|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
więcej -> |
|
Poziom zaufania społecznego
|
|

Według sondażu CBOS, spośród polityków największym zaufaniem Polaków wciąż cieszy się prezydent Aleksander Kwaśniewski - ufa mu 67% badanych; drugie miejsce w rankingu zajmuje prezydent Warszawy Lech Kaczyński (45% zaufania), a trzecie, ex aequo, z 44%. poziomem zaufania: Marek Borowski (SdPl), Józef Oleksy (SLD) i Jan Rokita (PO).
Poziom zaufania do prezydenta zmniejszył się w stosunku do poprzedniego sondażu z marca 2004 o 1 punkt proc. Jednak według CBOS, liczba osób deklarujących zaufanie do prezydenta (67% badanych) jest najniższa od ponad pięciu lat. Nieufność wobec prezydenta wyraziło w kwietniu 17% ankietowanych - o 2 pkt proc. mniej niż poprzednio.
Zaufanie do drugiego w rankingu Lecha Kaczyńskiego wzrosło w stosunku do marca o 1 pkt proc., a poziom nieufności nie zmienił się i tak jak w poprzednio wyniósł 24%.
Borowskiemu ufało w kwietniu o 1 punkt proc. respondentów więcej niż w marcu. Nie ufało - 21% badanych, czyli o 3 pkt proc. więcej niż poprzednio.
Poziom zaufania do Oleksego nie zmienił się w stosunku do marcowego sondażu. Natomiast nieufność wobec niego spadła o 2 pkt proc. - do 28% w kwietniu.
Zaufanie do Rokity spadło o 6 punktów proc. w stosunku do poprzedniego badania. Nie ufa mu zaś 28%, czyli o 4 pkt proc. więcej niż w poprzednim sondażu.
Po raz pierwszy CBOS zapytał też o zaufanie do prezydenckiego kandydata na nowego premiera prof. Marka Belki. Z sondażu wynika, że ufa mu 28% respondentów, natomiast nie ufa 33%.
W rankingu nieufności na pierwszych miejscach znajdują się: premier Leszek Miller, któremu nie ufa 74% badanych (wzrost o 8 pkt proc. w stosunku do marca), wicepremier Jerzy Hausner, któremu nie ufa, tak jak w marcu, 53%, i wicepremier Marek Pol - jemu, tak jak poprzednio, nie ufa 50%.
Hausner cieszy się zaufaniem 21% badanych (mniej o 1 pkt proc.). Millerowi i Polowi ufa po 13% ankietowanych. Oznacza to, że poziom zaufania do Millera spadł o 5 pkt proc. w stosunku do marca, a do Pola zmniejszył się o 1 pkt proc.
CBOS przeprowadził sondaż w dniach 2-5 kwietnia 2004, wśród reprezentatywnej grupy 993 dorosłych Polaków.
(PAP)
Komentarz
Takie kłamstwa w odniesieniu do Aleksandra Kwaśniewskiego - osoby znienawidzonej przez większość Polaków świadczą, że dokonane w czasie prawyborów parlamentarnych w Nysie, w 1991r oszustwo, w którym sfałszowano wyniki wyborcze Samoobrony, nie było przypadkiem.
CBOS po raz kolejny udowadnia, że jest instytucją niosącą bagaż komunistycznej mistyfikacji i kłamstwa.
(zaprasza.net)
|
|
26 kwiecień 2004
|
|
|
|
|
|
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
|
"Strażnicy dobra wspólnego"
maj 1, 2005
Witold Filipowicz
|
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pacyfikacja ale nie wojna w Iraku
luty 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
|
Wojenne Straty Ludności Iraku
marzec 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Umarł marksizm, niech żyje nihilizm?
listopad 3, 2007
Jerzy Rachowski
|
Między młotem a kowadłem
wrzesień 8, 2008
Bartłomiej Bartoszek
|
Wyprzedaz
październik 12, 2004
|
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
|
Nazistowski Manifest Syjonistów
sierpień 1, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komentarz
listopad 13, 2007
10
|
Polski cukier krzepi, ale tylko Zachód
marzec 4, 2003
Piotr Burza Gazeta Finansowa
|
Euro
sierpień 27, 2003
Maciej Winnicki
|
Nastepny Iran, Syria i Korea
kwiecień 20, 2003
przesłała Elżbieta
|
Tanie państwo obu parzystych Rzeczypospolitych
marzec 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|