ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kolejna "krzywa" w polskiej kulturze.  
19 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Gorzej niż murzyn 
30 marzec 2016      Artur Łoboda
Przegrana rewolucja. Niewłaściwy czas i miejsce 
2 grudzień 2018     
Kto rządzi Polską? 
15 luty 2012      Artur Łoboda
Zdrowa młoda matka umiera z powodu zakrzepu krwi wywołanego szczepionką. Następnie Twitter Cenzoruje Jej Nekrolog.  
8 październik 2021     
Recenzja książki "Wspólny wróg. Hitlerowskie Niemcy i Polska przeciw Związkowi Radzieckiemu" 
31 maj 2013      Mirosław Szyłak-Szydłowski
Naród Herodów 
26 grudzień 2024     
Obrzydliwa polityka ekstremy syjonistycznej PiS 
21 marzec 2009      tłumacz
Zbieranie podpisow 
23 kwiecień 2010      Goska
Żydowski bajzel 
6 styczeń 2022      Artur Łoboda
"Nagi antysemityzm" 
28 kwiecień 2019     
130 tysięcy przekręconych głosów wyborców! Katowice - Finał  
17 luty 2015      WolnyCzyn
Ilu wariatów chodzi po świecie? 
28 listopad 2009      Artur Łoboda
Tło kryzysu w USA i na świecie 
2 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Raport Health Ranger: Dr Lee Merritt i Mike Adams omawiają kolejną PLANDEMIĘ 
2 styczeń 2025     
Konstytucja nieważna z mocy Prawa, a w Sądach PRZESTĘPCY  
15 październik 2025      Artur Łoboda
Sędzia okręgowy w Teksasie BLOKUJE mandat Bidena dotyczący szczepionki przeciw COVID-19 dla pracowników federalnych 
28 styczeń 2022      Arsenio Toledo
Czym jest pieniądz 
5 grudzień 2012      Artur Łoboda
Łukaszenko: „Psychoza korony zniszczyła Europę. Mafia miliarderów w branży technologicznej i farmaceutycznej nie zrezygnuje z bilionowych zysków” 
1 luty 2022      Jane E. & John C
Unia Europejska dziarsko walczy z problemami, które sama stwarza 
26 wrzesień 2019     

 
 

„Tajny program” tak zwanej elity i szczepionki mRNA COVID. „Zmniejszanie światowej populacji”?

 
„Międzynarodówka” jest znaną na całym świecie pieśnią bojową socjalistycznego ruchu robotniczego.
Wersja angielska oryginalnego tekstu francuskiego brzmi:


    „Obudźcie się przeklęci z tej ziemi, którzy wciąż zmuszeni są głodować! (…)
    Armio niewolników, obudź się! (…)
    Ludy, usłyszcie sygnały! Do ostatecznej bitwy!
    Nie ma najwyższej istoty, żadnego Boga, żadnego cesarza czy trybuna, który by nas zbawił.
    Aby wyrwać nas z nieszczęścia, to jest coś, co możemy zrobić tylko sami”.


Apel ten został skierowany do międzynarodowego ruchu robotniczego po brutalnym stłumieniu Komuny Paryskiej w maju 1871 roku.
Nie został skierowany do rządzącej „elity” wyzyskiwaczy i ciemiężców.
 
Jednak to właśnie ta tak zwana elita wydaje się dąć do ostatniej bitwy dzisiaj, starając się zmniejszyć populację (wyludnienie) za pomocą przymusowych „masowych szczepień ochronnych”.
Patogenny, a nawet zabójczy skład tej szczepionki, która będzie również zawierać nano-chipy kontrolujące ludzkość , z pewnością został już wymieszany w tajnych laboratoriach świata.
 
Nawet aktywna eutanazja starszych i chorych współobywateli za pomocą silnych środków nasennych i opiatów już postawiła na ich drodze te ciemne postacie.
 
Podobnie ogólnoświatowa redystrybucja ogólnego bogactwa od dołu do góry, od biednych do superbogatych.
Czy my, obywatele tego świata, pamiętając o planach kabały, nie powinniśmy pamiętać, do kogo faktycznie wysłano wezwanie do ostatecznej bitwy?
 
Dwóch z tych „obywateli świata”, którzy są zaangażowani w tak złowrogie plany, to były sekretarz stanu USA i laureat Pokojowej Nagrody Nobla Henry Kissinger oraz bogaty amerykański przedsiębiorca i mecenas sztuki Bill Gates.
 
Ponad 50 lat temu Kissinger był sekretarzem stanu, szefem Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA i autorem ważnego dokumentu o polityce zagranicznej USA:

    „ Według memorandum [Kissingera] depopulacja powinna być „najwyższym priorytetem w polityce zagranicznej USA wobec Trzeciego Świata” (…) ponieważ „gospodarka USA potrzebuje dużych i rosnących ilości surowców z zagranicy, zwłaszcza z mniej rozwiniętych krajów” (Eggert, W. (2003).
    Planowane epidemie AIDS – SARS i wojskowe badania genetyczne. Monachium, s. 64)

W opinii dla „Wall Street Journal” Kissinger wezwał

     
    „pierwszy krok w kierunku opracowania 'nowych technik i technologii kontroli zakażeń i odpowiednich szczepionek dla dużych populacji'.
    (…) W drugim kroku należy teraz skupić się na „leczeniu ran światowej gospodarki”. (cytowane w RT Deutsch)


Obywatele świata powinni więc – czy chcą, czy nie – być zaszczepieni, a dodatkowo należy sprawdzić, czy dopełnili tego obowiązku szczepień.
 
W RT (wspomniany artykuł w języku niemieckim) zdobywca Pokojowej Nagrody Nobla Kissinger jest również określany jako zbrodniarz wojenny, ponieważ jako architekt amerykańskiej agresji na Wietnam i innych tajnych tajnych operacji CIA jest odpowiedzialny za śmierć milionów ludzi.

Szczepionka

Kissinger i Fundacja Billa i Melindy Gates wydają się zgadzać w kwestii „masowych szczepień ochronnych”.
31 marca 2020 r. „Washington Post” opublikował artykuł Gatesa, w którym opisuje swoją wizję szczepienia ludzi na całym świecie:


    „Aby położyć kres chorobie, potrzebujemy bezpiecznej i skutecznej szczepionki.
    Jeśli zrobimy wszystko dobrze, możemy mieć jedną w mniej niż 18 miesięcy — to mniej więcej najszybsza szczepionka, jaką kiedykolwiek opracowano .
     
    Ale stworzenie szczepionki to tylko połowa sukcesu.
    Aby chronić Amerykanów i ludzi na całym świecie, będziemy musieli wyprodukować miliardy dawek.
    (Bez szczepionki kraje rozwijające się są jeszcze bardziej zagrożone niż kraje zamożne, ponieważ jeszcze trudniej jest im zdystansować się fizycznie.).
     
    Teraz możemy zacząć od budowy obiektów, w których te szczepionki będą produkowane.
    Ponieważ wielu najlepszych kandydatów jest tworzonych przy użyciu unikalnego sprzętu, będziemy musieli zbudować obiekty dla każdego z nich, wiedząc, że niektórzy się nie przyzwyczają.
    Prywatne firmy nie mogą podejmować takiego ryzyka, ale rząd federalny może.
    To świetny znak, że administracja zawarła w tym tygodniu umowy z co najmniej dwiema firmami, aby przygotować się do produkcji szczepionek.
    Mam nadzieję, że pojawi się więcej ofert.
     
    W 2015 roku w rozmowie z TED wezwałem światowych przywódców, aby przygotowali się na pandemię w taki sam sposób, w jaki przygotowują się do wojny – przeprowadzając symulacje w celu znalezienia pęknięć w systemie.
    Jak widzieliśmy w tym roku, przed nami długa droga.
    Ale nadal wierzę, że jeśli teraz podejmiemy właściwe decyzje, w oparciu o naukę, dane i doświadczenie lekarzy, możemy uratować życie i przywrócić kraj do pracy.


 
Czy program szczepień jest powiązany z celem zmniejszenia światowej populacji?
 
Przypomnijmy w tym kontekście oświeceniowe motto Kanta „ Sapere aude!”: „Miej odwagę posługiwać się własnym intelektem!”


Źródło:
https://www.globalresearch.ca/reflections-secret-agenda-elite-role-us-citizens/5709112
20 wrzesień 2021

Dr Rudolf Hänsel 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Egzekutorzy" czy gangsterzy?
luty 7, 2003
PAP
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
POLSKA potrzebuje pilnie poważnej naprawy!
wrzesień 13, 2007
Dariusz Kosiur
Niech nas zobaczą
maj 8, 2003
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
Ustruj dla człowieka
sierpień 27, 2003
"Głos"
Bezprawie po polsku
Szefowie "Super Expressu" będą sądzeni

listopad 25, 2002
PAP
"Złote spadochrony" zagrożone światowym kryzysem kredytu
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
Kradzież w świetle "prawa" : wynagrodzenia zarządzających NFI wyższe niż zyski
bruk ulicy
Sprawa prywatyzacji DTC znów będzie umorzona
sierpień 2, 2002
Dawid Tokarz
Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
Dwa teksty
październik 14, 2004
Czy Państwo musi być bezradne wobec koszmarnych cen mieszkań?
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Miłość Bli?niego
czerwiec 5, 2003
Maria Zabierowska
Historia się powtarza
czerwiec 23, 2002
PAP
Piotr Bein: zydoskosc Walesy jest nieistotna
marzec 15, 2008
Piotr Bein
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media