|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
więcej -> |
|
Miasto wielkie i kameralne
|
|
Miasto wielkie i kameralne
Kraków - atrakcyjna lokalizacja kulturalna, turystyczna i biznesowa oraz wyjątkowe miejsce do życia i spędzania czasu wolnego – to główne cele przedstawionej wczoraj (10 stycznia) Strategii Promocji Krakowa na lata 2008-2012.
Przedstawiciele Miasta spotykali się kilkakrotnie z mieszkańcami i dziennikarzami, by wspólnie wypracować kształt strategii promocji miasta. Ideą przewodnią spotkań było hasło: „Każdy Mieszkaniec Krakowa jest jego współgospodarzem i ambasadorem”.
„Kraków, jako pierwsze miasto w Polsce posiadał swoją strategię promocji. Obecny dokument to profesjonalna kontynuacja procesu rozpoczętego w 2004 roku” – mówił Prezydent Miasta Jacek Majchrowski na dzisiejszej (10 stycznia) konferencji prasowej poświęconej przedstawieniu nowej strategii.
Naczelny cel strategiczny realizowany jest na czterech obszarach promocji miasta: Marka Miasta, Mieszkańcy Miasta, Gospodarka Miasta, Miasto wobec Europy i Świata. „Konkurencją dla nas są takie miasta europejskie jak m.in.: Berlin, Barcelona. Nie mierzymy się już z żadnym z miast polskich” – dodał Pełnomocnik Prezydenta ds. Kultury i Promocji Filip Berkowicz.
Efektem przeprowadzonych przy tworzeniu strategii badań było określenie USP (ang. Unique Selling Proposition – Unikatowa Cecha Sprzedaży) dla Krakowa. Uznaną nią została cecha „Kraków – miasto na piechotę” – „Kraków – best walking distance”.
W żadnym innym miejscu na świecie turyści nie są w stanie zobaczyć tylu intrygujących rzeczy w tak krótkim czasie, poświęconym na przemieszczanie się z miejsca do miejsca bez użycia pojazdów. Jest to sytuacja o tyle komfortowa, że na przestrzeni jednego spaceru turyści odwiedzający Kraków mają okazję zobaczyć aż dwa centra urbanistyczne – Stare Miasto oraz Kazimierz.
„Strategia określa kierunek, w którym mamy zmierzać. I ten kierunek się nie zmienia – aspirujemy do miana najbardziej atrakcyjnego miejsca w Europie” – podkreślał Mateusz Zmyślony z Eskadra Market Place – agencji, która na zlecenia Miasta zajęła się stworzeniem nowego dokumentu. „Strategia pokazuje Kraków jako miasto wysopkiej kultury i nowych technologii” – dodał Mateusz Zmyślony.
Strategia wprowadza nowy slogan promocyjny miasta: „Kraków. Forma i Treść” lub w wersji anglojęzycznej „Krakow. Form & Content”. Jego powstanie argumentuje podkreślając, że Kraków jako jedno z niewielu miast na świecie ma całkowicie zachowaną starą, centralną część miasta, bez drastycznych ingerencji w układ, funkcję i celowość architektury. Mimo że charakter niektórych miejsc się zmienił (przykład dzielnicy Kazimierz), to ich istota - którą jest funkcjonowanie jako serce miasta „bijące” dla gości i mieszkańców - pozostała niezmienna. Pamięć o tym nie wyklucza z myślenia o Krakowie wszystkich innych miejsc, które Rynkiem i Kazimierzem nie są. Wręcz przeciwnie, dzielnice takie jak Dębniki, Nowa Huta czy Podgórze są jeszcze ważniejsze, bo dają szansę na dalsze poszerzanie liczby miejsc wartych „odkrycia” przez turystów. Całość tego obrazu stanowi wspomnianą „formę”.
„Treścią”, która dopełnia „formę” są ludzie. W to, stosunkowo szerokie, pojęcie wchodzą wszystkie grupy społeczne, które można w Krakowie spotkać, czyli między innymi: studenci, artyści, biznesmeni, informatycy, duchowni, restauratorzy, animatorzy kultury etc.
Dodajmy: Strategia promocji miasta Krakowa na lata 2008–2012 została opracowana na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa przez zespół specjalistów firmy Eskadra Market Place w składzie: Mateusz Zmyślony, Wojciech Opyd, Adam Kałucki we współpracy z Zespołem Ekspertów w składzie: prof. Zbigniew Nęcki, prof. Andrzej Szromnik, Michał Nykowski i Leszek Stafiej.
Dokument jest aktualizacją i rozwinięciem „Strategii promocji Krakowa 2007-2010” autorstwa Leszka Stafieja, Stafiej Partnerzy, DSK sp. z o.o. W najbliższym czasie z nowym dokumentem zapoznają się również Radni Miasta Krakowa. (MS)
Data komunikatu: 2008-01-10
|
|
12 styczeń 2008
|
|
www.krakow.pl
|
|
|
|
Dzielni Polacy
styczeń 17, 2006
|
Mantra
marzec 28, 2007
Przysłał ICP
|
EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
|
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
|
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Elity w politycznym teatrze
czerwiec 2, 2002
Ryszard Bugaj
|
Cenzura żydowska w amerykańskich kinach
listopad 28, 2006
bibula.com/
|
Setki Wię?niów w Nielegalnych Więzieniach pod Władzą USA
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
|
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
Długi szpitali od lat narastały w tempie ok. 1 mld zł/rocznie
luty 3, 2007
Adam Sandauer
|
Maskony w służbie bezpieczeństwa?
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
|
POLSKA GIERKA - BILANS "ZŁOTEJ DEKADY"
luty 28, 2003
Andrzej Krajewski
|
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
|
Miedziaki z Polskiej Miedzi
wrzesień 11, 2002
MARIUSZ URBANEK
|
Gehenna Palestynczykow
styczeń 30, 2008
...
|
Kwestia wiarygodności
czerwiec 15, 2006
Marek Stefan Szmidt
|
więcej -> |
|