|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
więcej -> |
|
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
|
|

W dniu 22 kwietnia, 2008, BBC informuje, że od dawna, telewizja Hezbollah, Al-Manar, twierdzi, że służby Izraela były głównym reżyserem napadu na wieżowce nowojorskie 11 września, 2001, w celu sprowokowania wojny USA z Islamem, dla wzmocnienia pozycji Izraela w konflikcie w Palestynie, oraz na korzyść kompleksu wojskowo-przemysłowo-syjonistycznego w USA, jako następstwo Zimnej Wojny, na której kompleks ten bogacił się i był siłą napędową gospodarki amerykańskiej.
Iran, sponsor Hezbollah, twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu, w prowokacji 9/11. Jest na to jest wiele poszlak, takich jak wcześniejsza wiedza Żydów o dniu i godzinie uderzenia samolotów w te dwa wieżowce. Grupy Izraelczyków były przygotowane i oczekiwały, żeby te błyskawiczne momenty uwiecznić na filmie. Są to fakty dobrze udokumentowane i wiadomo jest, że wieżowce „posiadały na fundamenty,” tak jak się dzieje w przy kontrolowanym burzeniu. W dodatku wówczas zapadł się trzeci pobliski wieżowiec, w który żaden samolot w ogóle nie uderzył.
Dr. Zawahiri, zastępca Osamy bin Ladena, oskarżył Szyicki Iran o ośmieszanie Arabów-Sunnitów z Al-Qaedy tym, że jakoby dali się manipulować przez Mossad i CIA, w celu zainscenizowania prowokacji na światową skalę. Dr. Zawahiri krytykował Iran za pomoc udzieloną USA w czasie ataku na Afganistan, oraz w usunięciu Talibanów od władzy.
Dr. Zawahiri sieje propagandę, że Sunnici z Al-Qaedy są bohaterami, którzy jak nikt inny w historii, zadali ciężki cios Ameryce. Przywódca Al-Qaedy naturalnie zwalcza wszelkie pogłoski, że Al-Qaeda była stworzona przez CIA, do walki przeciwko Sowietom w Afganistanie, na wzór stworzenia Hamasu, przez Izrael, jako przeciw-wagi PLO Arafata.
Jak wiadomo ludzie żyjący w demokratycznych państwach mają dosyć swobody, żeby organizować rozmaite ruchy pokojowe i anty-wojenne, w celu zapobiegania wojnom, w czasie których dzieją się masowe zbrodnie i ludobójstwa. W takiej sytuacji wywołanie nastrojów wojennych, oraz mobilizacja ogólnego poparcia dla działań wojennych, wymaga wystarczająco wielkiej prowokacji, żeby przełamać ogólno-ludzką niechęć do wojny.
Tak na przykład eksplozja na okręcie wojennym USS Maine, w dniu 15 lutego 1898, w porcie Hawana, na Kubie, wywołała wśród Amerykanów nastrój do wojny przeciwko Hiszpanii. Explozja ta była skutkiem spontanicznego zapalenia się składu węgla, położonego zbyt blisko pięciu ton prochu, w ładunkach przygotowanych dla sześciu armat (254 mm.).
Eksplozja spowodowała od razu śmierć dwustu sześćdziesięciu sześciu marynarzy, a następnie śmierć osiemdziesięciu rannych. USA oskarżyło Hiszpanię o zatopienie USS Maine wybuchem miny i w kwietniu 1898 rozpoczęto działanie wojenne przeciwko Hiszpanii, niby w celu poparcia niepodległości Kuby, a w rzeczywistości w celu zagarnięcia przez USA, wysp Puerto Rico, archipelagu Filipin, Guamu i Karolin. Działania wojenne skończyły się w sierpniu 1898 i w grudniu podpisano pokojowy Traktat w Paryżu.
Atak na Perl Harbor ma bogatą literaturę taką jak „Dzień Zdrady: Prawda o FDR i Pearl Harbor,” oficera marynarki amerykańskiej, Roberta Stinnett’a, który wykazuje, że Perl Harbor nie zdażył się z zaskoczenia, nie był niedociągnięciem wywiadu USA, ani genialnym atakiem japońskim. Faktycznie szczegóły planów tego ataku były na biurku, Roosevelta, który wraz z rządem USA, prowokował Japonię do wojny, w celu wyciągnięcia gospodarki USA z zapaści od 1937 roku. Poświęcono życie tysięcy marynarzy USA i kilka starych okrętów, ale wyprowadzono z portu Pearl Harbor lotniskowce, potrzebne do działań wojennych i do pokonania Japonii.
Bogatą literaturę ma prowokacja amerykańska z 1964 roku oparta na fałszywym raporcie a ataku ścigaczy Północnego Wietnamu na flotę USA. Na Internecie dużo jest artykułów mówiących o wystawieniu prezydentowi Lyndon’owi Johnson’owi czeku „in blanko” na prowadzenie wojny, opartej na wierutnym kłamstwie, opisywanym jako „Tonkin Bay Hoax;” jako o kłamstwie, które pozwoliło na eskalację wojny w Wietnamie, oraz nawet takich publikacji jak „The Power Elite Playbook: Zmniejszanie Ludności za Pomocą Ludobójstwa.” Siły USA zwiększono z 17,000 do ponad 500,000 żołnierzy. Faktycznie w Wietnamie zabito ponad dwa miliony cywilów, a w Kambodży 700,000, oraz 1,100,000 żołnierzy północno wietnamskich i 314,000 ich przeciwników w tym ponad 58,000 Amerykanów.
Ośrodek Godności Nardowej („Center for Public Integrity”) w Waszyngtonie sporządził listę kłamstw rządu Geoge’a W. Bush’a w celu doprowadzenia przez niego do ataku i okupacji Iraku przez siły USA. Rząd USA według prawa międzynarodowego ponosi odpowiedzialność za śmierć ponad miliona Irakijczyków oraz zniszczenie ich kraju, w którym kilka milionów ludzi straciło dach nad głową. Ośrodek Godności Narodowej udowodnił 935 fałszywych oficjalnych wypowiedzi rządu Bush’a na przestrzeni najdłuższej wojny w historii Stanów Zjednoczonych, której koszty dla podatników amerykańskich oblicza się na ponad 3,000 miliardów dolarów.
Trudno zrozumieć sytuację na świecie bez zdawania sobie sprawy, że dobrobyt USA opiera się na kolosalnych dochodach przemysłu zbrojeniowego możliwych w atmosferze stałego zagrożenia oraz że ta atmosfera zagrożenia opiera się na ponad stu letniej tradycji prowokacji i oszukiwania Amerykanów oraz fakt że przez ostatnie pół wieku, każda ostateczna decyzja polityki zagranicznej USA, jest kontrolowana przez lobby Izraela i radykalnych syjonistów, którzy rządzą w Izraelu.
WWW.pogonowski.com |
|
28 kwiecień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Czy jest sens mieszać się w nie swoje sprawy i na jakie profity z wojny liczy Polska?
sierpień 12, 2008
Gregory Akko
|
Zarząd TV Familijnej prosi Skarb Państwa o pożyczkę
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
|
Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
|
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
|
Civitas dei
październik 5, 2007
...
|
"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"
kwiecień 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
|
Plac Świętego Piotra
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
1-VIII-1944r.
sierpień 1, 2006
tatar
|
Papka medialna
Raport specjalny
kwiecień 28, 2003
Alina
|
Prawie jak patriota
lipiec 4, 2008
Artur Łoboda
|
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
|
Lista Wildsteina - Wywiad wojskowy jako policja polityczna Czym był "okrągły stół"?
luty 5, 2005
Adam Sandauer
|
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
|
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
|
Skandal w mięsie
kwiecień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
KOŚCIÓŁ A MASONERIA
kwiecień 5, 2004
|
więcej -> |
|