|
Drugi paszport
|
|
Brak płynności finansowej jest główną przyczyną bankructwa firm. Niemniej przedsiębiorstwa mają szansę na uniknięcie „zatorów płatniczych” poprzez nie zawieranie umów z nierzetelnymi kontrahentami. W tym celu najpierw winni ich sprawdzić w biurze informacji gospodarczej. Dzięki temu zawczasu można wykluczyć nierzetelnego klienta, co zmniejsza ryzyko powstania zatorów finansowych, utraty płynności,a w konsekwencji bankructwa firmy.
http://euro.bankier.pl/news/article.html?article_id=2211439
Jakies piec lat temu dostalam codzienny artykul od The Sovereign Investor z wiadomoscia, ze moga oni zalatwic drugi paszpot dla posiadaczy paszportu anglosaskiego w przeciagu 30 dni. Bardzo zachecali do wyrobienia sobie drugiego paszportu, z uwagi na czychajace niebezpieczenstwo terroryzmu, ktore moze szczegolnie dotknac ludzi pochodzenia anglosaskiego. Oferowali mozliwosc wyboru drugiego paszportu - 80 krajow. Kazdy, kto sie zglosil, to mogl wybrac sobie dowolne drugie obywatelstwo i zgodnie z nim otrzymywal drugi paszport, ktory byl zalecany szczegolnie podczas podrozy. Taka oferte dostalam kilka razy !
Anglosasi prowadza na Kuli Ziemskiej tyle akcji militarnych, ze wreszcie zaczeli sie bac. Ten drugi paszport pomaga tez pewnie w prowadzeniu niefrasobliwych biznesow i interesow na calej Ziemi. Jak przez takiego kogos pada firma, to prozno szukac wlasciciela w kraju, ktorego paszportem sie okazal. Jak np. Amerykanin w Polsce poslugiwal sie paszportem bulgarskim, to wiadomo, ze w Bulgarii taki obywatel nigdy nie istnial. W ten sposob slad po takim bizmesenie ginie, bo nikt nie zna jego prawdziwych danych.
Obcokrajowcow nalezy wiec sprawdzac zanim da mu sie pozwolenie na biznes !!!
|
|
29 wrzesień 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Piotr Bein: zydoskosc Walesy jest nieistotna
marzec 15, 2008
Piotr Bein
|
Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w Palestynie
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
A w Polsce okradają w majestacie prawa...
czerwiec 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Europa, Europa
luty 11, 2006
PAP
|
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
|
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
|
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
|
Indie i Globalizacja
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
|
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
|
Tajemnicza droga izraelskiej broni
sierpień 29, 2002
PAP
|
Nowa fala czy stare bagno? czyli co z tym PiSem?
lipiec 15, 2006
Jan Duranowski
|
Sierpień Miesiącem Gro?nej Władzy Busha
sierpień 10, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
|
Kres rządu Millera bliski.
styczeń 9, 2003
Piotr Mączyński
|
..PL.jokes..o "fspaniałej" zachodniej cywilizacji. O indyku - ciut jeszcze.
grudzień 19, 2006
Otmieniec.R
|
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
grudzień 3, 2002
PAP
|
Odrzutowa latawica
luty 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Szaron i "Mocarstwo Izrael"
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak
czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
|
|
|