|
Antycovidianie to "antysemici"
|
|
W dniu wczorajszym przeczytałem informację, że jakaś żydowska organizacja potępiła "agresywnych manifestantów", którzy "pod płaszczykiem sprzeciwu wobec noszenia maseczek" protestowali w Berlinie 29 sierpnia br.
Szczególny sprzeciw wywołało to, że rzekomi manifestanci z "flagą trzeciej Rzeszy wdarli się do Reichstagu".
Niedługo potem informacja została usunięta i nie jestem w stanie jej przytoczyć.
Ale zanim ją usunięto sprawdziłem jeszcze raz zapis z próby usadowienia się manifestantów przed wejściem do Reichstagu - bo akurat to widziałem.
I - gdyby tam rzeczywiście pojawiła się jakaś flaga hitlerowska - to sam bym natychmiast wszczął alarm.
Po sprawdzeniu okazało się, że wśród setek różnych flag - na berlińskim proteście przeciwko plandemii - pojawiły się również flagi Cesarstwa Niemiec.
Dla Nas - co prawda to nic dobrego, ale jest jednak wielka różnica pomiędzy wrogim Polakom Cesarstwu Niemieckiemu, a zbrodniczej Trzeciej Rzeszy.
Przygotujmy się więc, że będziemy określani mianem "antysemitów" - bo autorami i realizatorami Pierwszej wojny wirusowej przeciwko Ludzkości - są właśnie żydzi.
|
|
3 wrzesień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Stare chwyty medrcow syjonu. Jesli mowisz prawde niewygodna dla nich lub odktywasz ich cele to albo jestes antysemita, lub zaprzeczasz holokaustowi.
COVID to czarna dziure ktora wssala wszystkie choroby, nowotwory, zawaly, wylewy czy inne przyczyny smierci lb chorob.
W tym tygodniu amerykanska CDC przyznala ze:
- Tylko 6% z ogolnej liczby statystycznie zmarlych na COVID, zmarlo na tego wirusa. (9,000 na 340 milony Amerykanow)
- 90% testow na COVID daje falszywe, pozytywne resultaty.
Jesli nie bedzie procesow dla nazistowskich hien typu Gates, Fauci, Soros i innych medrcow, wliczajac w to media i osoby decyzyjne w polityce, medycynie czy szkolnictwie to nie bedzie dobrze na swiecie. |
|
2020-09-03
TellTheTruth
|
 |
|
|
@TellTheTruth
Tak się kończy każda próba współżycia z żydami. A prawda jest taka, że już kto tylko dyskutuje z żydem to sam sobie szkodzi.
"Obraz chrześcijan, jaki wyłania się z Talmudu, do złudzenia przypomina wizerunek „podludzi” z „Der Sturmera”, również pod względem wyjęcia spod prawa. Dotyczy to również praw majątkowych; mienie „gojów” traktowane jest w Talmudzie jako w zasadzie niczyje, które można, a nawet należy „odzyskać”. Okazuje się, że natarczywość organizacji „przemysłu holokaustu” może mieć podłoże religijne, podobnie, jak przekonanie Żydów o własnej wyjątkowości. Ale bo też Talmud powiada, że z Żydem nawet anioł równać się nie może. Dopiero na tym tle można w pełni zrozumieć antagonizm między diasporą żydowską, a „nazistami”. Niemieccy narodowi socjaliści, będąc „gojami” ubzdurali sobie, że są „narodem panów”. Tymczasem Talmud za „Herrenvolk” uważa tylko Żydów, więc konflikt był nieunikniony. Przypomina to przypadek psychiatry, którego pacjent budował perpetuum mobile. Lekarz w rozmowie z przyjaciółmi dobrotliwie pokpiwał sobie z niego, aż wreszcie z błyskiem w oku oświadczył: bo co taki wariat może zbudować? Perpetuum mobile wynajdę ja!"
Stanisław Michalkiewicz |
|
2020-09-03
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
Jak nie wiadomo o co chodzi to szukaj żyda.
Wśród mrowia już ekspertów wypowiadających się negatywnie na temat cowida19,99 jest tylko jeden profesor żydowski. A zazwyczaj, zwłaszcza w sprawach o zasięgu ogólnoświatowym, jest odwrotnie, to goje ledwo się ważą odezwać. |
|
2020-09-03
hens
|
 |
|
|
Nieraz żydzi sami się znajdują - https://cai24.pl/polecane/11762/kolor-skory-przepustka-do-kariery/. Byli już faszystami, nazistami, antysemitami i mordercami żydów, ale murzynami jeszcze nie byli. Stąd moja nadzieja, że tylko Chinole sobie z nimi poradzą, aczkolwiek zręczne rączki żydowskich chirurgów kosmetycznych mogą i temu zaradzić.
A wiecie państwo kto jest przedstawicielem polskiego państwa na Tajwanie? Jedyny żyjący tam rabin, blisko stuletni. Tzw. polska, ze strachu przed Chinami komunistycznymi nie utrzymuje z Tajwanem stosunków dyplomatycznych ani gospodarczych.
A rabina to Chinole się boją. |
|
2020-09-05
hens
|
|
|
|
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
|
Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?
listopad 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
|
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
|
The Strategy of Disintegration:
False flags, dirty tricks and the dismemberment of Iraq
grudzień 26, 2006
David Montoute
|
Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere o zmianie na stanowisku ministra zdrowia ( www.sppnn.org.pl )
kwiecień 2, 2003
prezes stowarzyszenia Adam Sandauer
|
"Złoty coraz silniej związany z euro"
styczeń 14, 2003
Artur Łoboda/PAP
|
Prośba do Pana Boga (tytuł redakcji)
grudzień 17, 2006
Antoni39 lat
|
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
|
Samohipnoza
wrzesień 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ważny protest dla ojczyzny
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
|
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
|
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
|
Bo życie przerosło kabaret. Doradca
styczeń 15, 2003
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
|
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
|
Zapytajmy prościej o Unię
luty 13, 2003
Ewa Kluczkowska http://www.rzeczpospolita.pl/
|
US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
|
Postkomuna zacieśnia szeregi
luty 26, 2003
PAP
|
|
|