|
Wojna światowa w interesie Izraela
|
|
W interesie Izraela podpalono Bliski Wschód!
Napadnięto na Irak i Libię.
Wzniecono rebelie w Tunezji, Egipcie i Syrii.
Zginęły miliony ludzi.
Zamordowano Husajna i Kadafiego.
Miliony ludzi tułają się po świecie, a to zrodziło demoralizację frustratów, którzy chcą mścić się na innowiercach i w rezultacie zamachy w Europie.
Wszystko w celu syjnonistycznego planu podboju Palestyny.
Wczoraj jednak po raz pierwszy w historii Rada Bezpieczeństwa ONZ po wstrzymaniu się od głosu przez USA przyjęła rezolucję domagającą się od Izraela wstrzymania budowy osiedli na okupowanych terytoriach palestyńskich.
"W rezolucji żąda się od Izraela "natychmiastowego i całkowitego wstrzymania budowy nowych osiedli na okupowanych terenach palestyńskich, w tym w Jerozolimie Wschodniej". Podkreślono w niej, że osiedla żydowskie są "pozbawione mocy prawnej i stanowią rażące pogwałcenie prawa międzynarodowego"."
Ambasador USA przy ONZ Samantha Power tłumaczyła wstrzymanie się jej kraju od głosu podczas głosowania w Radzie Bezpieczeństwa, mówiąc, że rezolucja ta jest zgodna z amerykańską polityką. Dodała, że "budowa dalszych osiedli poważnie osłabi bezpieczeństwo Izraela".
A wszystko mogłoby być zupełnie inaczej.
Bogactwo Żydów pozwoliłoby na koegzystencję dwóch narodów w obrębie Izraela.
Palestyńczycy i Żydzi mogliby być sąsiadami i rywalami gospodarczymi - w zakresie wysokich technologii.
Cała Palestyna i Izrael składałaby się z wielopoziomowych miast - w których znalazłoby się miejsce dla każdego.
Ale to jest sprzeczne z podstawowym kanonem myślenia Żydów, którzy multikulturowość uważają za największe zagrożenie.
Tą multikulturowość wciskają gojom - by się wyalienowali, ale na swoim terenie do tego nie dopuszczą!
Na przełomie tego tysiąclecia żyli jeszcze idealiści - syjoniści, którzy wywodzili się z Polski. Wiem, że czytali moje wezwania i ingerowali w sprawy Izraela.
Musieli mieć ogromny posłuch, bo zaskakiwały mnie pewne reakcje Rządu Izraela. Na przykład niezaplanowane - nocne spotkanie z Arafatem. A kilkanaście godzin wcześniej napisałem gorące wezwanie do Żydów o pokój.
Istniała wtedy jakaś nadzieja dla tych narodów.
Wszystko zostało przekreślone w momencie wyboru Ariela Szarona na na premiera Izraela. I w tamtym dniu bardzo wyraźnie przepowiedziałem wynikającą z tego wyboru tragedię milionów ludzi.
Na ludzi prymitywnych działa tylko argument siły.
Póki Izrael czuje się silny - będzie wzniecać konflikty i bezkarnie mordować wszystkich - którzy znajdą się na drodze jego polityki.
Nie zapowiada się, by uległo to zmianie, bo Donald Trump już zapowiedział, że będzie pieskiem na żydowskiej smyczy.
Co w takiej sytuacji robiła Beata Szydło w Izraelu, po 27 latach kolonizacji Polski - za ukradzione nam pieniądze?
Foto: osiedle Talpiyot Mizrah we wschodniej Jerozolimie. Jedno z setek przykładów kolonizacji ziem palestyńskich.
|
|
24 grudzień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
|
Recenzja dokonana przez czas
Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
|
TEZY
do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005".
styczeń 6, 2003
Jakub Mariawicz
|
100 tysięcy ofiar amerykańskiej agresji na Irak
październik 28, 2004
PAP
|
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
|
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Sprawa Oddziałów Egzekucyjnych, Likwidacji Ludzi i Stosowania Tortur Przez Służby USA
grudzień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komputerowe wybieranie etyka do kontroli, czyli ekipa dla wipa
czerwiec 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Utonął - nie było linki za parę złotych
sierpień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Is Poland America's donkey or could it become NATO's horse?
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Brzeziński nawołuje do ewakuacji wojsk USA z Iraku
marzec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pytania, na które odpowiedział Sejm
kwiecień 18, 2003
Elzbieta
|
Moczymordo ty moja
październik 7, 2007
.
|
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
W Sejmie wrze, rolnicy czekają PAP
grudzień 7, 2002
PAP
|
Gra w bierki (!)
grudzień 5, 2005
Marek Olżyński
|
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
|
|