ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Polska" - czyj projekt? 
9 październik 2020     
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część pierwsza 
20 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Strzeżcie się Ziobry  
27 sierpień 2012      Artur Łoboda
"Drogi do wolności" 
7 marzec 2012      Artur Łoboda
Ewolucja Megalomanii Prusaków 
8 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Zanim rozpocznie się zagłada 
3 wrzesień 2015      Artur Łoboda
Samych siebie ośmieszają 
3 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (16.07.2011) 
11 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
KOLEJNY ATAK USA NA LIBIĘ 
23 luty 2011      Gasienica
Zastąpić Polaków i przejąć ich ziemię 
31 marzec 2013      Artur Łoboda
Ważne dzieje żywych ludzi !... 
12 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
To trzeba nieustannie przypominać - by zrozumieć: co się dzisiaj w Polsce dzieje 
22 kwiecień 2021      przysłał M.G
To Semici stworzyli podwaliny pod Cywilizację europejską 
14 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Afganistan nie do spacyfikowania? 
18 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Determinacja 
13 styczeń 2016      Artur Łoboda
Prokuratura włącza się w kampanię wyborczą po stronie Trzaskowskiego 
3 maj 2025      Artur Łoboda
Lejb Fogelman i jego powiązania. Nazywają go nowym królem Polski. Tajemnicza postać. Ma ogromne wpływy i znajomości. 
12 luty 2020      Alina
Sobór Słowiański i jego Wróg Zaprzysiężony za Oceanem 
29 listopad 2010      dr Marek Głogoczowski
Czy jest wyjście z sytuacji bez wyjścia? 
27 kwiecień 2025     
Kryptowaluty odfrunęły 
21 kwiecień 2026      Artur Łoboda

 
 

Tak!, to jest ta Europa



Jakiś zapóźniony umysłowo dziennikarzyna zadał w swoim tekście retoryczne pytanie:
"Czy to jest ta Europa, wejście do której tak hucznie swego czasu świętowaliśmy?"

I od razu potwierdzam, TAK - to ta Europa.
Nie po to 20 lat temu usiłowałem uświadomić niedorozwiniętych umysłowo Polaków, że obserwują tylko pijar organizacji przestępczej o nazwie Unia Europejska i w negocjacjach dają się podejść jak dzieci, albo z pełną świadomością działają na szkodę Polski.
Bardzo długo na głównej stronie zamieszczony był ku przestrodze link do artykułu "Gorzej niż niewolnica" http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=5359

Dzisiaj postawienie pytania: czy do takiej Unii wstępowaliśmy? - świadczy o niedorozwoju autora takiego pytania.


Za kilka lat usłyszymy retoryczne pytanie: "czy takiego kowida nam przedstawiali"?
24 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Pamiętam jak sformatowano propagandę akcesyjną w ramach agitki do referendum do UE.
Możemy pracować i jeździć bez ograniczeń, w ramach tej strefy.
Głos przeciw jedyny kontrolowalnie-dopuszczalny - Korwin Mikke.
Cała reszta merytorycznego dyskursu była wyłączona spod dyskusji.
Ze swoim stekiem ukompromitywujących go semantycznie i logicznie w istocie, skrajnych bredni.
I tak to przebiegało.
W sumie idiotyzm przekazu analogiczny jak:
a) WTC,
b) Smoleńsk,
c) covid.
Jako przyszłość i rzeczywistość najbliższą.

2020-11-24
Magellan

 

ps
po ostatnich animozjach, to już chyba tylko ja zostałem na tym portalu. Odszedł Pan Zadrożniak, zniknęła bojownicza Alina, milczy hens, a inni zaglądali tylko okazjonalnie.

2020-11-25
Magellan

 

Ja również wielokrotnie nie zabieram głosu gdy uznaję, że nie mam nic nowego do dodania.
Odwiedzających jest bardzo dużo. O czym świadczy pogłos w innych mediach.

A to, że ne dodają nic od siebie dobrze o Nich świadczy.
To lepsze - niż przelewanie z pustego - w próżne.

Logi serwera kasuję regularnie. Ale dzięki nim wiem - ile osób tu zagląda.

Dostaję też wiele podpowiedzi z zagranicznych stron - za co przy okazji dziękuję, bo nie jestem w stanie śledzić całego Internetu.

2020-11-25
Artur Łoboda

 

Może i przelewam z pustego w próżne, ale myślę, że każdy kto czyta i nie komentuje, a ma zbliżone odczucia poczuje się pewniej, że ktoś ma jeszcze chęć i siłę się odnosić do tego co jest nam aplikowane.
Zaobserwowałem, że została chyba przekroczona pewna masa krytyczna i tzw. "zwykli ludzie" wierzący w ten medialny cyrk, widząc ludzi, którzy de facto demonstrują niewiarę w tenże cyrk, np. poprzez brak szmat na facjatach, zaczynają kierować agresję wobec tych, którzy są zastygmatyzowani brakiem stygmatu.
Zastanawiam się przy tym, jakie były reakcje Żydów na innych Żydów, którzy nie nosili gwiazdy Dawida zgodnie z nakazem władz niemieckich i jak reagowali Polacy na brak opaski z literką P u innych Polaków na terenach wcielonych do Rzeszy po 1939r. w okresie wycofywania się wojsk niemieckich.
Tu mógłby być dobry przyczynek do badań nad tym, jakie będą reakcje okołocovidowe.

2020-11-25
Magellan

 

ps
przelewając dalej z pustego w próżne przyszła mi do głowy pewna myśl.
Być może w ramach istnienia planety i tego co ją zasiedla, w tym ludzi jest przewidziana pierwotna pula energii, którą można nazwać istotą substancji danego gatunku. I póki - na przykładnie ludzi - ludzi jest mało, póty dany osobnik jest wyposażony w taką ilość tej energii, która zapewnia mu konstrukcyjną jakość, na poziomie gwarantującym zachowanie godności, podmiotowości, czci i innych struktur definiowanych obecnie prawnie, jako tzw. "dobra osobiste", aczkolwiek unika się przy tym używania słowa sacrum.
Im więcej ludzi, tym pula energii na osobnika mniejsza.
A przy tak lawinowym przyroście naturalnym, w skali globu, to zjawisko przyjmować może postać funkcji matematycznych, które być może prawidłowo ująłby Pan Zadrożniak.
I może stąd ta dramatyczna aklamacja absurdu w skali statystyki społecznej?
Kto wie?

2020-11-25
Magellan

 

A skąd podejrzenie, że uwaga o gadaniu w próżno odnosiła się do Ciebie Magellanie?
Nie komentuję tych Twoich tekstów, które są oczywiste.

Od kowidowego zamachu stanu przeczytałem na różnych portalach kilkaset tekstów na ten temat i ani razu nie komentowałem.
Po prostu, nie jesteś tu jedynym, który czyta artykuły.

2020-11-25
Artur Łoboda

  

Archiwum

PAMIĘĆ NARODU
luty 5, 2003
Kłopoty Konsumeryzmu i Neokonserwatyzmu w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zanim zdecydujesz się ujawnić swoje emigracyjne dochody...
maj 16, 2008
Jaroslaw Madry
Kasablanka i Bordo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kupne studia
maj 11, 2006
A Citizens' Declaration
marzec 20, 2003
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje
marzec 17, 2003
MR
Rosja przeciwko zmianie reżymu w Teheranie
wrzesień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Piękny sen
czerwiec 7, 2006
...
Gnoza - korzenie obledu
czerwiec 16, 2007
...
Oto Polska
lipiec 17, 2004
Jaga
Wrocław: matka z czworgiem dzieci na bruku
sierpień 17, 2002
PAP
Masowy eksodus i taka bida lekarzy w Polsce, że aż na medycenę trudno się dostać....
lipiec 14, 2006
Adam Sandauer
Brzeziński nawołuje do ewakuacji wojsk USA z Iraku
marzec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prognoza Ataku USA na Iran
luty 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Były agent służb PRL w zarządzie Polskiego Radia
sierpień 29, 2002
PAP
Gruba kreska Solidarności
kwiecień 25, 2005
Leszek Skonka
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (2) (2007.09.21)
wrzesień 21, 2007
tłumacz
Co powinien zrobić Kaczyński?
październik 28, 2005
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media