|
Z przesłaniem na rok 2014.
|
|
Za nami kolejny - trudny rok, choć nie tak tragiczny - jak zapowiadałem 15 lat temu.
I cieszę się z tego, że odległe prognozy tylko częściowo się spełniły.
Świadom jednak jestem cały czas że - używając metaforycznych określeń - Ludzkość stoi nad przepaścią.
Dla młodzieży, której edukacja wynika z wydarzeń bieżących i nieustannego prania mózgów - otaczająca rzeczywistość jest normalnością.
Ale dla ludzi, którzy doświadczyli tragedię wojen - jest to stan patologii.
Po każdej wojnie uważano, że nigdy więcej nie ulegnie powtórzeniu.
A tymczasem toczy się wiele mniejszych konfliktów na Świecie i cały czas grozi konflikt trzeciej wojny światowej, przed którą ostrzegałem już w 1999 roku.
Przyczyną mojego ostrzeżenia było rozpoznanie działalności żydowskich gangsterów ekonomicznych, którzy tak samo - jaki ich poprzednicy - prowadzili ku wielkiemu światowemu kryzysowi - podobnemu do tego z 1928 roku. A jak pamiętamy doprowadził on do Drugiej Wojny Światowej.
Posiadając inną - niż przeciętny Polak świadomość otaczającego świata prowadziłem mozolną akcję uświadamia społeczeństwa, która w końcu przynosi efekty.
Nie byłoby ich bez wielkiego nakładu pracy wielu osób, którym dziękuję za poświęcenie.
Otaczające nas zło - rodzi ogrom frustracji.
Z tego powodu padają często mocne - nieprzemyślane słowa. I właśnie o to chodzi wrogom ludzkości, by zdyskredytować z powodu ostrego słownictwa.
Sami jednak nieprzebierają w obelgach wobec Narodu Polskiego.
Do tego trzeba zachować ogromny spokój i cierpliwość by jak bokser skontrować przeciwnika.
Kiedy spojrzą Państwo na moje artykuły z tego punktu widzenia to zauważą, że właśnie tak czynię. Biję jak bokser z kontry.
I proszę zwrócić uwagę, że żaden z polityków, czy tez medialnych łajdaków - nie odważył się do tej pory podjąć ze mną polemiki.
A tym bardziej pozwać mnie do sądu za ostre wypowiedzi pod ich adresem.
Doskonale wiedzą, że nawet gdyby udało im się wygrać sprawę - odsłonię na szerszą skalę ogrom ich łajdactwa.
Proszę nie traktować tych słów jako bałwochwalstwa. Prócz mnie jest wiele osób, które walczą o Polskę, walczą o prawdę.
Ja wybrałem swoją działkę, którą "uprawiam". A najważniejszym przesłaniem jest unormalnienie naszych dyskusji.
Ostatnimi czasy zarejestrował się na tym Portalu Bohdan Poręba - by przedstawić swój projekt filmu o Jedwabnem.
Już pisałem o tym, że nie wyobrażam sobie by udało się zrobić naprawdę dobry film na ten temat. Tym bardziej, przy ograniczonych środkach finansowych - co jest dla mnie oczywistym.
I najprawdopodobniej film taki zostanie zignorowany z powodu samego autora, który otrzymał "łatkę" antysemity.
Ale nie możemy zapominać - jakim systemem był PRL i niezależnie od oceny artystycznej produkcji Bohdana Poręby przyznać musimy, że jego filmy poruszały ówczesne tematy tabu - całkowicie wymazane z świadomości społecznej przez pachołków Kremla.
Chociaż ryzykuję zaliczenie do grona antysemitów z "Grunwaldu" to z racji podstawowego aksjomatu tego Portalu - prawdy i otwartości na rzeczową dyskusję, pozwalam się wypowiedzieć każdemu.
W przeszłości zablokowałem ludzi mianujących siebie "prawdziwymi Polakami", którzy kłamstwami na temat naszej historii prowadzili do skłócenia Polaków.
W przsłaniu na nadchodzący rok proszę Rodaków:
Zacznijmy w końcu siebie słuchać i starać się zrozumieć ludzi, którzy prezentują informacje dotychczas nam nieznane. A dopiero po ich wysłuchaniu podjąć decyzję - co do wartości merytorycznej wypowiedzi.
Z noworocznymi życzeniami przesyłam Państwu dość przewrotne nagranie.
Góralska Orkiestra marszowa ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki wykonała pieśń Marsz Polonia w kościele św. Józefa - w Krakowie
Dodam tylko, że jest to kościół - w którym 92 lata temu ślub wzięli Moi Dziadkowie.
Marsz Polonia
|
|
31 grudzień 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
|
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
|
Gaz ziemny na tle obecnych zagrożeń wojennych
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Policzek dla Unii Europejskiej
luty 3, 2003
PAP
|
Sikanie po nogach
czerwiec 5, 2003
Andrzej Kumor
|
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
|
Prośba o interwencję w kwestii piekarza, którego ściga Fiskus się za czynione dobro
listopad 9, 2006
|
Dwustudolarowy Bush
wrzesień 15, 2003
PAP
|
POLSKA - UNIA 19
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Hezbollah - szyicki "islam rewolucyjny" Walka o wyzwolenie południowego Libanu
sierpień 10, 2006
Z.M.K.
|
Koszty aneksji do UE (3)
marzec 17, 2003
Piotr Wesołowski
|
Bez Ideologii (?)
czerwiec 2, 2002
Marcin Masny
|
Za kulisami wielkiej mistyfikacji. Działalność Leona Taxila (1885-1897)
lipiec 30, 2008
Waldemar Wojnar
|
Wniosek
maj 4, 2004
|
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
|
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
|
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
|
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
|
Gra w bierki (!)
grudzień 5, 2005
Marek Olżyński
|
Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|