ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego

Obywatele Rzeczypospolitej,

W dniu 1 sierpnia uplywa 10 lat od tragicznego, a zarazem bohaterskiego wybuchu Powstania Warszawskiego. W tej chwili, gdy serca nasza napelnia mieszane uczucia dumy z powodu bohaterstwa mieszkancow Warszawy i rozpaczy z powodu ilosci ofiar i losu ukochanej przez wszystkich stolicy, nie czas jest rozpatrywac winy tych decydujacych czynnikow, ktore wziely na siebie odpowiedzialnosc za wywolanie lub nie przeszkadzanie temu zrywowi patriotycznemu, ktory skonczyl sie tak katastrofalnie.

Osadzi ich Bog! My wzniesmy modlitwe do Pana Zastepow za dusze tych, ktorzy oddali swe zycie za Ojczyzne i zlozmy hold bohaterom, ktorych nigdy nikt nie przescignal w odwadze i ofiarnosc. Walczyli oni wierzac, ze ofiara ich umozliwi Zolnierzowi Polskiemu, ktory bil sie o Niepodleglosc na Wszystkich polach bitew swiata - powrot do wolnej juz stolicy.

Nie ich jest wina, iz cel ten okazal sie nieosiagalny. Niech to tragiczne doswiadczenie, okupione niezliczonymi ofiarami i zniszczeniem Warszawy, posluzy za ostrzezenie dla tych, ktorzy dzis tak natarczywie domagaja sie wziecia na siebie ciezkiej odpowiedzialnosci za przyszlosc Rzeczypospolitej.

Nie wolno zapominac, ze moznosc wolnej decyzji w polityce miedzynarowej maja tylko ci, ktorzy sa niezalezni od obcych, a prawo dysponowania ofiara krwi Narodu tylko ci, ktorzy maja rozumna pewnosc, ze ofiary te beda skuteczne. Jak wiele w tym wzgledzie popelniono podczas tej wojny pomylek!

Dlatego tez przez caly czas swego urzedowania na stanowisku Prezydenta Rzeczypospolitej nie przestawalem nawolywac o utrzymanie niezaleznosci od obcych polityki polskiej i do obrony Kraju przed ponoszeniem niepotrzebnych ofiar. Tych dwoch zasad bronic bede we wszystkich okolicznosciach poki Bog Wszechmogacy da mi do
tego sily.

Londyn, dnia 1 sierpnia 1954 rok. /-/August Zalewski

Narodowa Bilioteka
Slowianska i Archiwum
2 październik 2006

Bogdan ps.Trzy Radla A.K. 

  

Archiwum

Zagadka dla "gieniuszy yntelektu"
maj 14, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Dominacja na rynku "twardych" narkotykow.
sierpień 22, 2005
Goska
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
Drugie dno przyznania Polsce i Ukrainie roli organizatorów ME
kwiecień 21, 2007
pnlp
W czyim interesie?
styczeń 7, 2006
mgr inż. Józef Bizoń
Prawdziwy powod ataku na Iran
lipiec 14, 2008
...
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy! Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
Odwracanie uwagi od bieżących problemów
listopad 4, 2005
PAP
POLSKA - UNIA
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
Prasa w USA: słowa papieża skierowane szczególnie do Polaków
sierpień 19, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media