ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
więcej ->

 
 

Przykład przyszedł z góry


Polacy skazani w Holandii

Na kary 7 i 4 lat więzienia skazał dziś sąd w Amsterdamie dwóch Polaków, którzy podkładali bomby w sklepach koncernu Ikea w Holandii, próbując wyłudzić okup od szwedzkiego producenta mebli.

Sąd uznał, że oskarżony, 25-letni J.Sz., w grudniu 2002 roku podłożył bombę w domu meblowym Ikei w stolicy Holandii, a drugą w mieście Sliedrecht niedaleko Rotterdamu. W czasie rozbrajania ładunków wybuchowych zostało rannych dwóch saperów.

Szwedzka firma otrzymała napisany złą niemczyzną list z żądaniem zapłaty 250 tys. euro. Z tego powodu zamknęła przejściowo 6 z 10 swoich sklepów w Holandii.

Dwaj skazani, których zdjęcia zrobiła kamera kontrolna Ikei, zostali aresztowani w 2003 roku w Portugalii.

J.Sz. otrzymał wyrok 7 lat więzienia za "próbę szantażu pod gro?bą użycia materiałów wybuchowych". Drugi z oskarżonych, 57- letni W.Sz., został skazany na 4 lata za wspólnictwo.

Oskarżenie żądało ośmiu lat więzienia dla obu podsądnych, podczas gdy obrona wnioskowała o uniewinnienie. Argumentowała, że byli oni tylko narzędziami w rękach dwóch Rosjan, którzy zorganizowali całą operację. Sąd nie znalazł jednak dowodu na potwierdzenie tej wersji.

- Podobne przestępstwa rodzą w społeczeństwie atmosferę zagrożenia i paniki - orzekli sędziowie, podkreślając, iż szantaż był tym gro?niejszy w skutkach, że miał miejsce w okresie gorączki zakupów przed świętami Bożego Narodzenia.

Ikea posiada ponad 150 domów meblowych w przeszło 130 krajach. Roczne obroty koncernu wynoszą ponad 10 mld euro.
(PAP)

Pewien ćpun, który powiedział kiedyś publicznie, ze "trzeba ukraść pierwszy milion", uczestniczy obecnie w grabieży jednego z ostatnich miliardów, jakie Polakom pozostały.
Przypatruje się temu, a częściowo uczstniczy w przestępstwie, polskojęzyczny wymiar prawa.
(PM)
13 sierpień 2004

 

  

Archiwum

Zarobki w systemie ochrony zdrowia
maj 9, 2006
Adam Sandauer
"Nie mieliśmy innego wyboru posiadając informacje wywiadowcze takie, jakie posiadaliśmy".
luty 8, 2004
Rozpoczyna się nowy rok szkolny
wrzesień 1, 2002
Pogrom kielecki, 1946, jako ogniwo włańcucha aktów terroru
kwiecień 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
Idziemy do referendum!
czerwiec 6, 2003
Sabina
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
Metoda na przejęcie ostatniego polskiego banku
lipiec 23, 2004
PAP
Rezerwy Federalnej - ?ródła jej pochodzenia, historii i obecnej strategii
czerwiec 30, 2008
Posłowie sami chcą badać sprawę "łapówki Rywina"
styczeń 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański

grudzień 18, 2002
zaprasza.net
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (9)
KTO ROZLICZY WAŁĘSĘ I "SOLIDARNOŚĆ ?

listopad 14, 2003
Leszek Skonka
Kiedy plastykowe wydanie Rzecz(y)pospolitej?
styczeń 18, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowy Porządek Świata
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Teoretycznie możemy zrobić wszystko
styczeń 28, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawo po amerykańsku: strzelać do każdego
maj 4, 2005
baba
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media