ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dowody na związek między chorobą koronawirusową-19 a narażeniem na promieniowanie o częstotliwości radiowej z komunikacji bezprzewodowej, w tym 5G 
4 styczeń 2022     
Zygmunt Jan Prusiński Wiersze z książki "Kobieta i rosa" 
20 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Covid spada wszędzie - oszustwo mówi, że rośnie 
19 luty 2021      Obserwator
Zwolnieni pracownicy pozywają Nowy Jork, domagają się 250 milionów dolarów i zakończą mandat dotyczący szczepionki na COVID 
29 styczeń 2023     
Dr Zbigniew Hałat o nawałnicy kowida 
22 czerwiec 2021      MEDIA NARODOWE
Czesława Długoszek Antologia w Słupsku 
3 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Polska - Kraj platformowych kurewek. (bez obrazy dla prostytutek) 
24 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Prośba o pomoc 
23 kwiecień 2019      Artur Łoboda
Lewacka nagonka na dr Ewę Kurek. To jest po prostu przykre 
21 maj 2018      Piotr Lewandowski
Nie na ich warunkach 
8 luty 2015      Artur Łoboda
Nasza Hanka 
1 maj 2016      BB
Przestańcie robić z siebie użytecznych głupców 
24 październik 2014      Artur Łoboda
Rekomendacje sisiowskiego Ministra zdrowia  
21 kwiecień 2020     
Czym były Światowe Dni Młodzieży 2016? 
1 sierpień 2016      Artur Łoboda
Do młodzieży polskiej (4) 
24 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Konfederacja zaprzepaściła wszystko - co w ostatnich miesiącach uzyskała  
26 październik 2020      Artur Łoboda
chłopiec do bicia. 
6 kwiecień 2011      Bogusław
Otworzę lodówkę, a tu naziści 
25 styczeń 2018     
Polska Joanna d'Arc 
1 marzec 2012      Artur Łoboda
Tego jesteśmy wszyscy świadomi 
30 czerwiec 2015     

 
 

Tak!, to jest ta Europa



Jakiś zapóźniony umysłowo dziennikarzyna zadał w swoim tekście retoryczne pytanie:
"Czy to jest ta Europa, wejście do której tak hucznie swego czasu świętowaliśmy?"

I od razu potwierdzam, TAK - to ta Europa.
Nie po to 20 lat temu usiłowałem uświadomić niedorozwiniętych umysłowo Polaków, że obserwują tylko pijar organizacji przestępczej o nazwie Unia Europejska i w negocjacjach dają się podejść jak dzieci, albo z pełną świadomością działają na szkodę Polski.
Bardzo długo na głównej stronie zamieszczony był ku przestrodze link do artykułu "Gorzej niż niewolnica" http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=5359

Dzisiaj postawienie pytania: czy do takiej Unii wstępowaliśmy? - świadczy o niedorozwoju autora takiego pytania.


Za kilka lat usłyszymy retoryczne pytanie: "czy takiego kowida nam przedstawiali"?
24 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Pamiętam jak sformatowano propagandę akcesyjną w ramach agitki do referendum do UE.
Możemy pracować i jeździć bez ograniczeń, w ramach tej strefy.
Głos przeciw jedyny kontrolowalnie-dopuszczalny - Korwin Mikke.
Cała reszta merytorycznego dyskursu była wyłączona spod dyskusji.
Ze swoim stekiem ukompromitywujących go semantycznie i logicznie w istocie, skrajnych bredni.
I tak to przebiegało.
W sumie idiotyzm przekazu analogiczny jak:
a) WTC,
b) Smoleńsk,
c) covid.
Jako przyszłość i rzeczywistość najbliższą.

2020-11-24
Magellan

 

ps
po ostatnich animozjach, to już chyba tylko ja zostałem na tym portalu. Odszedł Pan Zadrożniak, zniknęła bojownicza Alina, milczy hens, a inni zaglądali tylko okazjonalnie.

2020-11-25
Magellan

 

Ja również wielokrotnie nie zabieram głosu gdy uznaję, że nie mam nic nowego do dodania.
Odwiedzających jest bardzo dużo. O czym świadczy pogłos w innych mediach.

A to, że ne dodają nic od siebie dobrze o Nich świadczy.
To lepsze - niż przelewanie z pustego - w próżne.

Logi serwera kasuję regularnie. Ale dzięki nim wiem - ile osób tu zagląda.

Dostaję też wiele podpowiedzi z zagranicznych stron - za co przy okazji dziękuję, bo nie jestem w stanie śledzić całego Internetu.

2020-11-25
Artur Łoboda

 

Może i przelewam z pustego w próżne, ale myślę, że każdy kto czyta i nie komentuje, a ma zbliżone odczucia poczuje się pewniej, że ktoś ma jeszcze chęć i siłę się odnosić do tego co jest nam aplikowane.
Zaobserwowałem, że została chyba przekroczona pewna masa krytyczna i tzw. "zwykli ludzie" wierzący w ten medialny cyrk, widząc ludzi, którzy de facto demonstrują niewiarę w tenże cyrk, np. poprzez brak szmat na facjatach, zaczynają kierować agresję wobec tych, którzy są zastygmatyzowani brakiem stygmatu.
Zastanawiam się przy tym, jakie były reakcje Żydów na innych Żydów, którzy nie nosili gwiazdy Dawida zgodnie z nakazem władz niemieckich i jak reagowali Polacy na brak opaski z literką P u innych Polaków na terenach wcielonych do Rzeszy po 1939r. w okresie wycofywania się wojsk niemieckich.
Tu mógłby być dobry przyczynek do badań nad tym, jakie będą reakcje okołocovidowe.

2020-11-25
Magellan

 

ps
przelewając dalej z pustego w próżne przyszła mi do głowy pewna myśl.
Być może w ramach istnienia planety i tego co ją zasiedla, w tym ludzi jest przewidziana pierwotna pula energii, którą można nazwać istotą substancji danego gatunku. I póki - na przykładnie ludzi - ludzi jest mało, póty dany osobnik jest wyposażony w taką ilość tej energii, która zapewnia mu konstrukcyjną jakość, na poziomie gwarantującym zachowanie godności, podmiotowości, czci i innych struktur definiowanych obecnie prawnie, jako tzw. "dobra osobiste", aczkolwiek unika się przy tym używania słowa sacrum.
Im więcej ludzi, tym pula energii na osobnika mniejsza.
A przy tak lawinowym przyroście naturalnym, w skali globu, to zjawisko przyjmować może postać funkcji matematycznych, które być może prawidłowo ująłby Pan Zadrożniak.
I może stąd ta dramatyczna aklamacja absurdu w skali statystyki społecznej?
Kto wie?

2020-11-25
Magellan

 

A skąd podejrzenie, że uwaga o gadaniu w próżno odnosiła się do Ciebie Magellanie?
Nie komentuję tych Twoich tekstów, które są oczywiste.

Od kowidowego zamachu stanu przeczytałem na różnych portalach kilkaset tekstów na ten temat i ani razu nie komentowałem.
Po prostu, nie jesteś tu jedynym, który czyta artykuły.

2020-11-25
Artur Łoboda

  

Archiwum

Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
Rozmowa niekontrolowana
maj 10, 2003
przesłała Elżbieta
WIARYGODNOŚĆ INKWIZYTO­RÓW?
luty 15, 2009
dr Leszek Lechowicz
13 XII 2007
grudzień 10, 2007
przesłał .
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
Koniec z jarmarkami na krakowskim Rynku
wrzesień 5, 2007
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielkie afery PRL i PRL-bis
styczeń 18, 2003
(rem)
Wielkie nic w siebie zapatrzone. PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
Upadek czerwonego Casanovy
kwiecień 4, 2008
przesłał ( . )
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
W dniu ataku na Irak spotykamy sie o 17.00 w dziesiatkach miast Polski, by zademonstrowac swoj protest przeciwko tej wojnie
marzec 20, 2003
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media