|
Prośba o jednorazową pomoc
|
|
Drodzy Panstwo
Piszez te prosbe o pomoc z ciezkim sercem. Od 1997 roku zyje z bardzo malej renty. Obecna choroba nowotworowa sprawila, ze wzrosly wydatki na srodki higieniczne, czasami brakuje mi na jedzenie.
Rzucam sie z zamknietymi oczami.
Kto moze z dobrego serca pomoc mi troche, bede niezmiernie wdzieczna.
Moj adres:
Gertruda Elizabeth Gawlas
710 TRETHEWEY DRIVE APT.503
TORONTO ONTARIO M6M 5A4
CANADA
Kazdemu odpowiem i podziekuje.
Elzbieta Gawlas
|
|
14 kwiecień 2011
|
|
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
Droga Pani Elżbieto,
Przepraszam za zwłokę; starałem się zorientować, jak najlepiej Pani pomóc. Sam wiele nie poradzę, bo
tu kilkadziesiąt dolarów nie załatwi sprawy. Po przejściu na emeryturę trzy lata temu, moje dochody
skurczyły się czterokrotnie,a ratuję sie konsultancjami dla mojego Ministerstwa. To dorywcza praca
i niepewna. Napisałem w tej sprawie do mojego kuzyna, księdza profesora w Lublinie (już emeryta).
On chyba orientuje się, czy w Polsce nie udałoby się wykorzystać jakichś funduszy dla osób zasłużonych.
W międzyczasie, jeśli taka mała suma Pani pomoże, proszę mi przesłac numer konta - wpłacę przez Internet.
Zyczę przyjemnych Świąt i szybkiego powrotu do zdrowia.
Krzysztof
|
|
2011-04-23
Krzysztof
|
 |
|
|
Wszystkie modlitwy za moje zdrowie pomogly.
Wczoraj po kolejnym badaniu uslyszalam:
W tej czesci byl Raczek Nieboraczek. Juz go nie ma.
Teraz czeka mnie druga operacja.
Jeszcze nie slyszalam:
"You are cancer free."
Miejmy nadzieje, ze nie dlugo.
Z calego serca wszystkim dziekuje za modlitwy i dobre zyczenia.
Elzbieta Gawlas
Toronto
29 kwiecien 2011
To nie koniec opowiesci.
Cierpie na straszne bole.
Mialam kolonoskopie, raka juz nie ma w jelicie, ale jest gdzies i zjada mnie.
Poprosilam o pet scan, taka sama maszyna, pokazujaca kazda jedna komorke rakowa jest w Akademii Medycznej w Gdansku.
Znowu leze. Noga prawa spuchnieta, cala w siniakach, wyglada okropnie. Nie wiem, co sie stalo,juz bylo dosc dobrze z chodzeniem.
Teraz bol w plecach, w podbrzuszu, okropne bole w kosciach nog po piatej chemioterapii, spuchnieta stopa bardzo boli.
Dostalam morfine - PMS-hydromorphone 2MG
Mozzzzzzze nie oszaleje z bolu.....
|
|
2011-05-04
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu
lipiec 5, 2007
A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia
|
"Cóż powiedzieć - żal odjeżdżać!"
Jan Paweł II
sierpień 19, 2002
PAP
|
Radiowozy dla strażników
październik 27, 2004
|
Ukarali go za darmowy chleb
wrzesień 8, 2006
PAP
|
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
|
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
|
11 wrzesnia video po polsku
listopad 4, 2006
Marek Głogoczowski
|
Kaziuk zostawia Handzie w Taplarach i ucieka do cywilizacji
marzec 4, 2009
jobstalker
|
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
|
Feudalizm trzeciego tysiąclecia
sierpień 18, 2003
Artur Łoboda
|
Soros jako autor nowej książki
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nieodpowiedzialni Anglosasi
marzec 18, 2009
Goska
|
Szef NBP kontra prezydent
marzec 8, 2006
|
"Prawo rasy wyższej"
sierpień 13, 2007
przysłał ICP
|
Tak działają przestępcy, którzy zniszczyli naszą Ojczyznę
kwiecień 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Pogarda dla człowieka ...?
luty 6, 2008
cd
|
"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
październik 23, 2003
|
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
|
Ambasada-Forteca w Bagdadzie
kwiecień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zadanie specjalne wykonam
lipiec 31, 2004
Jakub Sakowicz
|
|
|