ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przygotowania propagandowe do KONFLIKTU PRZYGRANICZNEGO? 
24 luty 2010      tłumacz
Jedzcie ciasteczka 
7 listopad 2020     
Tak!, to jest ta Europa 
24 listopad 2020      Artur Łoboda
Ideologia PiS 
13 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Grzegorz Braun "antysemitą"? 
21 lipiec 2025     
Sekunda, minuta, godzina, życie 
9 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Katy Carr - Kocham cię Janku 
16 czerwiec 2016     
Wprowadzenie do diagnozy stanu kultury polskiej w roku 2014 
2 luty 2014      Artur Łoboda
Jaką grę prowadzą wobec Polaków politycy?  
22 listopad 2012      Artur Łoboda
BĄDŹCIE PRZEKLĘCI 
6 listopad 2014      www.trwanie.com
Odsłonięcie tajnej strategii CIA i motywów dominacji na platformach mediów społecznościowych 
8 czerwiec 2024     
Nowa "kultura" za nowe podatki 
18 maj 2016      Artur Łoboda
Polskie kolędy po raz pierwszy w języku angielskim 
8 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Do Polaków dyskutujących na zachodnioeuropejskich forach internetowych 
2 styczeń 2026     
Rząd uratuje Kopalnię Soli w Wieliczce.....? 
14 październik 2018      Artur Łoboda
W tydzień po zamachu w Berlinie 
26 grudzień 2016      Artur Łoboda
Wojna światowa w interesie Izraela 
24 grudzień 2016      Artur Łoboda
O tym, jak teoria Trofima Łysenki jest wykorzystywana przy budowie Światowej Termitiery zwanej N(OT)WO 
20 lipiec 2010      dr Marek Głogoczowski
Faszyzm nie przejdzie w Polsce! Co ma do powiedzenia polityczny śmieć 
19 listopad 2011      Artur Łoboda
Pazerni "frankowcy" 
25 styczeń 2015      Artur Łoboda

 
 

Omamy syjonizmu

Jako dziecko bawiłem się w tak zwaną historię alternatywną - czyli gdybanie: co by było gdyby....?
Co by było - gdyby w czasie Powstania Styczniowego Polacy posiadali karabiny maszynowe?
Nie wiedziałem wtedy - że podobno dysponowaliśmy pistoletami "colt'. Ale pewnie ich liczba była symboliczna - bo nie pozostał ślad historii.

Co by było -gdybyśmy byli dobrze uzbrojeni w 1863 roku?

Ale największą bronią jest wiedza.
Pozwala ona podjąć właściwe decyzje.
Gdyby dowódcy Armii Krajowej posiadali wystarczającą wiedzę to nie zaryzykowaliby wybuchu powstania w Warszawie.

Co by było - gdybyśmy w 1989 roku posiadali dzisiejszą wiedzę?

Nie ma granicy niezbędnej wiedzy. I jak dowodzi zarówno historia - jak też współczesna polityka - żaden kraj nie jest bezpieczny - jeżeli lekceważy wiedzę historyczną, społeczną i ekonomiczną.
Na własnej skórze doświadczają tego Stany Zjednoczone, Grecja, Włochy, Hiszpania a w przeszłości kraje azjatyckie - zaatakowane przez światowych spekulantów.
Niektórzy Rodacy - z powodu długotrwałej frustracji przekraczają granicę paranoi. Wymyślają sobie - że niektóre dziedziny wiedzy są niedozwolone, pochodzą od Szatana albo też przypisują jej nieprawdziwe znaczenie.

Po II wojnie światowej Amerykanie i Rosjanie bili się o niemieckich naukowców - by ich wykorzystać we własnych planach militarnych i dla dobra swojej gospodarki.
Nikt nie protestował, że ich wiedza rozkwitła w zbrodniczym systemie nazistowskim.
Do dziś dnia popularny jest pistolet Kałasznikow - który najprawdopodobniej powstał na bazie niemieckiego Sturmgewehr 44.

Czy to wiedza militarna, cywilna czy gospodarcza to dzieli się na trafną i błędną - bardziej albo mniej przydatną.

Karol Marks - jako Żyd z pochodzenia mógł od środka obserwować rozwój żydowskiego kapitalizmu.
Dzięki temu napisał wiele tekstów wyjaśniających jego istotę a najbardziej znanym jest "Kapitał" - Tom pierwszy. Po jego śmierci notatki zebrał Engels i stworzył kolejne dwa tomy.

W latach komuny przez wszystkie przypadki odmieniano nazwisko Marksa, lecz nie garnięto się by oświecić społeczeństwo jego wnioskami.
W rezultacie bardzo dobrze zohydzono temat ekonomii i odciągnięto ludzi od wiedzy.
Dało to doskonałe efekty w czasie tak zwanego "procesy transformacji ustrojowej" bo dzięki analfabetyzmowi ekonomicznemu Polaków - polityczni gangsterzy mogli sobie pozwolić na całą masę przestępstw gospodarczych.

Dziś "Kapitał" Marksa jest jednym z podstawowych podręczników w każdej szanującej się uczelni ekonomicznej na świecie.
Jednym z podstawowych - ale nie jedynym bo nie ma takiego geniusza - który potrafiłby przedstawić skończoną naukowo teorię.

W minionych latach spotykałem się na polskich forach z cała masą bredni o Marksie - łącznie z oświadczeniami- że był on satanistą.
A ostatnio dostałem tekst stwierdzający, że Karol Marks był "syjonistą" - choć zmarł kilkanaście lat przed narodzinami koncepcji syjonizmu.
Autor tak infantylnego stwierdzenia uważa, że syjonizm to wszystko - co jest żydowskie.

Sto kilkadziesiąt lat po Marksie młody izraelski dziennikarz Yoav Shamir tworzy film równie fundamentalny dla cywilizacji - co prace Marksa.
To film "Zniesławienie", który pokazuje skutki działań syjonistów na świadomość młodych Izraelczyków. To film pokazujący coś - co nazwać można spiskiem żydowskim.

Zamiast podziękować temu facetowi to już się go wsadza do jednego worka z syjonistami - bo tak jest łatwiej.
A może tylko krytycy syjonizmu przekroczyli granicę paranoi?

Taka sytuacja byłaby bardzo wygodna dla syjonistów bo wzorem nazistów i komunistów każdego swojego krytyka nazywają chorym umysłowo.
W ten właśnie sposób traktuje Gazeta Wyborca wszystkich krytyków żydowskiego bezprawia.
Prace Karola Marksa to elementarz ekonomii.
Nawet - gdyby książkę "Kapitał" stworzył nie Marks ale naziści to i tak pozostałaby podstawowym podręcznikiem ekonomii bo prawdziwa wiedza jest niezależna od ideologii.

Ludzi - którzy piszą brednie i ośmieszają walkę z lichwiarzami - czym dają im mocne argumenty przeciwko nam - proszę aby najpierw przeczytali to - o czym piszą, a nie obarczali nas swoimi żenującymi wypocinami.
17 listopad 2011

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Arturze, jak skonczysz wlasna samoedukakcje, napisz. Sprobujemy przedyskutowac temat Marksa.


"Marks Prophet of Darkness" Richard Wumbrandt


http://talmudterror.info/marx1.htm


"Was Karl Marks a Satanist" Richard Wumbrandt


"To many clues "
http://www.angelfire.com/dc/undersiege/brotherhooddarkness.html


http://www.scribd.com/doc/38017685/Was-Karl-Marx-a-Satanist



"The Hidden Hand...."


http://forum.davidicke.com/archive/index.php/t-29553.html

2011-11-20
Elzbieta Gawlas

 

Panie Łabuda
Cytuję-Autor tak infantylnego stwierdzenia uważa, że syjonizm to wszystko - co jest żydowskie.
To jest manipulacja pod moim adresem.
Ja jednoznacznie odróżniam żyda od syjonisty, piszę o żydach zamordowanych w Katyń.
Czyż są problemy czytania z zrozumieniem gdy piszę że żydzi zostali zamordowani przez żydowskie NKWD wystarczy sobie dodać Syjonistów.
„Nauka idzie w nas nie w las” tyle przysłowie.
Sytuacja po wyborach 2011 zaprzecza temu przysłowiowi.
Technika wojskowa jest zbrodnicza lecz musi pan zauważyć że jakże mocno wpłynęła
na rozwój w przeciętnym domu tzw. Kowalskiego.
Trzeba umieć odróżnić zło od dobra, koniunkturalizm Stalinowski trwa nie tylko w bezprawnym wymiarze sprawiedliwości trwa w ludziach.
A tzw. niezależni sami nie zdają sobie sprawę jak są uzależnieni.
Pisze pan - Nawet gdyby książkę "Kapitał" stworzył nie Marks ale naziści, zapewniam
w Tel Awiwie kochają Hitlera, polecam film.
Polecam: http://www.richardsilverstein.com/tikun_olam/2010/02/07/israeli-extremists-shout-hitler-was-right/
Przecież żydowscy Syjoniści dostarczyli Hitlerowi produkcję Cyklonu „B” oraz miliony dolarów z USA, proponuję znaleźć mój artykuł „ 9 maja” ma pan tam kawę na ławę.
A co do Marksa to trzeba czytać uważnie, jego propozycja to szeregi proletariatu a proletariatem można manipulować ( piszę to w uproszczeniu)
Natomiast już pisałem że Komunistyczna Partia Polski - zwana początkowo Komunistyczną Partią Robotniczą Polski powstała 16 XII 1916 r.
Nie liczy się zmiana nazwy tylko co z sobą niosą organizatorzy.
Czy nie widzi pan na własnym podwórku jak tzw. partie zmieniają nazwę dążąc do jednego, zniszczenia suwerennego państwa nad Wisłą „ Polski”
Do mnie mówiono Boguś dzisiaj Bogusław, czy się zmieniłem w poglądach oraz dążeniach.
Nie.
Tytuł artykułu Omany Syjonizmu.
Omamy rzekome, pseudohalucynacje, omamy psychiczne – zaburzenie spostrzegania, polegające na osądzie realizującym istnienia doznania zmysłowego……..
http://pl.wikipedia.org/wiki/Omamy_rzekome.
Przesadził pan, opluł ludzi, robi pan psychicznych tych którzy odróżniają żyda od Syjonisty.
Po takim tekście można wywnioskować że bite dzieci Chasydów ( odłam Religi judeastycznej) to masaż pałkami tzw. policji Izraelskiej.
Gdy córka ministra Knesetu za odmowę pójścia do wojska aby nie strzelać do Palestyńczyków uzna pan za wczasy na Bermudach.
Razem z tą odważną dziewczyną znalazło się kilkadziesiąt innych.
Panie Arturze nie sądziłem że tak szybko dostanę odpowiedz dlaczego zablokował, opluł pan mój artykuł i moją osobę „ NSDAP nad Wisłą” proponuję zmianę nazwy strony zamiast Polskie Niezależne Media” co brzmi dumnie i mnie przyciągało na nazwę
„ Tzw. Polskie poprawne politycznie media”
Bogusław Maśliński

2011-11-22
Bogusław

 

Panie Maśliński
nawet z napisaniem poprawnie mojego nazwiska ma Pan problemy - choć widzi je Pan przed oczami. Jeżeli to celowe działanie to pokazuje Pan brak elementarnej kultury.


Pan jest specjalistą od bezkrytycznie przyjmowanych kłamstw.
Nigdy nie strudził się Pan weryfikacją przeczytanych informacji. Podobnie - jak wielu innych dyskutantów - co zauważam z przykrością.
Bezkrytycznie - bez cienia odpowiedzialności moralnej cytuje Pan rzekomą wypowiedź Sandauera i nie raczy podać jej źródła.
Tym razem cytuje Pan jakąś chorą publikację rządową w której o dwa lata przenoszą datę wydarzenia i zmieniają lokalizację z Warszawy na Kraków.
Cały czas jedynie zdaje się Panu - że posiada jakąś wiedzę. A na pomówienia na tym Portalu jest blokada. Niech Pan to nazwie sobie cenzurą.
Demokracja - to w pierwszym rzędzie odpowiedzialność!
Kiedy poprosiłem Pana o minimum odpowiedzialności za pisane treści i poprawienie artykułu to odpowiedział Pan agresją.
Myślę że nasza współpraca uległa wyczerpaniu.

2011-11-22
Artur Łoboda

  

Archiwum

Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Izraelczycy uzywali broni masowej zaglady przeciwko Palestynczykom
marzec 26, 2003
Jacek Szpakowski
Zjazd folks-europejców
luty 16, 2004
Bush "ostrzega" przed trzecią wojną światową
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa doktryna Jimmy Carter’a?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
POLSKA - UNIA 12
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Prymas: uczmy się miłości
kwiecień 11, 2004
PAP
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
Kabala i Wymuszanie Zeznan
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Karawana idzie dalej..."
luty 13, 2005
zapodał jasiek z toronto
Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Ludożerczy kapitalizm a wolny rynek w Polsce
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
LPR chce odwołać Cimoszewicza
czerwiec 28, 2002
PAP
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Paszportowa pułapka
sierpień 26, 2003
przesłala Elżbieta
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
Palestyńczycy w „Żelaznej Klatce”
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Punkt zaczepienia
maj 18, 2003
przeslala Elzbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media