ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przygoda, o mojej książce... 
6 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Układ w Magdalence 
22 luty 2016      Artur Łoboda
Kiedy wspólnik przestępców chce reformować Wymiar Prawa... 
15 luty 2020     
Globalizm totalitarny 2/2 
24 styczeń 2021      Eric Angerer
Ogromnie wpływowe badanie nad szczepionką COVID, w którym twierdzono, że szczepionki uratowały miliony istnień rozdarto na strzępy w czasopiśmie medycznym 
5 czerwiec 2025      Dr. Raphael Lataster
Trauma wojenna. 
15 wrzesień 2009      Gregory Akko
Od Bartka Zwycięzcy do Komuny Paryskiej i do Megalomanii Berlina  
11 październik 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Zaplanowany "błąd" 
20 marzec 2016      Artur Łoboda
Ucieczka Od Dolara? 
23 styczeń 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Czy lekarze sami się szczepią? 
27 marzec 2020     
Oszczędzać na emeryturę samemu czy zdać się na ZUS? 
1 lipiec 2016      www.independenttrader.pl
Wirusy jak krasnoludki, nikt nie udowodnił ich istnienia, a wielu w nie wierzy! 
14 maj 2023      Anthony Ivanowitz
Nie wystarczą dobre chęci 
11 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Marta Cienkowska 
8 maj 2026      Artur Łoboda
"Profesor" na zamówienie 
20 grudzień 2020     
Patriotyzm poezji 
12 listopad 2011      Elzbieta Gawlas
Filipiki 
24 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Izraelski atak rakietowy zamienia obóz uchodźców w piekło w Rafah 
2 czerwiec 2024     
Sensacja: Ekonomista na szczycie rządu światowego mówi, że nowy porządek świata finansowego zmieni się w dramatycznie nowym kierunku 
10 kwiecień 2022      leohohmann
Jakim krajom „Bóg” zezwolił na suwerenność? - komentarz MG do tekstu „Czy Rosja sprzeciwi się wojnie?” Izraela Szamira 
9 luty 2011      Izrael Szamir + komentarz MG

 
 

złodziej, złodzieja, złodziejem pogania

Media podają:
"Covid szaleje, ludzie umierają na ulicach, lekarzy jak na lekarstwo, tysiące firm bankrutuje"

.... a tymczasem Ministerstwo Zdrowia ogłasza przetargi na:

25.09.2020
kampanię internetową promującą Fundusze Europejskie w sektorze zdrowia


23.09.2020
na produkcję, oznakowanie i dostawę materiałów reprezentacyjnych (gadżetów)

Załącznik nr 1:
Pióro wieczne w skórzanym etui 20 szt.
Zestaw składający się z pióra wiecznego i długopisu w skórzanym etui 20 szt.
Etui na wizytówki w opakowaniu 20 szt.
Zestaw: apaszka jedwabna 70 x 70 cm i długopis 20 zestawów
Zestaw: krawat jedwabny i skórzany pasek dwustronny 20 zestawów
Spinki do mankietów srebrne z naturalnymi kamieniami w skórzanym opakowaniu 5 kompletów z bursztynem
Spinki do mankietów srebrne z naturalnymi kamieniami w skórzanym opakowaniu 5 kompletów z krzemieniem pasiastym

Załącznik nr 3:
6. spinki do mankietów wykonane ze srebra próby 925 z naturalnymi kamieniami (bursztyn, krzemień) w skórzanym opakowaniu.


źródło:
Ministerstwo Zdrowia, strona: Zamówienia publiczne

https://www.gov.pl/web/zdrowie/zapytanie-ofertowe-na-przygotowanie-i-realizacje-ogolnopolskiej-kampanii-internetowej-promujacej-fundusze-europejskie-w-sektorze-zdrowia2

https://www.gov.pl/web/zdrowie/zapytanie-ofertowe-na-produkcje-oznakowanie-i-dostawe-materialow-reprezentacyjnych-gadzetow


https://www.gov.pl/web/zdrowie/zamowienia-publiczne-do-ktorych-nie-stosuje-sie-przepisow-ustawy-prawo-zamowien-publicznych



Ale z tego wszystkiego najciekawsze jest zapytanie ofertowe w sprawie INWIGILACJI MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH!

Na stronie
https://www.gov.pl/web/zdrowie/zapytanie-ofertowe---swiadczenie-uslug-kodowanego-dostepu-do-serwisu-monitoringu-mediow

mamy
"Zapytanie ofertowe - świadczenie usług kodowanego dostępu do serwisu monitoringu mediów
załącznik 1"

1.1.1. monitoring Internetu (portali internetowych i mediów społecznościowych) przez 7 dni w tygodniu (z czego powiadomienia o wzmiankach ze stron internetowych publikowane w wydaniach weekendowych powinny być przesyłane w poniedziałek), informacje aktualizowane na bieżąco (24 h na dobę) i dostępne na platformie internetowej;

Ważniejsza od rzekomej "walki z kowidem" jest dla Ministerstwa Zdrowia inwigilacja Obywateli!
6 listopad 2020

Ala 

  

Komentarze

 

Nakaz noszenia maseczek współgra z ukazem cara Rosji, Piotra I z 2 grudnia 1708 roku: "Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego".
Zapamiętajcie jedno:
Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego i po to są maseczki. Tak więc obecnie, pandemiczne Polacziszki są gorzej traktowane niż prości chłopi w XVIII w. w zacofanej Rosjii.
Budowę socjalizmu poznaje się po tym, ze naród obraca się w gówno.
To taki niewymowny znak na który zwrócił nam uwagę Józef Mackiewicz. „Niemcy robili z Polaków bohaterów zaś bolszewicy zrobili z Rodaków gówno” powiedział w swojej „Drodze donikąd” wybitny Polak i pisarz, Józef Mackiewicz.
I ten stan trwa, trwa, … i pogłębia się. Posłuchajcie co się dzieję w szpitalu zakaźnym: https://www.facebook.com/robert.norbert.794/videos/1623441511357487/

2020-11-06
Marek Zadrożniak

 

Absolutnie tak.
Był też ukaz o śnie zimowym dla chłopów, a zatem lockdown-y, też nie są niczym nowym.
A co służby zdr0wia. Działają obecnie w strukturze zmilitaryzowanej i w istocie, to są bojówki NWO skierowane przeciwko społeczeństwu.
W ostatnich dniach byłem uczestnikiem zdarzenia, które miało na celu uratowanie człowieka, a skończyło się zabiciem go w szpitalu marynarki wojennej w Gdańsku i zaewidencjonowaniem człowieka jako Covidowca, choć w karcie zgonu tej "choroby" nie wpisano.
Jak zachowują się lekarze.
Na sygnał od wnuka chorego, - pożytecznego idioty, zakładam w najlepszym dla niego wariancie - jego konkubina, młody lekarz rezydent, nocą jedzie własnym samochodem do byłego miasta wojewódzkiego i NAKAZUJE zastraszonym domownikom natychmiastowe położenie chorego, który cierpiał na niewydolność oddechową, według mnie albo na zapalenie płuc, albo nawet na gruźlicę (pluł już krwią) do szpitala.
Po 26 godzinach od przyjęcia człowiek zmarł. Covid stwierdzono po ok. godzinie od przyjęcia na oddział.
Ta osoba nawet nie przyjęła pieniędzy od rodziny za dojazd po pacjenta. Ci, którzy posiadają dyplomy lekarskie, w szczególności rezydenci to współcześni gestapowcy organizujący łapanki do współczesnych KL, którymi stały się tzw. do niedawna "szpitale"
Unikajcie tych miejsc za wszelką cenę, chyba, że macie w rodzinie życzliwego gestapowca.
Wtedy macie jakąś nadzieję.
Aha szpitale są puste!!!
Oni czekają nie na to, aby nas leczyć, ale na kontyngenty rannych z innych krajów, jak zacznie się prawdziwa wojna, nie na naszym terytorium.

2020-11-07
Magellan

 

ps
naszła mnie jeszcze jedna refleksja.
Ci "lekarze", którzy są aktywistami w "walce z pandemią", ale są daleko od planistów tego zagadnienia wierzą bezgranicznie, już w to, że całe społeczeństwo stanowi ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE dla kasty lekarzy, bowiem wszyscy są nosicielami bożka koronawirusowego.

2020-11-07
Magellan

  

Archiwum

Byle nie dopuścić do powstania urzędu Rzecznika Pacjenta
kwiecień 10, 2007
A.Sandauer
Dotyczy statusu prawnego Unii Europejskiej i Projektu Mandatu Konferencji Międzyrządowej
lipiec 15, 2007
Równe i równiejsze prawo.
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
Niewolnictwo w historii USA
marzec 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Akt oskarżenia w sprawie śląskiej afery korupcyjnej
czerwiec 28, 2002
PAP
Czy Niemcy za mało i za krótko pracują?
marzec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
Odpowiedzialność za słowo
czerwiec 3, 2005
przesłała Elżbieta
Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
Krętacze. Bratkowski z NBP o wypowiedzi Leppera
luty 5, 2003
Piotr Mączynski
Medioci Igraszki TVN wokół śmierci Slobodana Miloszevicia
marzec 17, 2006
serbofil
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
Peres chwali się, że Żydzi wykupują Manhattan, Polskę i Węgry.
październik 16, 2007
Dorota
"Jednoczenie Germanii"
styczeń 13, 2007
Bogdan Wilczewski Trzy Radła AK
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (3)
lipiec 14, 2004
Gracjan Cimek
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
Trochę historii
sierpień 1, 2003
Wojciech Wlazlinski
Zarząd Mesko zwolnił całą 220-osobową kadrę kierowniczą
sierpień 28, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media