ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
więcej ->

 
 

DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...


Jako inicjator, pomysłodawca, autor nazwy POLSKA PARTIA BIEDNYCH (PPB), która powstała w dniu 1 Kwietnia 1999 roku i działała (w obronie człowieka biednego), nie do paragrafu urzędowego a paragrafu cywilizacyjnego, w ramach przeciwko ogólnospołecznych warstw patologii w instytucjach publicznych na Pomorzu, z właściwym kierunkiem jako obrońcy skrzywdzonego człowieka przez urzędników i funkcjonariuszy, takie zadania spełniała do chwili wyjazdu z kraju "Ojca Chrzestnego" PPB Jerzego Izdebskiego w dniu 19 Marca 2002 roku. - Z kalendarzowego czasu PPB działała od kwietnia 1999 do marca 2003 roku, to dla historyków i kronikarzy o znanym radiowcu prowadzącym legendarny program "Talk show" w Radio City w Słupsku, o wysokiej słuchalności jako tzw. żywego radia, w którym to i ja brałem udział jako poeta. W jego pragramie w ciągu 14 miesięcy odczytanych było przeze mnie lub przez J. Izdebskiego 55 utworów poetyckich, jako wiersze społeczno-zaangażowane a także o politycznym aspekcie personalnym w świecie polskiej polityki w III RP.

Zatem chcę ogłosić, że jeżeli w tamtych latach nie została zarejestrowana Polska Partia Biednych, a jako jej przewodniczący - od początku jej powstania chciałem zarejestrować, to tylko z wyniku takowych doradców - (a to jest pierwszy bardzo modny zawód) w Polsce; zważajcie na doradców! Lecz stało się to teraz, chcę zakomunikować, (w grudniu 2005 roku!) Polska Partia Biednych została zarejestrowana w sądzie w Gdańsku, jako Stowarzyszenie! Jako społeczne ciało - organizacja, działająca prawnie w strukturach pozarządowymi na Pomorzu i nie tylko. Każde bez zezwolenia używanie tej nazwy "Polska Partia Biednych" (PPB), przez innych w miejscach publicznych czy w pismach urzędowych, nie będącymi w tej organizacji, będą te incydenty zgłaszane do odpowiednich czynników władz, a i na drodze sądowej też jak zajdzie potrzeba.



Zygmunt Jan Prusiński
e-mail poetazjp@op.pl
Ustka. 3 MAJA 2006 r.
3 maj 2006

 

  

Archiwum

Mali i duzi
sierpień 5, 2003
Andrzej Kumor
Koniec stulecia chowania dolarów w materace?
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Miller zegarmistrzem.
czerwiec 5, 2004
wielebny
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
Profesjonalizm
czerwiec 6, 2005
Artur Łoboda
Aktualna sytuacja Związku Polaków w Argentynie
październik 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
70% społeczeństwa za czy przeciw dopłatom do leczenia ? Sondaże jako metoda manipulacji
lipiec 14, 2004
Adam Sandauer
An Essay on Judeo-Christian Ethos (the manner of behavior)
czerwiec 6, 2006
Marek Glogoczowski
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
Felieton powielkanocny
marzec 31, 2008
Dariusz Kosiur
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
Iluministyczna propaganda zwyrodnień
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Abp Gocłowski: grzeszy ten, kto uważa, że przed 1989 było lepiej
listopad 11, 2002
PAP
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
Pojedynek Polonii z prowokatorami
wrzesień 17, 2004
"Nie pokój wam przynoszę ale miecz". Egzemlipikacja 1
marzec 5, 2004
Ala
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media