ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
więcej ->

 
 

Dziela niedokonczone!

Kazdy czlowiek w przypadku rachunku sumienia,zrozumie sens
mojego przeslania.Mozna wymieniac i wymieniac.Ze zwyklej
bezsilnosci,ogranicze sie do ukazania jednego,ale jakze bardzo waznego, dotyczacego harmonijnego wspolzycia w spoleczenstwie.I tak:Mam na uwadze szpitale i lekarzy o ktorych co jakis czas wynikaja dyskusje,bez specjalnych
zakonczen.Komu i czemu to sluzy,to juz inna sprawa.
Lekarze jak dawniej,pomimo wielu dyskusji politycznych,brali i biora lapowki.Dzieki temu procederowi,pozostaja szarlatanami w kontekscie z medycyna swiatowa,a Polacy maja zajecie.Pisalem juz o tym wielokrotnie.Nie chcac byc zle zrozumialym,uscisle tylko
podstawe bycia dobrym lekarzem,dentysta czy innym z tej branzy.Nigdy ta grupa nie stanie na najwyzszym poziomie,z wyjatkiem promowanych!Tlumaczenie tego,mojego stwierdzenia,jest spowodowane tym,ze lekarz,musi otrzymac pensje,zamiast ja sobie wypracowac!Jako niezalezny,wzorem innych krajow,z wypracowanej brutto kwoty,moglby odliczyc swoje wyjazdy na sympozja naukowe!W swiecie jest tyle nowosci i zwiazanych z tym roznych sympozjow,ze trudno jest zrozumiec,ze polscy lekarze na wlasne zadanie,pozostaja daleko w tyle,co mi jest zrozumiale,bo z czego on ma finansowac taki wyjazd?Lapowki,to moze i duzo,ale takie finansowanie podruzy naukowych,wzbudzi podejrzenia fiskusa.Uwazam,ze dokad bedzie istnial inny system wynagradzania lekarzy,niz ten o ktorym wspomnialem,Polacy nie maja co liczyc na sluzbe zdrowia!
15 wrzesień 2008

mik 

  

Archiwum

Taksa turystyczna w Krakowie jednak legalna
luty 21, 2005
Ważne Powody Zagrożenia USA
lipiec 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005" ? komentarz 1
lipiec 18, 2005
J.Ś.
Co twoje, to moje, co moje, to nie rusz
kwiecień 25, 2003
PAP
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
W strefie Gazy straszne obrazy. Utwór na palestyńską rodzinę, Norwega lekarza i "Miśka" pielęgniarza
styczeń 21, 2009
orwell.blog.pl
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
Czterech policjantów z Radomska .........
lipiec 17, 2002
PAP
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
Patriotyzm
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
Reformy bez głowy
grudzień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Aniołowie Zagłady
kwiecień 6, 2006
przesłała Elzbieta
"Zwycięstwo Huseina"
maj 22, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media