ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Prośba o jednorazową pomoc 
14 kwiecień 2011      Elzbieta Gawlas
Ku przypomnieniu: "jak PiS dojdzie do władzy" 
9 listopad 2015     
Finansjera-optymalizacja kosztów 
17 luty 2015      altermedium.net
Koleiny współczesnej polskiej kultury (2). Antypolonizm zinstytucjonalizowany 
3 listopad 2011      Artur Łoboda
Odkrywca HIV i laureat Nobla w dziedzinie medycyny jest pewny, że koronawirus SARS-CoV-2 został stworzony przez człowieka 
19 kwiecień 2020      Alina
Dziennik wyrazów nieobcych, rozbiórka umysłów w rezerwacie - Rozdział XXIX 
22 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wnoszę o uzasadnienie wysłania Yael Bartana jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
22 luty 2013      Artur Łoboda
Boże kto uratuje Ojczyznę, Polskę. 
4 grudzień 2011      Bogusław
Biden wzywa teraz „70 procent świata do zaszczepienia” 
19 wrzesień 2021     
Codziennie mam sporo takich ofert 
13 luty 2021      Artur Łoboda
Podsłuchy w Polsce. 
19 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
"Prawnik w czasach bezprawia" 
15 luty 2019     
Co dalej z Polską? 
21 sierpień 2012      Artur Łoboda
Neofaszyzm PRLubis rzekomej III RP. 2010-10-27 Artykuł jest bez zdjęć i o ile ktoś chce otrzymać w oryginale to proszę napisać vipbob@wp.pl  
28 październik 2010      Bogusław
Skala i możliwości Systemu w manipulacji rzeczywistością 
20 maj 2015      Paweł Kukiz
Rothschild lined to take over at Yukos(2003),Mikhail Khodorkovsky & Platon Lebedev found guilty of embezzlement,(2010) 
30 grudzień 2010      przysłał ICP
Adresy i ZOMO 
24 listopad 2010      Goska
Zaczynam naukę wirusologii  
2 marzec 2021     
Sumliński o uzbrojonych żołnierzach Mossadu na Okęciu! 
12 maj 2019     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (30.03.2011) 
30 wrzesień 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Włoska Komisarz Policji ma odwagę przeciwstawić się kowidowej (żydowskiej) tyranii

 
Komisarz «Nandra» apeluje do Włochów
 
 
Jestem tu dzisiaj jako wolna obywatelka, korzystająca z praw przysługujących mi na mocy Konstytucji i nie reprezentuję żadnej partii. Jestem tu dzisiaj i zdecydowałem się wziąć udział w tej demonstracji, ponieważ moment historyczny, w którym żyjemy, jest bezprecedensowej wagi, a tym, którzy mówią mi, że demonstracje są bezużyteczne, odpowiadam, że demonstracje są trochę jak zgłaszanie przestępstwa: czasami możesz wybrać, czy to zrobić, czy też nie, ale jeśli to zrobisz, masz jakąś szansę na wyjście z sytuacji niesprawiedliwości, natomiast jeśli tego nie zrobisz, już przegrałeś, ponieważ poddałeś się zawczsu.


I znowu, tym, którzy mówią mi, że demonstracje są bezużyteczne, przypominam, że pierwszym aktem, jaki Gandhi uczynił, aby wyzwolić swój kraj, było demonstrowanie, ponieważ Gandhi wiedział, że pierwszym aktem nieposłuszeństwa obywatelskiego jest demonstracja. I to Gandhi mówi nam, co oznacza akt obywatelskiego nieposłuszeństwa. Nieposłuszeństwo obywatelskie jest świętym obowiązkiem, gdy państwo staje się despotyczne lub skorumpowane. A obywatel, który godzi się na takie państwo, staje się wspólnikiem owej korupcji i despotyzmu.

Wczoraj zadzwoniłam do mojej przyjaciółki i powiedziałam jej, że będę tu dzisiaj. Bardzo się zaniepokoiła i powiedziała: “Chyba zwariowałaś! Masz dobrą pracę, pewność kariery, a jutro możesz już jej nie mieć; ryzykujesz, że stracisz wszystko. Po co? – Zło już zwyciężyło. Co możesz z tym zrobić?”  – A ja jej odpowiedziałem: “Nie, zło nie zwyciężyło, bo zło nigdy nie zwyciężyło w historii”.
Gandhi zawsze nam o tym przypomina, ponieważ miłość i prawda zawsze zwyciężały, nawet gdy wydawało się to niemożliwe. Wtedy ona zaprotestowała: “Nie, to nieprawda, zło już zwyciężyło, ponieważ Jezus, Falcone, Borsellino i wszystkie ofiary ludobójstwa skończyły tak, jak skończyły, tj. bardzo źle”.

Miałam zamiar odnieść się do tematu śmierci, ale pomyślałam, że musiałabym podać jej jakieś dość losowe dowody, więc ponieważ jestem osobą konkretną i praktyczną, odpowiedziałam po prostu: “Nie, zło nie zwyciężyło, bo gdyby zło zwyciężyło, nie byłoby nas tu dzisiaj, bo od dawna bylibyśmy wymarli”.

A więc jestem tu dziś także po to, by przypomnieć nam, że istnieją “ludzie odmiennego zdania”, tj. ci, którzy mają odmienne poglądy od dominujących, a mimo to mają takie samo prawo jak wszyscy inni do wyrażania swoich opinii. Jestem tu dzisiaj i macie rację, domagając się wolności. Konstytucja chroni wszystkie mniejszości, a my musimy zawsze pamiętać, że pierwsi chrześcijanie, pierwsi partyzanci i wszyscy ci, którzy sprzeciwiali się reżimom dyktatorskim, również byli mniejszością.
Byli w mniejszości, tak, ale mieli odwagę robić to, co jest słuszne, a nie to, co jest najwygodniejsze, i ja też mogłam zrobić to, co jest najwygodniejsze, a więc mogłam zrobić to, co robi większość ludzi, tj. uzyskać z łatwością legitymację dyskryminacyjną, ten znak dyskryminacji. Zamiast tego wybrałam działanie wbrew moim interesom. Wbrew – wyłącznie pozornie, ponieważ w rzeczywistości to, co dziś jest negatywne dla niektórych, jutro będzie negatywne dla wszystkich, ponieważ wszyscy jesteśmy powiązani, czy nam się to podoba, czy nie, czy w to wierzymy, czy nie.

I dlatego dzisiaj jestem tutaj po to, żeby sprzeciwić się zielonej przepustce, która jest absolutnie niezgodna z naszą konstytucją, bo żadne prawo nie może być podporządkowane posiadaniu certyfikatu, certyfikatu, który ponadto z taką surowością nigdzie na świecie nie występuje. Certyfikat, który nie ma podstaw konstytucyjnych, certyfikat, który nie ma podstaw naukowych, a mówią nam o tym prawdziwe dane, dane z mediów w Izraelu, Islandii, Australii, dane, które mówią nam, że zaszczepieni chorują, zarażają się, a czasami nawet chorują poważnie, jak wszyscy inni. I to powinno być również jasne we Włoszech, ponieważ pierwszy głośny przypadek miał miejsce w lipcu tego roku, kiedy to spośród 360 członków załogi «Amerigo Vespucci» – statku wojskowego – wszystkich zaszczepienych – niektórzy z nich zarazili się i zachorowali.

Więc jestem tu dzisiaj, aby powiedzieć, że tak, to prawda, że istnieje bardzo niebezpieczny i potężny wirus, który nazywa się STRACH.
To strach rodzi nienawiść, podziały społeczne, głupie etykiety. Tym wirusem jest strach!
I dlatego wszyscy razem powinniśmy przezwyciężyć ów strach, ponieważ to właśnie strach dezintegruje wolność. A jaki jest sens życia bez wolności, a tym samym bez godności?
Jestem tu dzisiaj także po to, żeby przypomnieć nam o czymś fundamentalnym, że musimy wrócić do informowania na poważnie, ponieważ wolna informacja jest warunkiem umożliwiającym korzystanie z jakiegokolwiek prawa i wolności; ta informacja, która, gdyby istniała w naszym kraju w mediach głównego nurtu – to dzisiaj telewizje transmitowałyby ten protest na żywo.

A ich nie ma.
A czy wiecie dlaczego nie ma stacji telewizyjnych i mediów głównego nurtu? – Ponieważ są zbyt zajęci nadawaniem spotów rządowych; nie możemy bowiem zapominać o tym, że rząd przeznaczył mnóstwo pieniędzy dla wszystkich tych stacji radiowych i telewizyjnych, które są skłonne nadawać spoty reklamowe stworzone przez rząd i to w godzinach wskazanych przez rząd. Więc wyłącznie w świecie odwróconym do góry nogami można tęże propagandę nazwać informacją.
Jestem tu dziś po to, by przypomnieć wszystkim siłom porządkowym, że przysięgaliśmy na Konstytucję. A Konstytucja nadal obowiązuje a ponadto, Konstytucja jest nadrzędnym źródłem prawa, tzn. jest nadrzędna wobec wszystkich innych ustaw państwowych. A więc jak można ograniczyć prawo do pracy, prawo do wolności, prawo do przemieszczania się, prawo do życia społecznego obywatela, jak można to robić? – Nie jest to możliwe, ponieważ musielibyśmy zmienić konstytucję!

A tym, którzy mówią nam, że my, policjanci, jesteśmy powołani do egzekwowania prawa, mówię, że jest to absolutna prawda. Szkoda, że włoska zielona przepustka jest całkowicie bezprawna, ponieważ narusza art. 36 dekretu Unii Europejskiej nr 953 ustanawiającego zieloną przepustkę (chodzi o zakaz dyskryminacji, który to fragment został opuszczony, tj. nieprzetłumaczony na włoski i nieopublikowany we włoskim dzienniku ustaw – red UB). A zatem włoska zielona karta jest niezgodna z prawem, ponieważ przepisy europejskie są źródłami prawa nadrzędnymi w stosunku do źródeł prawa włoskiego.

A zatem zjednoczmy się dziś wszyscy, aby zażądać unieważnienia tej zielonej karty. Prawdopodobnie głównym powodem dla którego tu jestem jest prośba, abyście się wszyscy zjednoczyli, ponieważ tylko wtedy, gdy zjednoczymy nasze siły, będziemy mogli oświetlić drogę do lepszego świata, i również ci, którzy pozostali w tyle będą mogli zobaczyć to światło i przyłączyć się do nas.

Na zakończenie chciałbym zadać naszym przywódcom pytanie, jeśli zechcą mnie wysłuchać. Chciałbym zapytać, co się stanie 15 października, kiedy będą zajęci otwieraniem “Bram Piekieł” – mam na myśli słynną wystawę, która odbędzie się w stajniach Kwirynału?

Co się stanie, jeżeli wiele milionów Włochów zdecyduje się pozostać w domu i powie “nie” zielonej karcie?
Co wtedy zrobicie? – Co zrobią Włochy?


Jestem bardzo wzruszona.
Dziękuję wam za wysłuchanie mnie i chcę was zostawić z pytaniem: Czego boją się ludzie uczciwi? – Niczego, niczego, niczego. Pamiętajmy o tym zawsze.
 

Źródło:
https://babylonianempire.wordpress.com/2021/09/29/komisarz-nandra-apeluje-do-wlochow-transkrypcja-przemowienia-po-polsku/
29 wrzesień 2021

Uczta Baltazara 

  

Komentarze

  

Archiwum

Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
listopad 11, 2003
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
Milenijny rząd czyli PZU zmienia właściciela
czerwiec 29, 2004
Jakub Sakowicz
"Czyściciel stajni Augiasza" czyli wywody Korwina Mikkego
sierpień 25, 2002
Angora
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Unia Europejska zamierza wprowadzić powszechny zakaz tzw. negowania Holokaustu
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
Nietakt reklam
wrzesień 7, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nagroda za plac Bohaterów Getta
maj 9, 2006
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Izrael tylko dla Żydów. Propozycja zaostrzenia przepisów imigracyjnych
listopad 22, 2006
bibula
Kolejna wojna przez kaprala?
lipiec 18, 2006
Robert Wit
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
Śmietnik umysłowy
sierpień 19, 2008
Artur Łoboda
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
"Trzech tenorów", dwóch idiotów
marzec 21, 2003
Artur Łoboda
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media