|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
więcej -> |
|
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
|
|

Od wyborów na jesieni 2005 r. upłynęło już sporo czasu. Jednak ciągle odnoszę wrażenie, że przegrana PO, a w zasadzie D.T. stała się wytyczną dla wzmożonych działań środowiska, które utożsamiane jest z Tuskiem i jego drużyną.
Wytyczne tego środowiska są jasne i zostały wypowiedziane, raz jeden, przez lidera dziś opozycyjnej dla PiS partii Donalda Tuska tymi słowy - nieposłuszeństwo obywatelskie...
Od tamtej chwili po lewej stronie sceny politycznej, w której z własnej nieprzymuszonej woli znalazła się PO, kipi od spiskowania i prowadzenia brudnej podjazdowej kampanii totalnej wojny na nie dla obu panów Kaczyńskich.
Obecna koalicja, wg standaryzacji Platformy Obywatelskiej, jest be i trzeba uczynić wszystko aby doprowadzić do paraliżu państwa. Ta kampania, po cichu wspierana przez SLD, widoczna jest codziennie w walterowskiej telewizji i w prasie tego co to po ciemku i po cichu napisał książkę w więzieniu podczas internowania.
Bardziej dociekliwi zapytują: jak to było możliwe, skąd ta maszyna, skąd ten papier do niej i jak cicho musiał pisać (po ciemku), że nikt z tamtej okrutnej reżymowej władzy się nie zorientował?
Odpowiadam: Tak potrafi tylko prawdziwy opozycjonista. To jak z bajką dla dorosłych z udziałem takiej jednej Moniki, jednak nie Brodki.
Wpierw prawnicy zwłaszcza ci z korporacji, która jeszcze pamięta „szkołę” Duracza, lekarze, a teraz nawet nauczyciele czyli tzw. polska entyligencja, co to nie wiadomo, a raczej wiadomo, na jakim podłożu wyrosła.
Dobitnie uwydatniła to pani profesor Joanna Senyszyn, która na konferencji "Stosunek SLD do Polski Ludowej" przyznała:
"gdyby nie dobrodziejstwa komunizmu, to dzisiejsi lekarze, adwokaci i profesorowie byliby co najwyżej pomocnikami furmana".
Z czym, w całej rozciągłości należy się, w tym przypadku, zgodzić.
Giertych jest be i Lepper też jest be. Be jest wszystko to co mogłoby doprowadzić do rozwalenia istniejących układów panujących w polskiej entylegencji, o której tak „ciepło” wspomniała profesor Senyszyn.
No tak, przy tej kampanii - wojny podjazdowej, PO chroni swojego sojusznika SLD, co było widoczne już dawno, o czym też (już dawno temu) pisałem w jednym z moich felietonów. Jakoś cicho w walterowskiej telewizji i cicho na łamach gazet polskiego „Klaudiusza” o aferzystach z okresu powojennej Polski. Cicho o tych (bardziej autentycznych niż Lepper) kryminalistach, którzy zrujnowali doszczętnie ten kraj. Cicho o tych, którzy likwidowali niewygodnych przy pomocy mafii z którą współpracowali. Ot problem, który zdaje się hołdować zasadzie zawartej w aforyzmie: Milczenie jest złotem...
Jednak jest to tylko pierwsza część ogólnie znana i często chętnie stosowana, drugą skrzętnie pominięto gdyż temu milczeniu nadaje zgoła innego znaczenia; dosadniej- nadaje właściwego sensu: Milczenie jest złotem a jednak są słowa, które koniecznie wyrzec należy
Strach przed likwidacją układów, które w polskiej rzeczywistości panują o czasów kiedy to polską inteligencję wymordowały dwa totalitarne narody, a potem jeden - ZSRR nas okupował przez ponad 44 lata. To po wojnie różnorakie szuje i zdrajcy współpracowali i kolaborowali na rzecz Moskwy. Część z nich tworzyła aparat prześladowczy UB po?niej SB pracowali w pionach IX i X departamentu. To tam powstawały szatańskie pomysły likwidacji tego co polskie, tego co miało wartość religijną i narodową. Oni zlikwidowali ks. Popiełuszkę, studenta Przemyka, Pijasa i wielu innych.
Dalszy rozwój polskiej inteligencji w oparciu o polityczne szkoły kształcenia partyjnej kasty na WUML spowodował ,że doczekaliśmy się „magistrów” i doktórów. Najznakomitszymi z nich zdają się być omc (o mało co) magister Aleksander Kwaśniewski i doktór Kulczyk, a i innych było całkiem sporo. Ci entyligenci po szkołach Duracza i WUML i po dokształceniach na Sorbonie zajęli się prywatyzacją majątku narodowego. Dziś ci znakomici wykształceni entyligenci, wymienieni przez prof. Senyszyn, tworzą kolejne pokolenia kasty (aż strach ją nazwać aby nie zostać nazwanym antysemitą) mafii żydokomuny.
Klasy w szkołach - zapewne przez przypadek, bo inaczej byłaby to znowu kolejna teoria spisku dziejowego – są ułożone z samych znakomitości, wybitnych uczniów, których wiedzy nikt nie może tak naprawdę sprawdzić jak trudno dziś dociec, czy magister jest magistrem? - i też dziwnym zbiegiem okoliczności są to dzieci dzieci tych po duraczu
I tego obawia się ta polska „inteligencja” zwłaszcza żegadła wyra?na deklaracja z ust ministra kultury Romana Giertycha, który zaakcentował potrzebę zmian w polskim szkolnictwie na rzecz utrwalana wartości narodowo chrześcijańskich. Mieliśmy różnych ministrów za czasów Gomółki, Gierka i pó?niej. I jakoś nikt nie prowadził kampanii, jak dziś czyni to PO, nawołując do tego różne izydymedia, które bez kozery nakłaniają do bojkotu obecnej władzy wybranej w demokratycznych wyborach.
Ta obecna władza zmierza (mam taką nadzieję) do likwidacji tej szpagatowej inteligencji i mitycznego już tworu wcześniej wymienionej kasty.
Mam taką nadzieję, że w końcu uda się wprowadzić instytucję powszechnej lustracji i dekomunizacji. Wierzę w to, że uda się ukarać tych, którzy jawnie nawołują, często stosując prowokację, do atakowania wartości narodowych. Wiele z tych izymediów, które w pierwszej kolejności ustalają standardy moralności poprzez zakaz głoszenia i publikowania materiałów i treści, które mogą zostać uznane za przejawy antysemityzmu często szkalują polskie wartości i czynią to - jak dotąd – bezkarnie.
dnia 2006-05-15 |
|
16 maj 2006
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Austria I Unia Europejska
maj 21, 2003
przesłala Elżbieta
|
Dlaczego politycy wspierają mafie
lipiec 28, 2005
PAP
|
USrael’s masterminded “defeat blitz” in Caucasus
sierpień 21, 2008
Marek Głogoczowski
|
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
|
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
|
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
|
Order Orła Białego
listopad 11, 2005
PAP
|
Apel do wyborców
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Madoff kradł dla dobra Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Izrael Adam Szamir o "solidarności" Polskich Magnatów z Żydami
luty 6, 2006
Izrael Adam Szamir
|
Roboty przymusowe
kwiecień 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
|
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
|
USrael tchórzy i ucieka od globalizmu ?
wrzesień 6, 2007
marduk
|
Towarzysz kombatant
grudzień 29, 2008
Marek Jastrząb
|
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
|
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
|
Polsko-białoruskie refleksje
luty 9, 2008
Leonarda Rewkowska
|
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
|
więcej -> |
|