ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Cyrk szczepionkowy trwa: Dlaczego organizacje medyczne wciąż promują niepotrzebne szczepionki powodujące uszkodzenia serca 
25 sierpień 2025      Lance D Johnson
Wyżsi hodowcy 
19 lipiec 2021      Eric Markhoff
Więcej „nagłych zawałów serca”… z dodatkiem „zmiany klimatu”. 
18 listopad 2022     
Skradzione przez Solidarność (oraz Kościół) święto ludzi pracy - 1Maja 
1 maj 2011      dr Leszek Skonka, wstawił MG
Legitymizacja pandemii 
26 październik 2020     
Mord rytualny 
6 lipiec 2021     
„Nasz kraj jest atakowany”: RFK, Jr. mówi o CIA i totalitaryzmie 
7 listopad 2021      Robert F. Kennedy Jr
Ustawa Medialna 2011 
16 marzec 2011      Artur Łoboda
Na prawo od lewej 
17 styczeń 2015      Artur Łoboda
"Jak nie wyląduję, to mnie zabije"  
15 lipiec 2010      tłumacz
Tak zwane ataki hakerów to narzędzia przestępców 
13 maj 2017     
15 lipca - historyczna umowa BRICS 
24 lipiec 2014      Artur Łoboda
Zielona książeczka" Kadafiego nt. demokracji zachodniej 
14 kwiecień 2011      wstawił MG
Żydostwo żąda pieniędzy. Czy Polska zapłaci drugi raz? 
3 styczeń 2015      www.polskawalczaca.com
Omamy syjonizmu 
17 listopad 2011      Artur Łoboda
Lex Szyszko 
3 marzec 2017     
New York Times w końcu przyznaje, że maski były całkowicie bezużyteczne w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się COVID 
25 luty 2023     
Komu z taką „lewicową prasą” potrzebne są faszystowskie media?
Jak nasze „postępowe” gwiazdy i placówki potrafią nie powiedzieć ani słowa o najpoważniejszym kryzysie w dziejach ludzkości
 
29 sierpień 2021      Mark Crispin Miller
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część dziewiąta 
10 kwiecień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Kolejny przejaw myślenia Korwina  
10 marzec 2021     

 
 

Steve Kirsch oferuje Paulowi Offitowi 50 000 $ za przyjęcie całego harmonogramu szczepień zalecanych przez CDC

„Teoretycznie zdrowe niemowlęta mogłyby bezpiecznie otrzymać do 100 000 szczepionek na raz”.
To niechlubne słowa wypowiedziane kilka lat temu przez pediatrę dr Paula Offita, - dyrektora Centrum Edukacji Szczepionkowej i profesora pediatrii na Oddziale Chorób Zakaźnych Szpitala Dziecięcego z Filadelfii. 
 
A teraz Offit ma szansę udowodnić to twierdzenie, przyjmując  50 000 dolarów od Steve'a Kirscha.
Jeśli Offit zgodzi się przyjąć tylko kilkadziesiąt szczepionek według oficjalnego harmonogramu - do 18 roku życia z amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), zastrzeżeniem jest to, że Offit musi wziąć je wszystkie „na jednym posiedzeniu”.
 
Kirsch chce, aby Offit „prowadził rozmowę”, zgadzając się usiąść i otrzymać zastrzyk z każdym zaplanowanym przez CDC dźgnięciem jednocześnie. 

Jeśli Offit kiedykolwiek się na to zgodzi, Kirsch przekaże ponad 50 000 $ na cele charytatywne wybrane przez Offita – sprawdź tę szybką odpowiedź BMJ napisaną przez redaktora Age of Autism, Johna Stone'a, aby zapoznać się z pełną historią niesławnego oświadczenia Offita.
 
"Dr. Offit musi przyjąć tylko jedną dawkę każdej szczepionki” – zastrzegł Kirsch. 
„Żadna aspiracja nie jest dozwolona przy każdym ukłuciu igłą, ponieważ tak zaleca CDC… Nie można wybrać numeru partii. 
To nie powinno stanowić problemu dla Paula, ponieważ wszystkie partie są równie bezpieczne, jak wszyscy wiemy. 
Ci, którzy twierdzą, że istnieją śmiertelne partie, są tylko teoretykami spiskowymi!”
 
 

Czy Offit pójdzie na łatwiznę i zgodzi się na ofertę Kirscha? 
Wysoce nieprawdopodobne


 
Kirsch oczywiście żartuje z przemową o teorii spiskowej, rzucając te same słownictwo, które Offit regularnie wypluwa  z siebie.

Dlaczego nie wstrzyknąć sobie wszystkich tych bezpiecznych szczepionek na raz, doktorze Offit? 
Dlaczego nie miałbyś się na to zgodzić i jednocześnie pomóc wybranej przez siebie organizacji charytatywnej?
 
Aby upewnić się, że Offit otrzyma prawdziwą rzecz, a nie sól fizjologiczną, Kirsch mówi, że dostarczy „najlepszego lekarza do monitorowania zastrzyków”. 
Nie powinno to stanowić problemu, ponieważ na żadnej z zatwierdzonych przez FDA etykiet nie ma przeciwwskazań, które sugerowałyby, że wyzwanie Kirscha jest w jakikolwiek sposób niebezpieczne.
 
Inne kluczowe warunki, których Offit musi przestrzegać, obejmują:
...
• Zgoda na poddanie się badaniom psychiatrycznym w celu ustalenia stanu zdrowia psychicznego

• Podpisanie żelaznego zwolnienia z odpowiedzialności, zwalniającego darczyńców z wszelkiej odpowiedzialności za wszystko, co stanie się po oddaniu zastrzyków

• Zgoda na przepisanie i zamówienie wszystkich leków, które mają być wstrzykiwane, lub delegowanie tego komuś innemu

• Zezwolenie Kirschowi na niezależne sprawdzenie, czy żadna z fiolek nie została naruszona

• Zgoda na samodzielne wstrzykiwanie wszystkich szczepionek lub znalezienie kogoś, kto chce to zrobić

• Możliwość rezygnacji z przyjmowania wszystkich dalszych zastrzyków w dowolnym momencie podczas procesu

• Wstrzymanie wszystkich dalszych wstrzyknięć w nagłym przypadku medycznym, w którym to przypadku żadna płatność nie zostanie dokonana

• Wyrażenie zgody na brak zapłaty, jeśli choćby jedno ze wstrzyknięć nie zostanie wykonane z jakiegokolwiek powodu

• Tylko jedna szansa na ukończenie wyzwania

Kirsch zdaje sobie sprawę, że istnieje znikoma szansa, że ​​Offit podejmie wyzwanie, mimo że odrzucenie go absolutnie sprawiłoby, że Offit wyglądałby jak szarlatan, za którego wielu już go rozpoznało.
"Dr. Offit nie ma się absolutnie czym martwić, jeśli przyjmie moją ofertę” – pisze o wyzwaniu Kirsch.
„Wszystkie te szczepionki są całkowicie bezpieczne i skuteczne, w przeciwnym razie sam Offit zabrałby głos. 
Ponadto CDC i FDA zapewniają nas, że wszystkie te szczepionki są bezpieczne. 
A jeśli nie możesz ufać CDC i FDA, komu możesz zaufać?”

Czy wiesz, że CDC to prywatna korporacja udająca agencję zdrowia publicznego? Dowiedz się więcej na stronie CDC.news .
 
 
Źródło:

cdc.news/2023-06-22-kirsch-offit-50000-challenge-cdc-vaccine-schedule.html
3 lipiec 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

List Otwarty do Prezydenta George W. Busha
sierpień 17, 2004
Przesłał Marek Rowicki
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
Dlaczego nie należy głosować na PO, SLD, SDLP ect
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
"Stypendyści"
luty 14, 2008
Artur Łoboda
Pytania, na które odpowiedział Sejm
kwiecień 18, 2003
Elzbieta
Tolerancja ?
sierpień 21, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
Hip Hop
luty 18, 2004
Dziennik Polski
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Przyjazny feudalizm? Mit Tybetu...
marzec 28, 2008
przysłał marduk
Instytut Analiz Bezpieczeństwa Narodowego ProPolonia.pl
marzec 4, 2009
Dariusz Kosiur
Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center
styczeń 17, 2008
Marek P.
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
Poprawny Kandydat na Prezydenta John McCain
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ośla łąka
luty 15, 2004
SOBCZAK i SZPAK
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media