|
Kowid wszechmogący
|
|
Spotkałem wczoraj znajomego, który twierdził, że "jego żona chorowała na kowid".
Zapytałem wtedy - jakie miała objawy?
W odpowiedzi usłyszałem, że "przez trzy dni nie miała węchu".
Temperatury też nie miała i żadnych innych objawów.
Stwierdziłem, ze pewnie miała katar. Ale "test jej wykrył wirusa".
Ten " straszny wirus", który miał doprowadzić do śmierci niezliczonej liczby osób - co było uzasadnieniem do ograniczenia Praw obywatelskich - wywołuje tylko "utratę węchu".
Śmiertelność również na poziomie grypy sezonowej.
I jak zauważył hens virus covid jest tak "zjadliwy" - że w wygryzł wirusa grypy.
W historii świata mieliśmy wiele podobnych przykładów - zamazywania historii.
Chrześcijanie budowali własne świątynie - w miejscach świątyń pogańskich - przez co zamazywali ludzką pamięć.
Dzisiaj WSZYSTKIE objawy chorobowe przypisuje się wszechmogącemu kowidowi - bo ludzka pamięć jest krótka.
|
|
25 luty 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Od małego pamiętam, że utrata apetytu i węchu była nieodłącznym objawem przeziębienia i mama wtedy powtarzała "ale musisz coś zjeść, wypij rosołek"! To były czasy kiedy ludzie z łatwością odróżniali zasmarczenie od ogłupienia. Wiedzieli co to hartowanie organizmu czyli uodpornianie go, wiedzieli też, że mamisynki owijające się szalikami po czapkę były najczęściej chorowitymi niedołęgami z różnymi alergiami i uczuleniami. I taki właśnie jest skutek uszczelnianych obecnie namordników - całkowite pozbawienie organizmu jego zdolności obronnych. A żeby nie korzystać z błogosławionego działania słońca to pan Gaciarz już przygotowuje jakiś syf do zasłaniania go, prawda? |
|
2021-02-25
hens
|
 |
|
|
| Przyznam, że dla mnie jednoczesna utratą węchu i smaku była pewnym novum. Zakładam, że w stosunku do moich poprzednich przeziębień musiał dojść czynnik, który wcześniej nie występował. Czy wiedzą Panowie, co mogło być tym czynnikiem? Działanie leków w zasadzie wykluczam, bo jedyne co mogłem wtedy wziąć to tabletkę na ból głowy. Innych leków nie stosuję, a i tabletkę na ból głowy w ostateczności, dlatego nawet nie pamiętam, czy ją wtedy brałem. |
|
2021-02-26
Marcin
|
 |
|
|
Proszę sobie przypomnieć: ile wifi i telefonów komórkowych było wtedy w najbliższym otoczeniu.
A może naprzeciw mieszkania jest jakiś nadajnik telefonii komórkowej.
To wcale nie musi być 5G.
Już przy 2,5Ghz następują zaburzenia w układzie nerwowym człowieka.
Wszystko zależy od natężenia pola.
Oczywiście, fale magnetyczne działają w połaczeniu z tradycyjnymi wirusami, które do niedawna były całkowicie niegroźne.
Ja od blisko roku noszę ze sobą miernik pola elektromagnetycznego i od razu wiem - dlaczego zbiera mnie na kaszel.
|
|
2021-02-26
Artur Łoboda
|
|
|
|
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
|
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
|
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
|
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
styczeń 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
|
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
|
Kwaśniewski: Europa ofiarą snów o panowaniu
maj 8, 2005
|
Pycha
czerwiec 11, 2008
Marek Jastrząb
|
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
|
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
|
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zapisy w Konstytucji RP
Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.2
wrzesień 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
13 Grudnia
grudzień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
|
I maja 2004
maj 1, 2004
Eliza
|
Marzec 68 - dwa swiadectwa
marzec 6, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
|
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
|
|
|