ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
więcej ->

 
 

Bawarski premier domaga się nowego prawa przeciwko obrazie uczuć religijnych tłumaczenie artykułu ze strony internetowej:

"Moraliści żyją i fikają" w Niemczech.

Eksperymentalny film animowany naśmiewający się z Papieża i nawet z samego Jezusa w MTV spowodował wybuch religijnego oburzenia w Niemczech. Po oburzeniu w świecie muzułmańskim wcześniej w tym roku, spowodowanym predstawieniem Proroka Mohameta przez duńskiego karykaturzystę, teraz mamy część drugą pt. "Chrześcijanie Reagują."

Zderzenie tych dwóch wrażliwości z pewnością spowoduje wzrost zaciekłości. Kto będzie na liniach frontu tego nie do uniknięcia konfliktu jest już oczywiste.

Gdy muzułmanie byli obrażeni przez duńskie karykatury, jeden
naród wyraznie przejął przywódctwo w domaganiu się działań
prawnych przeciwko duńskiej gazecie. Tym narodem był Iran. Jego agresywny i chyba obłąkany Prezydent /który nazwał ten spór "błogosławieństwem od Boga"/ zakazał importu z Danii i wstrzymał cały handel i powiązania interesów z tym krajem po to, żeby umieścić Iran na czele tej antyduńskiej kampanii. Pozostałe kraje muzułmańskie poszły w ślad za teherańskim bojkotem.

Tak jak Iran chce być widziany jako obrońca całego Islamu, na Zachodzie widzimy inny naród wyłaniający się jako obrońca wrażliwości religijnej w jego regionie. Niemcy - szczególnie jego najbardziej religijny kraj, Bawaria - chcą być widziani jako obrońcy całego katolicyzmu, głównie dlatego, że Papież Benedykt XVI stamtąd pochodzi.

Stało się to wyrazne w sporze o telewizyjną MTV kreskówkę pt."Popetown" /"Papieskie Miasto"/. 10-cio odcinkowy serial, który miał być nadawany przez jedną z mniej oglądalnych stacji telewizyjnych w Niemczech, spotkał się z oburzeniem ze strony grupy obejmującej katolickiego Premiera Bawarii Edmunda Stoibera, Archidiecezję Monachium i członków Partii Chrześcijańskich Demokratów /CDU/.

"... Nikt z nich oczywiście nie widział faktycznie tego serialu. Kto jednak chce grzęznąć w szczegółach, gdy idzie o pryncypia? LECZ NIEMIECCY MORALIŚCI, JAK SIĘ ZDAJE, ŻYJˇ I FIKAJˇ." /"Spiegel Online" 10 maja 2006 r.; emfaza jest nasza/
http://service.spiegel.de/cache/international/spiegel/0,1518,415425,00.html

W artykule zauważa się: "Dużo z tego oburzenia, bez żadnego zaskoczenia, zebrało się w katolickich południowych Niemczech." Stoiber "mówił o 'obrzydliwym ataku na dużą liczbę ludzi' i zobowiązał bawarskiego ministra sprawiedliwości d o s t w o r z e n i a n o w e j l e g i s l a c j i d o t y c z ą c e j o b r a z y u c z u ć r e l i g i j n y c h ."

Stoiber zwołał nawet spotkanie przywódców religijnych w Niemczech w końcu maja br. - "spotkanie na najwyższym szczeblu w sprawie obrony uczuć religijnych" /ibid./. Zgromadzenie będzie omawiać sposoby "wzmocnienia /prawnej/ ochrony symboli chrześcijańskich" /Reuter, 30 kwietnia/.

Pod przywódctwem Edmunda Stoibera, Bawaria, jako najgłośniejsza prowatykańska prowincja w Europie, jest zdecydowana być obrońcą wiary na kontynencie. Stoiber wyraził to tym, że krzyże nie mogą być usunięte z klas w szkołach publicznych w jego kraju. W końcu roku 2005, jego minister spraw wewnętrznych nałożył, jak dotychczas, jedne z najbardziej surowych restrykcji przeciwko muzułmanom. Stoiber /nie wspominając Benedykta/ jest zdecydowanie przeciwny przystąpieniu narodu muzułmańskiego /nawet "umiarkowanego"/ do Unii Europejskiej /to stanowisko dotyczy Turcji/. Nawet, gdy bardzo wyraziście antyamerykański /tzn. promuzułmański/ film turecki przyciągnął widzów do kin w Niemczech w lutym, Stoiber, jako czołowa osoba, domagał się, żeby niemieckie kina zbojkotowały ten film.

Jakie jest więc znaczenie tego wszystkiego?

Cały szereg tendencji, które "Trumpet" śledzi od pewnego czasu skupia się w tej jednej historii. Obserwujemy kolejne zmartwychwstanie Ś w i ę t e g o Cesarstwa Rzymskiego.
W oparciu o kluczowe proroctwa biblijne szukamy n i e m i e c k i e g o zmartwychwstania takiego imperium. Było to przyczyną dlaczego zdecydowanie przepowiadaliśmy pojawienie się niemieckiego Papieża, zanim on został wybrany. Jest to również przyczyną dlaczego śledzimy karierę bawarskiego Premiera, lojalnego nie tylko Watykanowi, lecz także jego mentorowi politycznemu, Franzowi Josephowi Straussowi, którego "Wielki Projekt" owocuje w Europie nawet dziś.

Szczególnie przyglądamy się Stoiberowi, kiedy jest on zaangażowany w sprawy religijne - oto powód dlaczego ta historia warta jest specjalnej uwagi.

Z dniem 3 listopada 2005 r., kiedy miało miejsce prywatne spotkanie pomiędzy bawarskim Benedyktem i Premierem jego
ojczyzny Stoiberem /zobacz nasz główny temat w grudniu 2005 r./, Stoiber jest jedynym niemieckim politykiem, który miał
prywatną audiencję z Papieżem od kiedy niemieccy konserwatyści przejęli władzę w Berlinie ostatniej jesieni.
Jest to powodem dlaczego będziemy obserwować konferencję Stoibera nad "uczuciami religijnymi" w końcu tego miesiąca.

Biblia mówi nam, że w tym Świętym Cesarstwie Rzymskim legislacja BĘDZIE realizowana w taki sposób , aby chronić rzymsko-katolickie rozumienie terminu "obraza uczuć religijnych."
Jesteśmy świadkami rozwoju wydarzeń i powiązań, które wkrótce wstrząsną tym światem!

Entuzjazm religijny w Europie będzie wzrastał. Będziemy obserwować to zjawisko w Niemczech, a szczególnie w Bawarii, skąd pochodzą niektórzy najbardziej wpływowi politycy Niemiec.

Nie zapominajmy też o drugim rosnącym sentymencie religijnym w sprawacg światowych - islamie. Czy pamiętamy jak Ahmadinejad nazwał kryzys rysunkowy "błogosławieństwem od Boga"? "Spiegel Online" wyrażając opinię katolików niemieckich stwierdził: "To było cudowne być obrażonym - jak prawdziwi wyznawcy wiary. Katolicy zaangażowali się w narastające współzawodnictwo z muzułmanami o to, kto potrafi wywołać więcej oburzenia."

Niezadługo dojdzie do rozwiązania siłowego pomiędzy islamem a europejskim katolicyzmem. Więcej na ten temat pisze nasz redaktor naczelny w artykule grudniowym 2004 r. pt."Nadchodząca wojna pomiędzy katolicyzmem a islamem."

* * *
koniec artykułu

/www.thetrumpet.com /

27 maj 2006

nauczyciel 

  

Archiwum

Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
BILANS MAJˇTKU POLSKIEGO
luty 24, 2004
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Globalne zniewolenie rozlozone na etapy
wrzesień 20, 2007
Wojciech Wła?linski
Polska ofiarą walki o globalne imperium?
czerwiec 14, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Kobylanski to jednak hitlerowski kolaborant
sierpień 2, 2006
stan
fff
sierpień 6, 2005
ff
Antyhellenizm jako "misja cywilizacyjna" Zachodu
listopad 6, 2006
dr Marek Głogoczowski
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
..PL.jokes..o "fspaniałej" zachodniej cywilizacji. O indyku - ciut jeszcze.
grudzień 19, 2006
Otmieniec.R
Hipokryzja obrońców życia i praw człowieka
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ziomkostwa domagaja się odszkodowań dla Niemców
sierpień 21, 2002
PAP
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
Może za 40 lat
październik 20, 2007
Artur Łoboda
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
Kapitalizm tuż po socjalizmie. Obdarci z wszystkiego
styczeń 29, 2008
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media