|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
więcej -> |
|
Opinia Biskupów USA o Sytuacji w Iraku
|
|

Nie można zaakceptować obecnej sytuacji w Iraku, stwierdza orędzie biskupów amerykańskich z listopada 2007. Nawołują oni do odpowiedzialnego wycofywania wojsk USA z Iraku w czasie politycznego paraliżu w Waszyngtonie. Konieczna jest otwarta dyskusja polityki wobec Iraku, dotycząca jak najszybszej ewakuacji wojsk USA przy jednoczesnym ratowaniu Irakijczyków oraz zatrzymaniu strat w ludziach.
Konieczna jest współpraca USA z Syrią i z Iranem w celu ustabilizowania Iraku. USA jest odpowiedzialne za zniszczenie Iraku i z tego powodu musi pomagać w odbudowie i zagospodarowaniu Iraku. USA musi oficjalnie powtórzyć zobowiązanie nie utrzymywania permanentnych baz woskowych w Iraku, jak też nie kontrolowania zasobów ropy naftowej na terenie Iraku.
Pierwszeństwo musi mieć akcja pomocy dla dwu milionów uciekinierów za granicami Iraku, wśród których chrześcijanie należą do najbardziej dotkliwie poszkodowanych. W imię solidarności z kościołem katolickim Iraku, Ojciec Święty, Papież Benedykt XVI zamianował Patryjarchę Emanuela Karim’a Delly z Bagdadu do Kolegium Kardynałów.
Dodatkowe dwa miliony ludzi w Iraku musiało chronić się z dala od własnych domów na terenie okupowanego Iraku. USA ma obowiązek przyjmować uciekinierów oraz usuwać przeszkody w przesiedlaniu się uciekinierów, jak też pomagać państwom ościennym wokół Iraku obciążonym kosztem utrzymania przybyłych do nich Irakijczyków. Wydatna pomoc jest konieczna dla ludzi przesiedlających się na terenie Iraku. Ochrona praw człowieka i wolności religijnej jest krytycznie ważna. Stabilizacja Iraku jest uzależniona od stabilizacji Bliskiego Wschodu.
USA ma obowiązek uczciwie przyczyniać się do pokoju między Izraelczykami oraz Palestyńczykami. Konflikt palestyński powoduje destabilizację całego regionu. Prawdziwy postęp ku sprawiedliwemu rozwiązaniu konfliktu w Palestynie usunąłby powody do dalszej radykalizacji i aktów terroru.
Głęboką troskę wyrażają biskupi amerykańscy w sprawie polityki USA wobec Iranu i nawołują do pertraktacji wyłącznie dyplomatycznych oraz potępia jakiekolwiek interwencje wojskowe. Obecna sytuacja w Pakistanie i w Afganistanie przyczynia się do destabilizacji całego regionu.
We wszystkich akcjach wojskowych, normy etyczne wymagają ochrony ludności cywilnej jak też nie nadużywania siły, oraz bezwzględnego potępienia stosowania tortur. Tyczy się to również walki z terrorystami środkami niewojskowymi, które można stosować tylko w ostateczności. Taka postawa jest konieczna w celu pozyskiwania serc i umysłów, specjalnie w czasie likwidowania terroryzmu.
Biskupi wyrażają troskę nie tylko o żołnierzy amerykańskich ale również o skutki, jakie oni i ich rodziny ponoszą w związku z przedłużającą się służbą. Istnieje moralna odpowiedzialność USA wobec własnych żołnierzy, ich leczenie, ich zdrowie psychiczne oraz koszty społeczne wynikające z akcji pacyfikacyjnych. Biskupi stawiają nacisk, że musi być szanowane prawo człowieka do odmowy całkowitej lub częściowej służby wojskowej z powodu przekonań i sumienia.
Według opinii biskupów, konieczna jest współpraca USA z Syrią i z Iranem w celu ustabilizowania Iraku. Stany Zjednoczone są odpowiedzialne za zniszczenie Iraku i z tego powodu muszą pomagać w odbudowie i zagospodarowaniu Iraku, jak też oficjalnie muszą powtórzyć zobowiązanie nie utrzymywania permanentnych baz woskowych w Iraku, jak też nie kontrolowania zasobów ropy naftowej na terenie Iraku. Obecnie USA ma 175,000 wojska w Iraku i blisko podobną cyfrę zakontraktowanych ochraniarzy, etc.
Obecna strategia pacyfikacji za pomocą przekupstwa i układów z lokalnymi przywódcami może podzielić teren Iraku na okręgi dominowane przez lokalnych hersztów, kontrolujących miejscowe milicje i bandy. W takiej sytuacji Irak po wyjściu wojsk okupacyjnych Irak może stać się państwem w stanie anarchii podobnie jak Chiny, po przegranych wojnach przeciwko narzucaniu im opium przez W. Brytanię w 19stym wieku. Na razie przekupywani powstańcy są określani jako „Concerned Local Citizens,” czyli „zatroskani miejscowi obywatele.”
Wyczerpanie ludności Iraku czystkami etnicznymi przyczynia się do obecnego zmniejszenia ilości mordów. Podobna sytuacja zaistniała kiedyś w Ameryce Centralnej, w czasie narzucania tam „demokracji fasadowych” w formie tak zwanych „republik bananowych.” Wówczas został zamordowany biskup Oskar Romeo 24 marca, 1980 roku.
Trzeba pamiętać, że w Iraku z chwilą próby powrotu uciekinierów do ich domów, może nastąpić druga fala walk między szyitami i sunnitami. Niektórzy wojskowi oceniają, że prawdopodobnie stanie się to jeszcze przed wyborami prezydenckimi w USA w 2008 roku. Obecnie przeważa opinia, że nie ma żadnych dowodów na zawieranie kompromisów między szyitami i sunnitami, według biskupów USA dotyczącej sytuacji w Iraku.
WWW.pogonowski.com |
|
25 listopad 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Putin zagrożony w grze o naftę
październik 1, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
|
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
|
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Aktualna sytuacja Związku Polaków w Argentynie
październik 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowa sztuka: „Dogadywania, czyli mowa trawa”
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
Antykomunistów wklad do likwidacji Ekonomicznie Niepodleglej Polski
luty 2, 2006
Marek Głogoczowski
|
TRYBUNAŁ STANU
wrzesień 9, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Izrael musi zostać zniszczony!
sierpień 15, 2006
Adam Gmurczyk (prezes NOP)
|
Giertych gdzie ty masz oczy ...ministrze.
lipiec 28, 2007
( . ) bez podpisu
|
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
|
Bandycli z koneksjami, zwani "konserwatywnymi intelektualistami" dążą do wojny.
sierpień 14, 2002
PAP
|
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
|
30 srebrników
styczeń 24, 2003
DOROTA STEC-FUS http://www.dziennik.krakow.pl
|
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
Jak funkcjonują największe gangi (2)
Konwersja, czyli odzyskać gotówkę
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
więcej -> |
|