ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
więcej ->

 
 

Globalizm w wykonaniu Kaczynskich

JAKˇ POLITYKĘ PROWADZˇ BRACIA KACZYŃSCY?

Z perspektywy ponad rocznego urzędowania tak prezydenta Lecha Kaczyńskiego jak i premiera Jarosława Kaczyńskiego, można już ocenić ich postawę i wpływ na politykę wewnętrzną państwa, jak i zagraniczną. Obserwując ich poczynania widać, że zaczynają zmieniać kierunek jaki zapowiadali przed wyborami. Jednym słowem można to skwitować: „mają pełną gębę wspaniałych haseł i sloganów antykomunistycznych”, ale z drugiej strony, dokładnie realizują dzieło komunistyczne, obecnie zwane globalizmem. I zaczynam podejrzewać że robią to świadomie, jak również, że stery ich realizowanej polityki płyną zza granicy.
Globalizm to nic innego jak przedłużenie komunizmu, z tym że bardziej już szczegółowo dopracowany w zniewalaniu ludzkości.
Popieranie Unii Europejskiej w jej obecnych strukturach, gdzie państwa należące do niej, tracą swoją suwerenność, czy popieranie „kolosa” amerykańskiego w narzucaniu światu dyktatu, np. wysyłając wojska do Iraku, Afganistanu czy b. Jugosławii - to jest właśnie kontynuacja ekspansjonizmu komunistycznego w unowocześnionej formie zwanej „globalizmem”.
Prowadzenie podwójnej polityki - dla plebsu dużo obiecanek i wspaniałych haseł, a dla swoich mocodawców realizacja programowa zniewalająca naród. Mało powiedziane, wygląda na to, że Kaczyńscy likwidują Państwo Polskie i Naród, ale nie zauważalnie dla przeciętnego Polaka. Robią to w „białych rękawiczkach” czego skutki są już widoczne. Robią to w odróżnieniu od poprzednich, „koszernych” rządów, bardziej wyrafinowanie - pozorując zagorzałą medialną walkę z (rzekomą) opozycją co zdezorientowało większość Polaków, doprowadziło do ich całkowitej apatii. Poza tym umiejętnie kompromitują swoich koalicjantów Samoobronę z Lepperem na czele i LPR z R. Giertychem, partie propolskie, nie ulega wątpliwości, że w celu zniknięcia tych partii ze sceny politycznej pozostawiając miejsce już tylko dla partii, które są pod żydowską kontrolą, takich jak: PO, SLD, SDPL, PSL - Pawlaka, Kalinowskiego i Zycha (jest już nowo powstała partia PSL „Piast” z Wojciechowskim, Podkańskim, Ku?miukiem na czele - jest to partia pro-polska).
Rozumiem że Polska jest w takim położeniu geopolitycznym, że nie ma większych możliwości manewru, ale w tym kontekście nie rozumiem np. zamykania szpitali, rzekomo z braku funduszy. Natomiast na wojnę w Afganistanie premier J. Kaczyński w jednej chwili wyasygnował ileś tam milionów. Skąd wziął? Nie dociekał czy jest na to budżet? Ani też nie konsultował tego wydatku z wicepremierami ani też z Narodem!
Albo np. Kaczyńscy (prez. L. Kaczyńscy i premier J. Kaczyński) prowadzą umiejętną politykę pozbywania się z naszej ojczyzny Polaków, a przede wszystkim młodzieży, tworząc nisko płatne rynki pracy, gdzie nie opłaca się pracować i w konsekwencji z tego powodu opuszczają swoją ojczyznę wyjeżdżając za granicę. Za chlebem! Jest to działanie powiedziałbym celowe, by jak najwięcej Polaków wyjechało z Polski, szczególnie młodych i wykształconych a w ich miejsce przyjeżdżają „obcy”, przede wszystkim Żydzi z Izraela. Dla nich jest i praca i dobre pobory i mieszkania, ale media i rząd na ten temat milczą, jakby nic się nie działo, a jednak dzieje się i to nie po myśli Polaków. A co ciekawsze, propaganda niby to opozycyjna, umiejętnie, w prasie i TV, zachęca do wyjazdu za granicę. I tu widać, że Kaczyńscy nic w tej sprawie nie robią, czyli ta sytuacja jest im na rękę.
I myślę, że za zmianę na lepsze, w wyżej wymienionych sprawach, nikt, ani prezydentowi, ani premierowi „głowy by nie ściął” - a że nie czynią tego, bo jest to ich własna wola, tak najwidoczniej - na życzenie globalistów - ma wyglądać Polska.
Taka polityka niesie tragiczne konsekwencje Polakom i Polsce. W pierwszej sprawie: likwidacja szpitali niesie za sobą nieuniknione następstwa w postaci zwiększonej umieralności, czyli używając języka globalistów - przyniesie naturalną „eutanazję”, bez posądzania globalistycznych „jelit” o celowość w depopulacji „goim” co jest wpisane w program globalizmu. Pamiętamy słynne powiedzenie „naszego” Bronka Gieremka na spotkaniu masońskim w Paryżu na początku lat 90-tych: że w Polsce ma pozostać - ok. 15 milionów Polaków, pó?niej to samo powtarzał Brzeziński. Motywowali to jakimiś masońskimi głupotami, że nie warto powtarzać.
A więc jest to realizacja programu globalno-komunistycznego Unii Europejskiej i USA.

Tomasz Koziej

Patriotyczny Ruch Polski

Nr 163 1.III 2007
6 marzec 2007

przeslala Elzbieta 

  

Archiwum

Nadzieja
wrzesień 17, 2004
Marian Hemar
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
Miasto kupiło Kino „Światowid”
sierpień 28, 2006
www.krakow.pl
Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
Cyfry numeru PESEL:
październik 17, 2007
Grażyna
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
Największa mądrość.......... nie tylko Kościoła.
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Globalizacja a bezrobocie
październik 3, 2004
List Otwarty do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej na okoliczność XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
Polityczna egzekucja Leppera?
lipiec 30, 2007
Marek Olżyński
4 miliony dolarów otwarcia w przyszłość
grudzień 11, 2005
Jest brzydka sprawa...
czerwiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
SYSTEM
kwiecień 18, 2008
Marek Jastrząb
Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
Potomkowie Jakuba Szeli
luty 27, 2007
Artur Łoboda
Po drugiej stronie wolności
lipiec 16, 2007
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media