ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
więcej ->

 
 

Polskie Niezależne Media

Historia władzy polega w pewnym skrócie na poczynionych obietnicach, które składa przyszły władca poddanym - w zamian za co przejmuje władzę.
Pó?niej trwa ciągły spór o dotrzymanie warunków kontraktu.
Najbardziej blu?niercza - władza feudalna - sankcjonowana była rzekomym "bożym namaszczeniem".
W rzeczywistości jednak - złoto przesłane papieżowi lub przyrzeczenie przywilejów kościelnych - były rękojmią owego "bożego pomazaństwa".

W rozwoju gatunku ludzkiego pojawiły się jednostki, które doceniając cud życia, szanują również jego owoce - które w Nowym Testamencie nazwane zostały "dziećmi bożymi".
Ludzie, którzy pragną żyć w symbiozie z ludzkością i naturą, nie roszczą sobie żadnych praw do przewodzenia stadu.

Po wojnie komuniści obiecali Polakom dbanie o interes jednostki. Dzięki czemu (między innymi) przejęli władzę. I choć w pokracznym stylu, społeczeństwu udało się egzekwować warunki tej "umowy". Nie brakowało pracy, budowano jakieś mieszkania.
W III RP nie obiecano Polakom niczego!
I nic - to wszystko co posiada przeciętny, współczesny Polak.
No... może nie nie zupełnie tak. W końcu drugi premier III RP mówił publicznie, że "trzeba kraść" (a poparł go prymas Glemp!)
Dlatego do dnia dzisiejszego chroni się największych złodziei.
W latach 90. powiązane ze sobą - tajne struktury - działające w świecie polityki, Kościele i świecie przestępczym - poprowadziły Polaków na manowce upadku moralnego, gospodarczego i politycznego.
Nieliczne jednostki rozpoczęły walkę z gangreną - jaka rozwijała się w naszym Kraju.
W rezultacie powstało kilka niezależnych portali społecznych walczących o odzyskanie wartości narodowych i społecznych.
Między innymi "zaprasza.net", który jest naprawdę niezależnym portalem.
Jedynie szacunek dla człowieczej godności i wartości narodowych jest cenzurą naszych publikacji.
Kiedy postkomunistyczna hołota poniżała polską tradycję religijną walczyliśmy o naszą godność.
Dziś jednak widzimy, że głowę podnoszą wszelkiej maści prymitywni fanatycy, którzy chcieliby z Polski zrobić państwo średniowiecznego zabobonu.
Mamy doskonałe przykłady jak takie polityczne twory funkcjonowały w przeszłości i jak współcześnie - w postaci państw islamskich.
Fanatyzm, podobnie jak komunizm jest internacjonalistyczny. Dlatego doskonale rozumieją się ekstremiści wszelkiej maści.
My również rozumiemy ich mentalność. Nie damy się wciągnąć w zaułek prymitywizmu intelektualnego i pozostaniemy Polskimi Niezależnymi Mediami. Dlatego na bieżąco informować będziemy o tajnych układach hierarchii kościelnej z przestępczym światem polityki.
Tak jak to miało miejsce w wypadku Kulczyka, Kwaśniewskiego i zapowiada się również z Platformą Obywatelską.
8 styczeń 2006

zaprasza.net 

  

Archiwum

Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
"Rząd nie będzie umierał za media publiczne"
październik 11, 2004
PAP
UE - Lokomotywa
czerwiec 2, 2003
UE - Lokomotywa
Jelfa - wysokie odszkodowania? - minister wprowadza w błąd.
listopad 21, 2006
Adam Sandauer
Polska - ostoja demokracji
wrzesień 15, 2007
PAP
Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
Rocznica 11 września Nie nasz cyrk, nie nasze małpy
wrzesień 11, 2007
Michał Miłosz
Imperium dostaje zadyszki
październik 10, 2006
Ignacy Nowopolski
Apel Zarządu USOPAŁ do Polaków w Ameryce Łacińskiej
marzec 4, 2005
Prezes USOPAL, Jan Kobylański
Stachanowskie wzorce moralności
sierpień 5, 2004
Epilog "procesu dostosowawczego"
wrzesień 30, 2003
Artur Łoboda
Czy Polska jest państwem demokratycznym?
listopad 12, 2004
Grzegorz Jagodziński
Nowa strategia dla Polski
wrzesień 19, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
From Blagovesta Doncheva – Bulgaria
lipiec 25, 2008
przysłał M.G.
"Brzytew", czyli wolność wynegocjowana
wrzesień 5, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Gdzie te niskie ceny?
sierpień 13, 2004
hhh
Mordercy Olewnika
styczeń 23, 2009
...
Lekarze biorą sprawy we własne opiekuńcze ręce
grudzień 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media