|
Prośba o jednorazową pomoc
|
|
Drodzy Panstwo
Piszez te prosbe o pomoc z ciezkim sercem. Od 1997 roku zyje z bardzo malej renty. Obecna choroba nowotworowa sprawila, ze wzrosly wydatki na srodki higieniczne, czasami brakuje mi na jedzenie.
Rzucam sie z zamknietymi oczami.
Kto moze z dobrego serca pomoc mi troche, bede niezmiernie wdzieczna.
Moj adres:
Gertruda Elizabeth Gawlas
710 TRETHEWEY DRIVE APT.503
TORONTO ONTARIO M6M 5A4
CANADA
Kazdemu odpowiem i podziekuje.
Elzbieta Gawlas
|
|
14 kwiecień 2011
|
|
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
Droga Pani Elżbieto,
Przepraszam za zwłokę; starałem się zorientować, jak najlepiej Pani pomóc. Sam wiele nie poradzę, bo
tu kilkadziesiąt dolarów nie załatwi sprawy. Po przejściu na emeryturę trzy lata temu, moje dochody
skurczyły się czterokrotnie,a ratuję sie konsultancjami dla mojego Ministerstwa. To dorywcza praca
i niepewna. Napisałem w tej sprawie do mojego kuzyna, księdza profesora w Lublinie (już emeryta).
On chyba orientuje się, czy w Polsce nie udałoby się wykorzystać jakichś funduszy dla osób zasłużonych.
W międzyczasie, jeśli taka mała suma Pani pomoże, proszę mi przesłac numer konta - wpłacę przez Internet.
Zyczę przyjemnych Świąt i szybkiego powrotu do zdrowia.
Krzysztof
|
|
2011-04-23
Krzysztof
|
 |
|
|
Wszystkie modlitwy za moje zdrowie pomogly.
Wczoraj po kolejnym badaniu uslyszalam:
W tej czesci byl Raczek Nieboraczek. Juz go nie ma.
Teraz czeka mnie druga operacja.
Jeszcze nie slyszalam:
"You are cancer free."
Miejmy nadzieje, ze nie dlugo.
Z calego serca wszystkim dziekuje za modlitwy i dobre zyczenia.
Elzbieta Gawlas
Toronto
29 kwiecien 2011
To nie koniec opowiesci.
Cierpie na straszne bole.
Mialam kolonoskopie, raka juz nie ma w jelicie, ale jest gdzies i zjada mnie.
Poprosilam o pet scan, taka sama maszyna, pokazujaca kazda jedna komorke rakowa jest w Akademii Medycznej w Gdansku.
Znowu leze. Noga prawa spuchnieta, cala w siniakach, wyglada okropnie. Nie wiem, co sie stalo,juz bylo dosc dobrze z chodzeniem.
Teraz bol w plecach, w podbrzuszu, okropne bole w kosciach nog po piatej chemioterapii, spuchnieta stopa bardzo boli.
Dostalam morfine - PMS-hydromorphone 2MG
Mozzzzzzze nie oszaleje z bolu.....
|
|
2011-05-04
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
Ucieczka od świadomości klęski
grudzień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
|
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
|
Ustawa a dziennikarze
styczeń 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nowy numer magazynu PHALANX
czerwiec 1, 2004
Rafał
|
POLSKO - POLONIJNA
ORGANIZACJA NARODU POLSKIEGO
listopad 14, 2004
|
(PO)lowanie na zmutowany wirus - „Tageszeitung”...
lipiec 14, 2006
nadesłał Marek Olżyński
|
Krawczyk kraje jak jej staje
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?
kwiecień 13, 2006
|
Czechy: Skutki prywatyzacji w służbie zdrowia
kwiecień 27, 2008
komentator
|
Odszkodowanie za stalinowski obóz pracy
październik 8, 2004
|
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
|
Czy starym towarzyszom będzie potrzebna nowa "Rota"?
maj 9, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Coś dla ducha - Boże Narodzenie 2005
grudzień 27, 2005
zaprasza.net
|
Nowak-Jeziorański o Unii i Radiu Maryja
grudzień 2, 2002
Artur Łoboda
|
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
|
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
|
Gro?ne symptomy
luty 5, 2003
Artur Łoboda
|
|
|