierci krola Stefana Batorego, prawdopodobnie otrutego przez Zyda, nadwornego lekarza krola.
Krol Stefan Batory, w wieku 53 lat, organizowal wielka kruciate przeciw Turkom. Dzialo sie to wtedy kiedy Zydzi byli bankerami w Polsce i w Turcji i wedlug swoich interesow, zydowska elita finansowa interweniowala w polityce obu tych panstw. Sprawa otrucia krola Batorego przez Zyda, lekarza nadwornego byla dyskutowana w „Polish Review” PIASA (Polish Institute os Arts and Sciences in America). Profesor historii M. K. Dziewanowski byl przekonany ze Krol Stefan Batory byl otruty przez owego nadwornego lekarza.
Teraz jest ironia losu, ze zydowska interwencja Sorosa w sprawy polskie odbywa sie w duzej mierze za pomoca wlasnie Fundacji Batorego, ktora to fundacja zfinansowala film i ksiazke pod tym samym tytulem "Sasiedzi". W tresci oby tych prezentacji zbrodnia niemiecka w Jedwabnem jest przypisywana Polakom.
Muzeum "Tysiaclecia Zydow w Polsce" jest najwyrazniej planowane jako agentura zydowskiego ruchu roszczeniowego, ktory to ruch zada dziesiatkow miliardow dolarow od Polski na zasadzie zalozenia ze dla Zydow wojenne straty Polakow sie nie licza.
Muzeum zydowkie mowic bedzie wiele o zagladzie Zydow w dwudzietym wieku.
Ciekawe jest czy organizatorzy tego muzeum wspomnia tez ludobojcow zydowskich w partii komunistycznej i ich ofiary ktore wielokrotnie przekraczaja ilosc Zydow zamordowanych przez Niemcow w czasie Drugiej Wojny Swiatowej.
www.pogonowski.com
|
|
18 styczeń 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
|
Rada Powiernicza
grudzień 29, 2008
interia.pl/Życie Warszawy
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
"Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Czy Polak musi stać się "europejczykiem" ?
sierpień 20, 2003
Ojczyzna.pl
|
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
|
Recent dealings in Russian weapons. Video presentations.
Ostatnie transakcje rosyjskim uzbrojeniem - materiał video
wrzesień 27, 2008
tlumacz
|
Decyduje rozmowa kwalifikacyjna
grudzień 20, 2005
|
Polska w stanie totalnej histerii
czerwiec 25, 2007
wasylzly
|
Upadek polskich mediów
marzec 23, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
|
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
|
Czy społeczeństwo polskie zacznie myśleć?
wrzesień 22, 2003
Artur Łoboda
|
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
|
Żebranina
sierpień 21, 2004
Expres ilustrowany
|
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
|
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
|
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|