|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
więcej -> |
|
Walka w sieci
|
|
Wirus Mydoom, od chwili pojawienia się 26 stycznia, zainfekował już ponad milion komputerów na całym świecie - oceniło fińskie stowarzyszenie informatyczne F-Secure, które pierwsze poinformowało o pojawieniu się wirusa.
Wersja wirusa Mydoom.A przypuściła atak na stronę amerykańskiej firmy software'owej SCO w niedzielę o godz. 17:09 czasu polskiego (16:09 czasu GMT), blokując ją kompletnie. Setki tysięcy komputerów z całego świata równocześnie próbują się połączyć ze stroną www.sco.com, zapychając serwer. Atak się nasili wraz z końcem weekendu i powrotem milionów osób do pracy w poniedziałek.
Z podobnym atakiem musi się liczyć firma Microsoft, która jest celem wersji Mydoom.B wirusa. Ofensywa zapowiedziana jest oficjalnie na wtorek.
Mydoom.B, pojawiający się również pod nazwą Novarg lub Shimgapi, to najgro?niejszy wirus, jaki kiedykolwiek zaatakował komputery. Posiada opcję, która uniemożliwia użytkownikom zainfekowanych komputerów zaktualizowanie oprogramowania antywirusowego, blokuje bowiem połączenie ze stronami firm oferujących programy antywirusowe.
Według firmy MessageLabs, zajmującej się elektronicznymi zabezpieczeniami, wirus pojawił się po raz pierwszy w Rosji. Do tej pory nie ustalono, kto go wymyślił i rozpowszechnił, choć firmy SCO i Microsoft zaoferowały pół miliona dolarów nagrody za znalezienie sprawcy.
W skali światowej straty spowodowane wirusem już szacuje się na miliardy dolarów. Atak Mydoom oznacza spowolnienie ruchu w Internecie, zablokowane skrzynki poczty elektronicznej, a w konsekwencji - spadek wydajności pracy i konieczność usuwania wirusa z zainfekowanych komputerów.
Wirus (a raczej robak internetowy) W32/Mydoom@mm, rozsyłany pocztą elektroniczną, atakuje na całym świecie (Europa, Japonia, USA, Ameryka Łacińska, Kanada, Azja).
E-mail zawierający wirusa zwykle wygląda bardzo niepozornie, np. alex@aol.com, john@yahoo.com itd. Również temat przesyłki jest często przypadkowy, nie zwraca uwagi, może sprawiać wrażenie pliku tekstowego lub informacji o błędzie w dostarczeniu wiadomości np. "Hi", "Hello", "Test", "Error".
(PAP)
Komentarz
Coraz częstsze tworzenie wirusów komputerowych, których jedynym celem jest atak na imperium Microsoft porównać można do zamachów terrorystycznych w czasach dziewiętnastowiecznego kapitalizmu.
Mimo wielu negatywów, przyniosły one jednak osłabienie dyktatu tych, którzy dzięki zdobytemu kapitałowi posiedli "narzędzia produkcji" i (podobnie jak dziś Microsoft) nie liczyli się z ogółem społeczeństwa.
Tak się składa, że to właśnie hakerzy i piraci komputerowi stali w przeszłości największymi sprzymierzeńcami Billa Gatesa, kiedy łamali zabezpieczenia niezależnych producentów oprogramowania.
Dzięki temu systemy operacyjne firmy Microsoft zawładnęły całym światem i większość użytkowników (prędzej czy pó?niej) zakupiła legalne licencje na program, wzbogacając przeogromną fortunę Bila Gatesa.
Monopol jednego producenta jest czymś niezdrowym, więc naturalną koleją rzeczy toczy się walka o jego złamanie.
Jak w takich wypadkach najczęściej bywa, po głowach dostają niewinni.
Musimy więc pilnować swoich komputerów i unikać miejsc gdzie toczy się walka. |
|
2 luty 2004
|
|
szkodnik
|
|
|
|
"Timeo Danae..." Nie wierzę Grekom, chocby nawet dary przynosili w pokorze........
lipiec 19, 2002
|
Dbajmy o edukację
marzec 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przeciwwaga USA – Rosja, Chiny i Indie?
luty 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zaciskanie pasa, czyli o co chodzi bli?niakom
lipiec 6, 2007
Marek Olżyński
|
Wałęsa przez przypadek ujawnił donosy "Bolka"
czerwiec 18, 2008
Michał Pietrzak, Bartłomiej Bajerski
|
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości
kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
|
Radio Erewań odpowiada
lipiec 12, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
|
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
|
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
|
"Na początku było słowo"
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (5)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
|
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
|
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło USA?
marzec 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdzie te niskie ceny?
sierpień 13, 2004
hhh
|
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dialog Argentyńczyka z sjonistami
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|