ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Polityczna gra z Łukaszenką 
3 luty 2011      Artur Łoboda
Grzegorz Braun "antysemitą"? 
21 lipiec 2025     
Forum ladacznic 
11 styczeń 2011      Artur Łoboda
Grek Zorba 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Ukraiński Prawy Sektor: rzeź wołyńska to odpowiedź na polskie morderstwa  
31 styczeń 2014      www.polskawalczaca.com
Strategie PiS są obłąkane 
22 marzec 2016      Artur Łoboda
Autopsja potwierdza, że ​​brytyjska matka zmarła z powodu ostrego zapalenia mięśnia sercowego po otrzymaniu szczepionki Pfizer COVID 
26 maj 2022     
Kurski Kurskiemu oka nie wykole 
9 październik 2016     
Bilderberg i pandemia: dziwne zbiegi okoliczności, o których nie mówi prasa 
31 sierpień 2020      Oltre TV
Drony odtwarzają nagrania płaczących dzieci i wrzeszczących kobiet, aby zwabić ludzi na zewnątrz, a następnie ich zamordować 
24 kwiecień 2024      Caitlin Johnstone
Obama vs Gingrich i Polska vs. Euro. 
10 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Prokuratorzy łamiący Prawo, awansują 
2 kwiecień 2013      Stelęgowska
Dwie Polski - komentarz Bohdana Poręby 
28 grudzień 2013      Bohdan Poręba
złodziej, złodzieja, złodziejem pogania 
6 listopad 2020     
"Na zdrowie" 
2 styczeń 2021      Artur Łoboda
Jakie zmiany na zaprasza.net 
5 marzec 2011      Artur Łoboda
Scenariusze, które poznajemy z opóźnieniem 
17 luty 2023      Artur Łoboda
Polityczni frustraci 
13 maj 2015     
Niewidzialny wróg.
Niewolnictwo elektroniczne.
Apel NISS do demonstrantów i wolnych społeczności.
 
10 październik 2020      NaviTy - kanał NISS
Jedna z wielu - cichodajka 
8 sierpień 2013      Artur Łoboda

 
 

Tak!, to jest ta Europa



Jakiś zapóźniony umysłowo dziennikarzyna zadał w swoim tekście retoryczne pytanie:
"Czy to jest ta Europa, wejście do której tak hucznie swego czasu świętowaliśmy?"

I od razu potwierdzam, TAK - to ta Europa.
Nie po to 20 lat temu usiłowałem uświadomić niedorozwiniętych umysłowo Polaków, że obserwują tylko pijar organizacji przestępczej o nazwie Unia Europejska i w negocjacjach dają się podejść jak dzieci, albo z pełną świadomością działają na szkodę Polski.
Bardzo długo na głównej stronie zamieszczony był ku przestrodze link do artykułu "Gorzej niż niewolnica" http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=5359

Dzisiaj postawienie pytania: czy do takiej Unii wstępowaliśmy? - świadczy o niedorozwoju autora takiego pytania.


Za kilka lat usłyszymy retoryczne pytanie: "czy takiego kowida nam przedstawiali"?
24 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Pamiętam jak sformatowano propagandę akcesyjną w ramach agitki do referendum do UE.
Możemy pracować i jeździć bez ograniczeń, w ramach tej strefy.
Głos przeciw jedyny kontrolowalnie-dopuszczalny - Korwin Mikke.
Cała reszta merytorycznego dyskursu była wyłączona spod dyskusji.
Ze swoim stekiem ukompromitywujących go semantycznie i logicznie w istocie, skrajnych bredni.
I tak to przebiegało.
W sumie idiotyzm przekazu analogiczny jak:
a) WTC,
b) Smoleńsk,
c) covid.
Jako przyszłość i rzeczywistość najbliższą.

2020-11-24
Magellan

 

ps
po ostatnich animozjach, to już chyba tylko ja zostałem na tym portalu. Odszedł Pan Zadrożniak, zniknęła bojownicza Alina, milczy hens, a inni zaglądali tylko okazjonalnie.

2020-11-25
Magellan

 

Ja również wielokrotnie nie zabieram głosu gdy uznaję, że nie mam nic nowego do dodania.
Odwiedzających jest bardzo dużo. O czym świadczy pogłos w innych mediach.

A to, że ne dodają nic od siebie dobrze o Nich świadczy.
To lepsze - niż przelewanie z pustego - w próżne.

Logi serwera kasuję regularnie. Ale dzięki nim wiem - ile osób tu zagląda.

Dostaję też wiele podpowiedzi z zagranicznych stron - za co przy okazji dziękuję, bo nie jestem w stanie śledzić całego Internetu.

2020-11-25
Artur Łoboda

 

Może i przelewam z pustego w próżne, ale myślę, że każdy kto czyta i nie komentuje, a ma zbliżone odczucia poczuje się pewniej, że ktoś ma jeszcze chęć i siłę się odnosić do tego co jest nam aplikowane.
Zaobserwowałem, że została chyba przekroczona pewna masa krytyczna i tzw. "zwykli ludzie" wierzący w ten medialny cyrk, widząc ludzi, którzy de facto demonstrują niewiarę w tenże cyrk, np. poprzez brak szmat na facjatach, zaczynają kierować agresję wobec tych, którzy są zastygmatyzowani brakiem stygmatu.
Zastanawiam się przy tym, jakie były reakcje Żydów na innych Żydów, którzy nie nosili gwiazdy Dawida zgodnie z nakazem władz niemieckich i jak reagowali Polacy na brak opaski z literką P u innych Polaków na terenach wcielonych do Rzeszy po 1939r. w okresie wycofywania się wojsk niemieckich.
Tu mógłby być dobry przyczynek do badań nad tym, jakie będą reakcje okołocovidowe.

2020-11-25
Magellan

 

ps
przelewając dalej z pustego w próżne przyszła mi do głowy pewna myśl.
Być może w ramach istnienia planety i tego co ją zasiedla, w tym ludzi jest przewidziana pierwotna pula energii, którą można nazwać istotą substancji danego gatunku. I póki - na przykładnie ludzi - ludzi jest mało, póty dany osobnik jest wyposażony w taką ilość tej energii, która zapewnia mu konstrukcyjną jakość, na poziomie gwarantującym zachowanie godności, podmiotowości, czci i innych struktur definiowanych obecnie prawnie, jako tzw. "dobra osobiste", aczkolwiek unika się przy tym używania słowa sacrum.
Im więcej ludzi, tym pula energii na osobnika mniejsza.
A przy tak lawinowym przyroście naturalnym, w skali globu, to zjawisko przyjmować może postać funkcji matematycznych, które być może prawidłowo ująłby Pan Zadrożniak.
I może stąd ta dramatyczna aklamacja absurdu w skali statystyki społecznej?
Kto wie?

2020-11-25
Magellan

 

A skąd podejrzenie, że uwaga o gadaniu w próżno odnosiła się do Ciebie Magellanie?
Nie komentuję tych Twoich tekstów, które są oczywiste.

Od kowidowego zamachu stanu przeczytałem na różnych portalach kilkaset tekstów na ten temat i ani razu nie komentowałem.
Po prostu, nie jesteś tu jedynym, który czyta artykuły.

2020-11-25
Artur Łoboda

  

Archiwum

Nasze gniazdo
październik 30, 2005
Artur Łoboda
Dramat w Osetii
wrzesień 2, 2004
zaprasza.net
Andersen zapłaci 60 mln dolarów
sierpień 28, 2002
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Żeby moje zwłoki nie były przenoszone do Polski
kwiecień 16, 2003
Może w końcu ktoś dobierze się do Prokomu?
grudzień 23, 2002
PAP
Oręż modlitwy żołnierskiej
maj 1, 2005
Wojciech Kozlowski
Rada luzuje politykę
lipiec 29, 2004
Rocznicowe "kłamstwo oświęcimskie"
styczeń 26, 2005
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
Sępy na grobie Miłosza
sierpień 30, 2004
13 grudnia 2002
Ogłoszono rozszerzenie Unii Europejskiej

grudzień 14, 2002
PAP
Doktryna Breżniewa po amerykańsku
czerwiec 7, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Plany podboju i pokoju
grudzień 6, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda podobno wyzwala
październik 17, 2006
PAP
Jednomandatowe okręgi wyborcze - próba symulacji na podstawie wyników wyborów z 2001 roku
wrzesień 13, 2004
Adam Sandauer
Wielki bluff
luty 24, 2003
Andrzej Rudnicki http://www.trybuna.com.pl/
USA -Dollar
kwiecień 23, 2006
Diabel
LIST DRUGI
wrzesień 18, 2005
aaa
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media