|
W co grają Niemcy?
|
|
Realna Unia Europejska to zjawisko, które nazwać należy projekt "czwarta Rzesza" z tą jednak różnica, że "podludzie" z Europy Wschodniej traktowani są w sposób względnie znośny.
Prawdziwym celem Unii Europejskiej była imperialna ekspansja gospodarki niemieckiej.
Coś się w tym jednak zepsuło.
Z niewiadomych przyczyn Kanclerz Angela Merkel wpadła na obłąkany plan zaproszenia do Europy emigrantów z całego świata.
Może było to skutkiem polecenia wydanego przez NWO, a może dużo wcześniej wystąpiły u Merkel zaburzenia psychiczne - które są dziś bardzo wyraźne.
O ile imperializm niemiecki - nazywany poprawnie nazizmem - był tolerowany przez Anglików - o tyle działania w celu zamiany demograficznej ludności Europy przepełniły czarę goryczy.
To właśnie imigranci szturmujący angielskie porty byli powodem głosowania Anglików za wyjściem z Unii Europejskiej. Obiecywano Anglikom, że pieniądze wydawane na imigrantów powrócą do społeczeństwa.
W dniu dzisiejszym nasuwa się bardzo wyraźna konkluzja.
Odkąd Anglicy zagłosowali za brexitem zakończyła się prowadzona przez imigrantów okupacja okolic portu w Calais.
Dzisiaj już tylko pojedyncze osoby usiłują przedostać się do Anglii. A przecież tym bardziej powinni to zrobić przed brexitem.
Rodzi się więc pytanie: czy wcześniejszy szturm imigrantów na samochody przewoźników, nie był przypadkiem sterowany i podsycany przez NWO?
Niepewność to najlepsze narzędzie spekulacji.
I właśnie na niepewności korzystają spekulanci, którzy podnoszą ceny w Anglii, a to jest na rękę Niemcom, którzy grożą chaosem gospodarki angielskiej.
Robią zresztą wiele, by zaognić sytuację.
W przypadku "twardego brexitu" Niemy dołożą starań, by gospodarka ucierpiała jak najwięcej. Zresztą już mają przygotowany plan szabru na własności brytyjskiej.
Z doniesień prasowych wynika, że Anglicy nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji.
A sytuacja może wyglądać podobnie - jak ucieczka Anglików z Dunkierki - kiedy porzucili cały - posiadany sprzęt wojskowy.
Już sobie wyobrażam: ile angielskich przedsiębiorstw w Europie chcą przejąć Niemcy.
Dzisiaj w portach brytyjskich jest chaos spowodowany wyjazdami wakacyjnymi.
Nietrudno sobie wyobrazić co będzie - gdy staną się granicą celną.
|
|
31 lipiec 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Równie ciekawe jest co kombinują Niemcy w Polsce, szczególnie w sierpniu, kiedy my obchodzimy rocznicę Powstania Warszawskiego.
Otóż oni się z nami bratają .....
Niewinnie i szlachetnie to z pozoru wygląda. ALE. Okazuje się, że to tylko perfidna zagrywka w celu zrównania a potem przerzucenia niemieckich win na Polaków! To się dzieje naprawdę. Teraz jest już etap, w którym mogą pokazywać na świecie, że walczyli razem z Polakami przeciwko nazistom i faszystom, po czym faszyści zostali ujawnieni przez TVN i przyłapani na gorącym uczynku, kiedy obchodzili w lesie (jak to partyzanci) urodziny samego swojego przywódcy Hitlera!
LOGICZNE?
Aż za nadto. Młode pokolenia na świecie łykają to tak powietrze.
Obecność potomków hitlerowców na obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego to taka sama bezczelność jak podrygi obecnej prezydent Gdańska i jej plany "świętowania" rocznicy wybuchu II wś na Westerplatte.
Pomijam już cały wcześniejszy proces wyprzedaży naszego majątku w niemieckie ręce, od mediów począwszy. |
|
2019-07-31
Alina
|
|
|
|
„Rewolucja pajaców” w Kijowie : Rhur Gas kontra Gasprom?
grudzień 7, 2004
Marek Głogoczowski
|
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
|
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
|
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm"
- online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
|
Marshall McLuhan
ORAZ 30 LAT ISTNIENIA AUTORSKIEJ GALERII „ZA”
IM. MARIANA BOGUSZA
luty 16, 2006
Agnieszka (Jaga) Sokołowska
|
Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
grudzień 27, 2006
PAP
|
Nie nam rozpacz
maj 7, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lekcja prezesa Cato Institute dla prezydenta Polski
marzec 11, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
|
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
|
Jak wywolac powszechna rewolucje ?
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
|
I am a Zionist
kwiecień 19, 2007
2007 Mark Glenn
|
Morderstwo Kennedy'ego w świetle propagandy rzeczywistych zabójców-podwójne dno skandalu
luty 7, 2008
Dawid Jakubowski
|
Radio Erewań odpowiada
lipiec 12, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
|
Tajne w Polsce statystyki dotyczące liczby wiezniow,
a i w USA tez chyba nie nagłaśniane...
marzec 1, 2008
tłumacz
|
Badycki napad="rozbrajanie". Dzielenie łupów="odbudowa"
kwiecień 14, 2003
PAP
|
NATO-wski radar bez prądu :-)
październik 7, 2006
marduk
|
Neonazistowska Unia Europejska
lipiec 16, 2004
|
|
|