ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Już wiem dlaczego 1,6 mln ludzi podpisało się na listach poparcia kandydata Trzaskowskiego 
26 czerwiec 2020      Alina
"Nie ma miejsca do ukrycia" (8)
Mechanizmy działania promieniowania elektromagnetycznego o ekstremalnie wysokiej częstotliwości na Obiekty biologiczne
 
19 kwiecień 2021     
Braun przegrał na własne życzenie 
11 maj 2015      Artur Łoboda
Mordercy żyją wśród Nas! 
6 listopad 2022     
Co robi CBA w Prokuraturze? 
2 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Blok Cudów - jak dobrze mieć Sąsiada /z teki Teatru ESSE/ 
25 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Bo im się marksizm z wszystkim kojarzy 
16 luty 2016      Artur Łoboda
Lekarstwo na rwę kulszową 
5 wrzesień 2020     
"Obrońcy demokracji" 
14 sierpień 2017     
To zwykła szopka zorganizowana przez rządzących 
2 czerwiec 2015      Artur Łoboda
EuroMajdan - krok ku demokracji czy dyktaturze? 
19 listopad 2014      Stowarzyszenie Wspólnota Polska
Zło jest złem - niezależnie od gradacji 
11 grudzień 2019     
Czy naprawdę planowali zabić Łukaszenkę?  
25 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Kościoły chrześcijańskie, które opowiadają się za masowym zabijaniem palestyńskich cywilów przez Izrael, służą SZATANOWI, a nie Chrystusowi 
27 wrzesień 2024     
Pisowskie szczekaczki 
31 maj 2020     
Dziennik wyrazów nieobcych, rozbiórka umysłów w rezerwacie - Rozdział XV 
22 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Badanie bezpieczeństwa szczepionki przeciwko Covid-19: 13,7% uczestników doświadcza zdarzeń „poważnych z medycznego punktu widzenia” 
26 listopad 2024     
Powrót po rozum do głowy 
9 maj 2016      Artur Łoboda
NOWE CDC będzie szukać powiązań między szczepionkami dla dzieci a autyzmem 
13 marzec 2025      Emily Mangiaracina
Tygrys to też kot, a Żydzi? 
3 czerwiec 2015      Artur Łoboda

 
 

Żydohołota wypróbowuje trockistowskie metody walki


W marcu 1968 roku wykorzystano młodzieńczy bunt studentów do przetasowań w obrębie ówczesnej władzy.
W grudniu 1970 roku zamordowano na Wybrzeżu kilkadziesiąt osób, by grupa polityczna określana mianem "żydy", pozbyła się Gomułki.
W czerwcu 1976 roku - do strajkujących robotników Radomia natychmiast przykleili się dawni stalinowcy i założyli KOR.
W 1980 roku - na przywódców "opozycji" wysunięto ludzi pokroju Mazowieckiego i Geremka.
Po tak zwanym Okrągłym stole to oni nadali ton procesowi dekonstrukcji Państwa Polskiego.

Człowiek inteligentny nie mówi, ale robi to - co uważa za słuszne.
Tymczasem po objęciu władzy PiS mówi więcej - niż powinien.
W ostatnim okresie politycy PiS deklarowali chęć odwrócenia wszystkich negatywnych zmian w Polsce - po 1989 roku
To wywołało szał i strach w kręgach poststalinowskiej żydohołoty, która swoim zwyczajem judzi i podburza zagubionych politycznie ludzi.
Gdy przed chwilą zobaczyłem córkę stalinowskiego zbira - Agnieszkę Holland - na manifestacji tak zwanego "Komitetu Obrony Demokracji" to potwierdziło sie to: co od dawna wiem.
Poststalinowskie zbiry nie dopuszczą do odrodzenia polskiej suwerenności.
Bezprawia, które od 25 lat w Polsce wprowadzali, bronić będą ze wszystkich sił!
To bezprawie dawało im władzę i pieniądze, a milionom Polaków nędzę i poniewierkę.


Ponieważ od kilkudziesięciu lat - w miarę dobrze przewiduję zmiany społeczne i polityczne na świecie, to opiszę sytuację ewentualnego odwrócenia polityki naprawy Polski.
Jeżeli do władzy powróci poststalinowska żydohołota - to kibole powrócą do swoich wcześniejszych zwyczajów i zakupią nowe maczety. A wtedy nastąpi istna rzeź, bo żaden aparat terroru nie jest w stanie zapanować nad rzeszą kilkudziesięciu tysięcy mścicieli.
Jeżeli prowokatorzy spod znaku komuno-syjonu chcą sprawdzić wiarygodność moich przepowiedni, to niech czynią tak dalej.

Foto: działaczka KOD, a córka stalinowskiego bandyty, który specjalizował się w represjonowaniu polskich intelektualistów.
19 grudzień 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Niestety, ale znów muszę podzielić Pana pogląd, ale z pewnym wyeksponowaniem niewypowiedzianego.
Zmierzamy w kierunku pełnej polaryzacji, a co to oznacza? Według mnie, stajemy w obliczu konieczności pełnego opowiedzenia się, za którąś ze stron podżegaczy.
Aż takiej wiary w prawidłowość intencji i metod PiS nie podzielam. Po prostu usycone brzuchy za czasów PO teraz muszą troszkę wykonać fitnesu, aby rozgrzać społeczeństwo do roli, którą na tym etapie przypisują mocniejsi, Polakom.
Obym się mylił, ale wspólnym mianownikiem tożsamej legitymacji PO i PiS jest "kłamstwo smoleńskie".
PiS posługuje się autentyczniejszymi osobowościami, vide np. Pani Pawłowicz z Torunia.
Ale może się jednak mylę.....
Bredzenie tego półchłopka spod Lipna, z którego nomen omen, wywodzi się Balcerowicz w tvp Info, to kolejny komunikat, którego nie my - jako Zwykli Polacy - jesteśmy adresatami.

2015-12-19
Magellan

 

ps
był tam jeszcze, niejaki Kondrat, wywodzący się z rodziny Sląskich (celowo przymiotnikiem dużą literą) filmowców propagandy hitlerowskej, i Maja Komorowska, która była główną aktorką w filmach Zanussiego, który infantylnie i nachalnie legitymizował relatywizm moralny w latach 70 - tych, no i Materna, który wierzył, że zawsze uchowa się bogato w cieniu Manna.
I oni myślą, że nie są rozpoznawalni.

2015-12-19
Magellan

 

jeszcze jeden, ale już ostatni ps
Ogłaszają na wp.pl. wywiad z synem Tyrmanda i jednocześnie idzie przekaz o alarmie bombowym w związku z marszem KOD w Warszawie. Ośrodek medialno-decyzyjny przedstawiony do przekazu i akceptacji, oczywiście w neutralnym USA.
To już naprawdę jest żenujące.
I co rok będzie coraz żałośniej.

2015-12-19
Magellan

 

Jeden z wielu komentarzy w Internecie:

"Gdy podnieśli wiek emerytalny -siedzieliśmy cichutko Gdy rząd Tuska"wziął" sobie nasze pieniążki z OFE (ponad 152 mld zł czyt. miliardy) ,również byliśmy spokojni o nasze emerytury.Gdy Komorowski podpisał Ustawy :1066.GMO oraz wiele innych,złych, szkodliwych ustaw, nikt nie wyszedł na ulice,żeby wyrazić swoje niezadowolenie. Afera goniła aferę , naród patrzył i słuchał jak koalicja PO-PSL rozkrada i rozsprzedaje Polskę przez 8 lat,ale nie robił nic. Wystarczył jeden Petru i zobaczcie,jak można sprawnie i szybko zmanipulować społeczeństwo dla "ratowania demokracji"

Nasi Wybrancy na smyczy niemiecko-rosyjsko-chazarskiej:
Lis - hiena dziennikarska
Petru - hiena polityczna
Holland - hiena kultury
Balcerowicz - hiena banksterska
Materna - rozumu nigdy nie mial

2015-12-19
TellTheTruth

 

KOD - Komitet Obrony Dóbr zagrabionych. Instytucja sztuczna, antypolska, o charakterze mafijnym.

2015-12-19
TellTheTruth

 

Magellanie
trochę posklejałeś wypowiedzi, a ja cały dzień byłem w pracy i nie znam wszystkich doniesień.
Zdziwiła mnie bardzo obecność Mai Komorowskiej w marszu KOD. W pierwszej dekadzie bardzo często widywałem ją w patriotycznych mszach na Wawelu.
Czyżby aż tak bardzo pomieszało jej się w głowie?

Tyrmanda wysoko ceniłem jako intelektualistę. Jego syn - chyba poszedł w ślady ojca. Czyżbym się mylił?

Róbmy swoje.

2015-12-19
Artur Łoboda

 

Tyrmand prawił zbornie i logicznie, a do tego zaatakował niejaką Annę Jabłuszko, czyli jest przyzwolenie na publiczne dywersyfikowanie stanowiska, niby wewnątrzżydowskiego. To mnie dziwi?
Co do Mai, nigdy nie była dla mnie wiarygodna, ale to dla tego, że zawsze obawiałem się ludzi manierycznych, a ona w tym się dobrze odczuwała.
No i tak ogólnie - róbmy swoje.

2015-12-19
Magellan

 

Magellanie
nie ma ŻADNEGO stanowiska WEWNĄTRZŻYDOWSKIEGO.
Żydzi są dużo bardziej zróżnicowani od nieżydów.
To My chcemy ich wiedzieć jako jedność - krzywdząc przyzwoitych Żydów i osłabiając ewentualny opór przeciwko żydowskich kanaliom.
Wypowiedzi syna Leopolda Tyrmanda czytałem kilkakrotnie i ani razu nie miałem zastrzeżeń. Wychodzę bowiem z założenia, że w ramach interpretacji PRAWDY rzeczowej - każdy może mieć nieco inne zdanie.
Po prostu nie łącz wywiadu z nim - z tą awanturą żydohołoty.

I aż sie ciśnie na myśl przypomnienie z roku 1968 - gdy tak zwany "aktyw robotniczy" pognał kijami "syjonistów". Czego nie wybaczą Polakom nigdy tacy jak Gross.
Jeszcze trochę, a Solidarność, albo inna siła społeczna pójdzie z kijami na zadymiarzy z KOD.

2015-12-19
Artur Łoboda

 

Dlatego napisałem "niby".
Co do reszty zgoda, choć jeśli chodzi o Żydów, to nie mam, aż takiej wiedzy na ich temat, jak Pan.
Tu muszę się poruszać z dużą ostrożnością zdany na intuicję i wiedzę ogólną.

2015-12-19
Magellan

 

Mimo pewnej wiedzy - sam jestem bardzo ostrożny, bo tak mnie nauczyło życie.
Ale logika i przede wszystkim uczciwość wymaga precyzji w ocenach ludzi.
Na temat Agnieszki Holland - nie wypowiadałem się przez 35 lat.
Jednak niedaleko pada jabłko od jabłoni.
I zgodnie z tą metaforą, należałoby sprawdzić życiorysy polityków i rodziców polityków.

2015-12-19
Artur Łoboda

 

Jak pierwszy raz obejrzałem Kobietę samotną, to mnie to powaliło, ale byłem bardzo młody.
Po latach do mnie dotarło, że ten film, to w istocie promocja niemocy po postacią szlachetnego przekazu. Zduszenie nadziei.
Ale dopiero po wielu, wielu latach.

2015-12-20
Magellan

 

Mnie się wydaje, że "Aktorzy prowincjonalni" lepiej oddaje prawdziwy charakter Holland.
Ta prowincjonalna reżyserka żyje w dusznym świecie niemocy, który sama tworzy.

2015-12-20
Artur Łoboda

 

Aktorów prowincjonalnych nie tykałem, ponieważ ten film niczego mi nie dał.
W kobiecie był, chociaż jakiś element fermentu.
W aktorach był tylko zaduch.
Ta Chwalibóg wzniosła się na wyżyny, a Linda święcił triumfy, albowiem Biała wizytówka, alias Magnat to był zmierzch jego prawdziwej kariery.
To tak na marginesie drobnego elementu Kultury, który Pan Sobą niesie.

2015-12-20
Magellan

  

Archiwum

Dziwne ceny usług w USA
luty 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dzisiaj mam urlop
lipiec 27, 2008
Marek Jastrząb
Kargul na urzędzie
maj 3, 2005
Witold Filipowicz
tyrty
kwiecień 2, 2006
tryrty
Oskarżam
maj 1, 2006
Jacek Bartyzel
Najniebezpieczniejszy okres w historii ludzkosci?
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
Utonął - nie było linki za parę złotych
sierpień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Inicjatywa Sorosa
listopad 24, 2003
Tygodnik Głos
Dlaczego nie należy głosować na PO, SLD, SDLP ect
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Ds. praw człowieka
sierpień 28, 2006
Bogusław
"Wotum nieufności" wobec MON
sierpień 2, 2002
PAP
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
A niech to piorun strzeli!
kwiecień 13, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
styczeń 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
Bredzenie psychopaty. "Balcerowicz: Do strefy euro najlepiej w 2007 roku"
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
Hańba europejska
listopad 10, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media