|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
więcej -> |
|
W Imię Boga, Miłosiernego, Litościwego
Status Kobiety w Islamie
|
|
W Imię Boga, Miłosiernego, Litościwego
Status Kobiety w Islamie
Autor: Shaikh Ibn Baz
Zrodlo: Majmoo' Fataawaa wa Maqaalaat Mutanawwi'ah
Nr referencyjny: WMN010001
z angielskiego tłumaczyła: ukhtimuslimah
Kobieta w islamie, zajmuje bardzo wysoką oraz szlachetną pozycję. Wpływ, jaki wywiera na życie każdego muzułmanina jest przeogromny - to właśnie kobiety są naszymi pierwszymi nauczycielkami, uczestniczącymi w tworzeniu społeczności muzułmańskiej, po warunkiem, przestrzegania nauk Księgi Allaha oraz sunny Proroka sallallaahu 'alayhi wa sallam, albowiem, jedynie postępowanie zgodnie z zasadami Koranu oraz sunny gwarantuje każdemu muzułmaninowi, mężczy?nie i kobiecie unikanie błędów oraz podążanie właściwą drogą w życiu.
Pamiętajmy, że to kobiety obarczone zostały ogromną odpowiedzialnością i ciężarem pokonywania niezliczonych trudności w życiu, trudności, którym mężczyzna nie jest w stanie podołać. Dlatego też jedynym z najważniejszych naszych obowiązków jest okazanie wdzięczności i szacunku matkom, poprzez łagodne i dobre ich traktowanie.
Na poniższym przykładzie (zaczerpniętym z sunny) dowiadujemy się, że to kobietę, matkę, Islam stawia przed ojcem; i że, to jej właśnie przypisuje pierwszeństwo...
"Mężczyzna przyszedł do Proroka Allaha sallallaahu 'alayhi wa sallam i powiedział: Proroku Allaha! Kto spośród ludzi jest moim najlepszym przyjacielem? On odpowiedział: "Twoja matka." Mężczyzna zapytał "Kto potem?". Prorok odpowiedział: "Twoja matka." Mężczyzna zapytał po raz trzeci: "Kto potem?. I prorok jeszcze raz powtórzył: "Twoja matka."
Kiedy mężczyzna znów zapytał: "Kto potem?" - Prorok odpowiedział: "Potem twój ojciec." [zrelacjonowane przez al-Bukhaari (no.5971) oraz Muslim (7/2), przez Abu Hurayrah radiallaahu 'anhu]
Z powyższej nauki, wynika jasno, jak duży respekt oraz łagodne traktowanie przynależne są matce, w stopniu "trzykrotnie" większym aniżeli ojcu.
Co zaś się tyczy żon, ich status i wpływ na spokój duszy, ukazany został bardzo przejrzyście w poniższym szlachetnym ajacie (aayah - werset), wypowiedzi Najwyższego:
"I z Jego znaków jest to, iż On stworzył dla was żony z was samych, abyście mogli odpocząć przy nich; i ustanowił między wami miłość i miłosierdzie. Zaprawdę, w tym są znaki dla tych, którzy wiedzą!" [Sura Bizantyjczycy 30:21]
Nie wolno również zapomnieć o przeogromnym wpływie i roli jaką odegrała Aisza (Aaishah - radiallaahu 'anhaa). To jej rady zasięgali szanowni Sahaabah (towarzysze) w kwestiach dotyczących hadisów, a wiele Sahaabiyaat (kobiet - towarzyszek) czerpało od niej wiedzę na tematy obejmujące sprawy kobiet.
Z całą stanowczością pragnę stwierdzić, że moja matka, niech Allah okaże jej swoją łaskę, odegrała w moim życiu ogromną rolę, pomagając i zachęcając do pogłębiania wiedzy. Oby Allah wynagrodził jej za trud, który włożyła w me wychowanie oraz za to wszystko co jej zawdzięczam.
Dom, przepełniony, obok właściwych nauk Islamu tarbiyah (wychowanie oraz praktykowanie) - życzliwością, łagodnością; emanujący miłością oraz troską ma ogromny wpływ na charakter człowieka. Zgodnie z wolą Allaha, odniesie on sukces w nauce, pracy i we wszystkich innych dziedzinach życia.
Proszę Allaha o pomoc i wsparcie dla tych wszystkich, których kocha i z których jest zadowolony. Niech modlitwy i pokój panują nad naszym prorokiem Muhammadem, nad jego rodziną, towarzyszami i następcami.
:warszawa: :jerozolima: :kair: :dubai: :tajmahal: :saba: :medyna: :mekka:
w w w . p l a n e t a i s l a m . c o m
Jezus w Islamie
Muzułmanie wielce szanują Jezusa oraz oczekują jego powtórnego przyjścia. Uważają go za jednego z najważniejszych wysłanników Boga. Muzułmanin nigdy nie wypowie imienia "Jezus" bez dodania: "pokój niech bedzie z Nim". Koran potwierdza jego cudowne narodziny (w rozdziale o nazwie "Maryja"), a Marię uważa za niepokalaną Dziewicę. Koran tak opisuje Zwiastowanie:
"I oto powiedzieli aniołowie: 'O Mario! Zaprawdę, Bóg wybrał ciebie i uczynił cię czystą, i wybrał ciebie ponad kobietami światów. O Mario! Bóg zwiastuje ci radosnł wieść o Słowie pochodzącym od Niego, którego imię Mesjasz, Jezus, syn Marii. On będzie wspaniały na tym świecie i w życiu ostatecznym i będzie jednym z przybliżonych. I będzie przemawiał do ludzi już w kołysce, a także jako mąż dojrzały; i będzie wśród sprawiedliwych.' Ona powiedziała: 'O Panie mój! Jakże będe miała syna, skoro nie dotknął mnie żaden mężczyzna?' Powiedział: 'Tak będzie! Bóg stwarza to, co chce ! Kiedy On decyduje o istnieniu jakiejś rzeczy, to tylko mówi: 'Bąd?!' - i to staje się."
(Koran 3: 42, 45-47)
"Jezus przyszedł na świat dzięki tej samej mocy, która stworzyła Adama: Zaprawdę, Jezus jest u Boga jak Adam: On stworzył go z prochu, a następnie powiedział do niego: 'Bąd?!' - i on jest."
(Koran 3:59)
Ani Muhammad, ani Jezus nie przyszli by zmienić wiarę w Jednego Boga, głoszoną przez wcześniejszych proroków, lecz by ją potwierdzić i odnowić. W Koranie objawione zostało że Jezus powiedział:
"...Ja przychodzę potwierdzić prawdziwość tego, co było przede mną w Torze, i aby uczynić dla was dozwolonym część tego, co wam było zakazane. Przyszedłem do was ze znakiem pochodzącym od waszego Pana. Bójcie sie Boga i słuchajcie mnie!"
(Koran, 3:50)
`Ubada przekazał że Prorok Muhammad rzekł:
"Ten, kto zaświadczy że wszelka cześć i chwała należna jest jedynie Bogu Jedynemu, który nie ma sobie podobnych, i że Muhammad jest Jego sługą i wysłannikiem, że Jezus jest sługą Boga i Jego wysłannikiem, oraz Jego słowem którym obdarzył Mariję oraz Duchem przez Niego stworzonym, że Raj jest prawdziwy, i Piekło że jest prawdziwe, Allah przyjmie go do Raju z uczynkami których dokonał, nawet jeżeli było ich niewiele." (Sahih al-Buchari, 4:644)
***********
Jezus w Talmudzie.
"The Talmud (Babylonian edition) record s other sins of 'Jesus the Nazarene':
Talmud dokumentuje grzechy Jezusa z Nazaretu:
1) He and his disciples practiced sorcery and black magic, led Jews astray into idolatry, and were sponsored by foreign, gentile powers for the purpose of subverting Jewish worship (Sanhedrin 43a).
– On i jego uczniowie praktykowali czary i czarną magię. ..
2) He was sexually immoral, worshipped statues of stone (a brick is mentioned), was cut off from the Jewish people for his wickedness, and refused to repent (Sanhedrin 107b; Sotah 47a).
– Był seksualnie niemoralny, czcił kamienne posągi, odciął się od Zydow poprzez zło …
3) He learned witchcraft in Egypt and, to perform miracles, used procedures that involved cutting his flesh, which is also explicitly banned in the Bible (Shabbos 104b).
– magii nauczył się w Egipcie i aby czynić cuda używał procedur takich jak cięcie ciała, ktore zabronione jest przez Biblię.
End quote from http://www.noahide.com/yeshu.htm (Lubavitch website) June 20, 2000.
Let us examine further some of these anti-Christ Talmud passages:
Gittin 57a. Says Jesus is in hell, being boiled in "hot excrement." – Jezus jest w piekle i smaży się w gorących ekskrementach.
***
"Some Teachings of the Jewish Talmud - Niektóre nauki Talmudu:
Where a Jew Should Do Evil - GDZIE ZYD POWINIEN CZYNIC ZLO.
Moed Kattan 17a: If a Jew is tempted to do evil he should go to a city where he is not known and do the evil there.- JESLI ZYD MA POKUSE ZROBIC COS ZLEGO POWINIEN POJSC DO INNEGO MIASTA I ZROBIC TAM TO ZLO!!!
Penalty for Disobeying Rabbis
Erubin 21b. Whosoever disobeys the rabbis deserves death and will be punished by being boiled in hot excrement in hell.
Hitting a Jew is the same as hitting God - UDERZYć ZYDA TO TAJ JAK UDERZYC BOGA!!!
Sanhedrin 58b. If a heathen (gentile) hits a Jew, the gentile must be killed.
O.K. to Cheat Non-Jews - JEST W PORZADKU OSZUKIWAC NIE-ZYDOW!!!
Sanhedrin 57a . A Jew need not pay a gentile ("Cuthean") the wages owed him for work.-ZYD NIE MUSI PLACIC GOJOM ZA ICH PRACE.
Jews Have Superior Legal Status - ZYDZI MAJA WYZSZY STATUS PRAWNY!!!
Baba Kamma 37b. "If an ox of an Israelite gores an ox of a Canaanite there is no liability; but if an ox of a Canaanite gores an ox of an Israelite...the payment is to be in full."
Jews May Steal from Non-Jews - ZYDZDI MOGA KRASC OD NIE-ZYDOW!!!!
Baba Mezia 24a . If a Jew finds an object lost by a gentile ("heathen") it does not have to be returned. (Affirmed also in Baba Kamma 113b). Sanhedrin 76a. God will not spare a Jew who "marries his daughter to an old man or takes a wife for his infant son or returns a lost article to a Cuthean..."
Jews May Rob and Kill Non-Jews - ZYDZI MOGA RABOWAC I MORDOWAC NIE-ZYDOW!!!
Sanhedrin 57a . When a Jew murders a gentile ("Cuthean"), there will be no death penalty. What a Jew steals from a gentile he may keep.
Baba Kamma 37b. The gentiles are outside the protection of the law and God has "exposed their money to Israel."
Jews May Lie to Non-Jews - ZYDZI MOGA OKLAMYWAC NIE-ZYDOW.
Baba Kamma 113a. Jews may use lies ("subterfuges") to circumvent a Gentile.
Non-Jewish Children are Sub-Human - Nie-Żydowskie DZIECI Są PODLUD?MI!!!
Yebamoth 98a. All gentile children are animals. - WSZYSTKIE GOJOWSKIE DZIECI Są PODLUD?MI.
Abodah Zarah 36b. Gentile girls are in a state of niddah (filth) from birth.
Abodah Zarah 22a-22b . Gentiles prefer sex with cows. = GOJE WOLˇ SEKS Z KROWAMI.
http://www.hoffman-info.com/talmudtruth.html
przysłała |
|
9 grudzień 2006
|
|
Dorota
|
|
|
|
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
|
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
|
Rewanż Chin?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szefowie przedsiębiorstw powinni obciąć sobie zarobki
wrzesień 11, 2002
zaprasza.net
|
Uświadamienie topielca
luty 6, 2004
|
Gra o główna nagrodę - część II
grudzień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
War In Georgia: The Israeli Connection - Wojna w Gruzji - Żydowskie Koneksje
sierpień 12, 2008
ynetnews
|
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
|
Aktualizacja strony http://zaprasza.net/kolton
W zwiazku z przyjeciem do Uni Europejskiej RUMANIA i BULGARIA nalezy popraw
lipiec 7, 2007
Henry Kolton
|
Tak bylo, tak moze jeszcze byc...
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
|
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
|
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
|
Korporacja rządzi
luty 15, 2008
Rafał Ziemkiewicz
|
Wozy poszły w BOR
sierpień 24, 2002
IAR
|
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Dziś w Telewizji pokazali...
lipiec 12, 2003
Alina
|
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
|
US Must Reevaluate Its Relationship With Israel
grudzień 18, 2007
Scott Ritter
|
Tysiąc za dziecko
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|