ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
więcej ->

 
 

Polska nie wejdzie do UE jako płatnik netto

Polska może nie zdecydować się na przystąpienie do Unii Europejskiej, jeśli okaże się, że ma więcej wpłacać do unijnej kasy niż z niej otrzymywać - oświadczył szef MSZ Włodzimierz Cimoszewicz. Wyraził jednak przekonanie, że tak się nie stanie.

Często pytają mnie - w Polsce i za granicą - czy są takie kwestie, które mogłyby spowodować, że Polska nie zdecyduje się na przystąpienie do Unii Europejskiej. Ja widzę tylko jedną taką kwestię: brak jednoznacznych gwarancji, że nie będziemy płatnikiem netto - powiedział Cimoszewicz.

Dodał, że deklaracje strony unijnej wskazują, że będziemy więcej pieniędzy dostawać niż wpłacać. Jestem głęboko przekonany, że znajdzie to potwierdzenie w ostatecznych ustaleniach - powiedział minister.

Według szefa polskiej dyplomacji, jedynym istotnym zagrożeniem dla ustalonego na początek 2004 roku terminu rozszerzenia Unii jest pó?niejsze - niż przewiduje to unijny harmonogram - przedstawienie wspólnego stanowiska "15" w sprawach finansowych.

Jest w gruncie rzeczy jedno istotne zagrożenie. Nie można wykluczyć, że Unia Europejska - bez niczyich złych intencji - może nie zdążyć na początek listopada z przygotowaniem wspólnego stanowiska w kwestiach finansowych - uważa Cimoszewicz.

Jego zdaniem, po wyborach parlamentarnych w Niemczech, które mają odbyć się we wrześniu, nowy parlament może mieć trudności z szybkim utworzeniem nowego rządu, a nowa koalicja - z uzgodnieniem wspólnego programu rządowego.

Tymczasem - zwraca uwagę Cimoszewicz - termin wyborów w Niemczech i termin ogłoszenia wspólnej polityki finansowej Unii (na pa?dziernikowym szczycie w Brukseli) są tak bliskie, że opó?nienie w utworzeniu niemieckiego rządu pociąga za sobą opó?nienie wspólnego stanowiska "15" w kwestiach finansowych związanych z rozszerzeniem.

Polska - podobnie jak wszyscy inni kandydaci - zasługuje na bardzo poważne traktowanie i oczekujemy, że końcowa faza najtrudniejszych, najbardziej złożonych negocjacji nie będzie się toczyła w warunkach jakiejś skrajnej presji czasu - powiedział szef MSZ. Dodał, że potrzebne na to minimum to nie mniej niż kilka tygodni.
1 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
Tarcza
sierpień 17, 2008
Artur Łoboda
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 13, 2005
zaprasza.net
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
"Amerykański Hak" na K & K
październik 14, 2007
przysłał MG
Przesłanie Pana Cogito
lipiec 28, 2003
Zbigniew Herbert
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Lekcja z przeszłości
styczeń 3, 2003
zaprasza.net
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Gra o główną nagrodę
listopad 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Dobijająca liberalizacja
wrzesień 20, 2002
Marek Garbacz http://www.naszdziennik.pl
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Recent dealings in Russian weapons. Video presentations. Ostatnie transakcje rosyjskim uzbrojeniem - materiał video
wrzesień 27, 2008
tlumacz
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media