ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Po prostu - Kornel 
4 czerwiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
80. rocznica zakończenia wojny 
9 maj 2025     
Kilka uwag przed Świętem Niepodległości 
10 listopad 2013      Artur Łoboda
Patrzeć i widzieć. Kartka z Edynburga. 
31 październik 2014      Artur Łoboda
Bajka o Tusku, królu Europy  
30 maj 2015      Baj-Kał
Śnię o chlebie... 
18 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Fałszerstwo historyczne Żydowskiego Instytutu Historycznego  
19 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Szczepionki COVID-19 przeprogramowują układ odpornościowy, aby ATAKOWAĆ ważne narządy 
7 wrzesień 2022      Kevin Hughes
Kto nacisnął przycisk wielkiego resetu? 
26 listopad 2020     
Postkomuna w polskiej kulturze 
23 sierpień 2011      Artur Łoboda
USAID sfinansowała sieć gazet propagandowych, wspierając sztuczne źródła dziennikarstwa w celu dalszej cenzury prawdy 
26 maj 2025      Lance D Johnson
Tarcza nad Azją 
24 sierpień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Pandemia Covid-19 nie istnieje
Część I
 
11 listopad 2021     
Izraelski atak rakietowy zamienia obóz uchodźców w piekło w Rafah 
2 czerwiec 2024     
Chwała Chazarii 
3 maj 2025     
Sprzedawczyk... 
3 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Stanowisko Grecji to dla nas wielka szansa 
30 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Wizja Imperium od Renu do Władywostoku 
29 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Kapitalizm lichwiarski i partia pro-wojenna w USA 
11 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy masowo uciekają na zachód Europy - zbliżamy się do rekordowej emigracji 
25 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Tak!, to jest ta Europa



Jakiś zapóźniony umysłowo dziennikarzyna zadał w swoim tekście retoryczne pytanie:
"Czy to jest ta Europa, wejście do której tak hucznie swego czasu świętowaliśmy?"

I od razu potwierdzam, TAK - to ta Europa.
Nie po to 20 lat temu usiłowałem uświadomić niedorozwiniętych umysłowo Polaków, że obserwują tylko pijar organizacji przestępczej o nazwie Unia Europejska i w negocjacjach dają się podejść jak dzieci, albo z pełną świadomością działają na szkodę Polski.
Bardzo długo na głównej stronie zamieszczony był ku przestrodze link do artykułu "Gorzej niż niewolnica" http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=5359

Dzisiaj postawienie pytania: czy do takiej Unii wstępowaliśmy? - świadczy o niedorozwoju autora takiego pytania.


Za kilka lat usłyszymy retoryczne pytanie: "czy takiego kowida nam przedstawiali"?
24 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Pamiętam jak sformatowano propagandę akcesyjną w ramach agitki do referendum do UE.
Możemy pracować i jeździć bez ograniczeń, w ramach tej strefy.
Głos przeciw jedyny kontrolowalnie-dopuszczalny - Korwin Mikke.
Cała reszta merytorycznego dyskursu była wyłączona spod dyskusji.
Ze swoim stekiem ukompromitywujących go semantycznie i logicznie w istocie, skrajnych bredni.
I tak to przebiegało.
W sumie idiotyzm przekazu analogiczny jak:
a) WTC,
b) Smoleńsk,
c) covid.
Jako przyszłość i rzeczywistość najbliższą.

2020-11-24
Magellan

 

ps
po ostatnich animozjach, to już chyba tylko ja zostałem na tym portalu. Odszedł Pan Zadrożniak, zniknęła bojownicza Alina, milczy hens, a inni zaglądali tylko okazjonalnie.

2020-11-25
Magellan

 

Ja również wielokrotnie nie zabieram głosu gdy uznaję, że nie mam nic nowego do dodania.
Odwiedzających jest bardzo dużo. O czym świadczy pogłos w innych mediach.

A to, że ne dodają nic od siebie dobrze o Nich świadczy.
To lepsze - niż przelewanie z pustego - w próżne.

Logi serwera kasuję regularnie. Ale dzięki nim wiem - ile osób tu zagląda.

Dostaję też wiele podpowiedzi z zagranicznych stron - za co przy okazji dziękuję, bo nie jestem w stanie śledzić całego Internetu.

2020-11-25
Artur Łoboda

 

Może i przelewam z pustego w próżne, ale myślę, że każdy kto czyta i nie komentuje, a ma zbliżone odczucia poczuje się pewniej, że ktoś ma jeszcze chęć i siłę się odnosić do tego co jest nam aplikowane.
Zaobserwowałem, że została chyba przekroczona pewna masa krytyczna i tzw. "zwykli ludzie" wierzący w ten medialny cyrk, widząc ludzi, którzy de facto demonstrują niewiarę w tenże cyrk, np. poprzez brak szmat na facjatach, zaczynają kierować agresję wobec tych, którzy są zastygmatyzowani brakiem stygmatu.
Zastanawiam się przy tym, jakie były reakcje Żydów na innych Żydów, którzy nie nosili gwiazdy Dawida zgodnie z nakazem władz niemieckich i jak reagowali Polacy na brak opaski z literką P u innych Polaków na terenach wcielonych do Rzeszy po 1939r. w okresie wycofywania się wojsk niemieckich.
Tu mógłby być dobry przyczynek do badań nad tym, jakie będą reakcje okołocovidowe.

2020-11-25
Magellan

 

ps
przelewając dalej z pustego w próżne przyszła mi do głowy pewna myśl.
Być może w ramach istnienia planety i tego co ją zasiedla, w tym ludzi jest przewidziana pierwotna pula energii, którą można nazwać istotą substancji danego gatunku. I póki - na przykładnie ludzi - ludzi jest mało, póty dany osobnik jest wyposażony w taką ilość tej energii, która zapewnia mu konstrukcyjną jakość, na poziomie gwarantującym zachowanie godności, podmiotowości, czci i innych struktur definiowanych obecnie prawnie, jako tzw. "dobra osobiste", aczkolwiek unika się przy tym używania słowa sacrum.
Im więcej ludzi, tym pula energii na osobnika mniejsza.
A przy tak lawinowym przyroście naturalnym, w skali globu, to zjawisko przyjmować może postać funkcji matematycznych, które być może prawidłowo ująłby Pan Zadrożniak.
I może stąd ta dramatyczna aklamacja absurdu w skali statystyki społecznej?
Kto wie?

2020-11-25
Magellan

 

A skąd podejrzenie, że uwaga o gadaniu w próżno odnosiła się do Ciebie Magellanie?
Nie komentuję tych Twoich tekstów, które są oczywiste.

Od kowidowego zamachu stanu przeczytałem na różnych portalach kilkaset tekstów na ten temat i ani razu nie komentowałem.
Po prostu, nie jesteś tu jedynym, który czyta artykuły.

2020-11-25
Artur Łoboda

  

Archiwum

Kościół opuścił swój lud
lipiec 7, 2004
WWW.PATRIOCI.ORG
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
listopad 24, 2006
mik4
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
Bandycli z koneksjami, zwani "konserwatywnymi intelektualistami" dążą do wojny.
sierpień 14, 2002
PAP
Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
Partnerstwo Rosji z Iranem?
grudzień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
MF zniweluje negatywne skutki decyzji S&P oferując mniej papierów
lipiec 31, 2002
PAP
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
Półgłówek sili się na wynurzenia
listopad 30, 2008
TVP info
Wspólnicy gwałcicieli
czerwiec 7, 2008
PAP
Balcerowicz wciąż niebezpieczny
czerwiec 30, 2004
25 razy o Wałęsie (1)
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
Gówno zawsze wypływa na wierzch
styczeń 21, 2006
PAP
Polskę odnale?ć w sobie
czerwiec 15, 2008
Artur Łoboda
Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...
marzec 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Po raz kolejny oszukani przez UE
luty 4, 2003
PAP
Od dawna największe zyski na śmieciach ma mafia
marzec 4, 2008
PAP
Tishman
styczeń 14, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media