|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
|
|
W jezyku angielskim rzeczowniki moga byc uzywane jako czasowniki bez zmiamy pisowni. Tak wiec na przyklad slowo kabala czyli "cabal" znaczy zydowska tajemna doktryna, tajemnica, tajemne machinacje malej grupy, intryga, tajne spotkanie, ludzie w zmowie narzucajacy innym za pomoca intryg swoje poglady, spisek, konspiracja, etc. natomiast jako czasownik slowo to znaczy intrygowac na wzor zydowskiej kabaly i tradycji Talmudu. Tradycja ta jest wyrazem chorobliwej megalomanii Zydow w walce o przetrwanie tozsamosci zydowskiej i opiera sie na zasadzie ze "nie-Zydzi sa pod-ludzmi w stosunku do Zydow." Tak wiec glos sumienia Zyda mial byc wobec nie-Zydo taki, jaki odczuwa normalny czkowiek ma wobec zwierzt, ale nie wobec swoich bliznich. Niestety tradycja Talmudu dziala tez w naszych czasach i krytyka tej tradycji pojawia sie w literaturze.
W amerykanskiej tradycji literackiej poeta Ezra Pound uwazal ze obie wojny swiatowe zadaly Chrzescijanstwu niepowetowane szkody i przyczynily sie do najwiekszych masowych mordow w dziejach ludzkosci w ciagu dwudziestego wieku, dzis czesto nazywanego "wiekiem smierci." Ezra Pound byl przekonany ze sprawcami tych wojen byli lichwiarze i fabrykanci broni, glownie Zydzi poslugujacy sie machinacjami w tradycji kabaly i talmudu.
Izraelski autor-dysydent Israel Shamir uwaza ze Zydzi i ich wspolnicy dzis dzialaja w "zydowskim duchu" ("Judaic Spirit") w tradycji kabaly. Dzialaja oni w potwornym spisku majacym na celu kontrolowanie swiata przez globalne imperium. Shamir uwaza ze neokonserwatysci-sjonisci rzadzacy w Waszyngtonie maja na celu "palestynizacje" swiata wedlug modelu stworzonego przez rzad Izraela w Palestynie. Model ten zawiera chlopow bez praw obywatelskichi ich dobytek ginacy z pragnienia z jednej strony, a z drugiej luksusowe rezydencje wybranych w ogrodach z plywalniami.
Obaj, Pound i Shamir, okreslajaja slowem "mamonici" (od slowa mamona czyli bogactwo niemoralnego pochodzenia) swiatowa finansiere wspoldzialajaca w tradycji kabaly, ludzi dla ktorych pieniadz jest najwyzsza wartoscia. Shamir uwaza ze dzisiejsza taktyka ekstremistow zydowskich jest "palestynizacja swiata" za pomoca Trzeciej Wojny Swiatowej, przeciwko Islamowi i ludziom Trzeciego Swiata uzywajac amerykanskiej maszyny wojennej.
Wizja Shamir'a dzisiejszej rzeczywistosci jest zawarta w jego nowej ksiazce "Parada: Badanie Kabaly" ("Parades: An Etude in Cabbala." 2004-2005, SBN 1-4196-06-01-8). Shamir urodzil sie w zydowskiej rodzinie w Nowosybirsku, jest dzis obywatelem Izraela, ktory niedawno nawrocil sie i obecnie jest Chrzescijaninem, ktory mowi ze wiara w Chrystusa jest "Ostatecznym rozwiazaniem kwestii zydowskiej.'
Shamir pisze ze przecietny Zyd przewaznie nie wie i nie rozumie, czego chce finasiera zydowska i neokonserwatysci-sjonisci od ludzkosci. Ten brak zrozumienia powoduje ze wielu Zydow albo popiera albo sprzeciwia sie programom mamonistow, ktorych autor porownuje do szranczy, ktora skutecznie czyni wielkie szkody, mimo tego ze niema dowodztwa.
Shamir nawoluje zeby rozwiazac konflikt zydowsko-arabski w Palestynie za pomoca integracji ludnosci zydowskiej i arabskiej pod haslem "jeden obywatel, jeden wyborca, w jednym palestynskim panstwie," zamiast obecnego "apartheit state-Izrael," na ktore to panstwo podatnicy amerykanscy byli zmuszeni, za pomoca zydowskich machinacji, wylozyc ponad sto miliardow dolarow od 1948 roku. Sam fakt ze Shamir dotad zyje i publikuje swoje poglady w Izraelu dowodzi wedlug recenzji Toma White (Israel Shamir, :"Parades: an Etude in Cabbala") w wrzesniowym wydaniu Culture Wars 2005, ze izraelscy intelektualisci maja wiecej wolnosci slowa na tematy Izraela niz intellektualisci w Ameryce i w Europie, gdzie podlegaja tak cenzurze rzadowej jak i bezwzglednemu systemowi poprawnosci politycznej.
Paul Eisen, dyrektor instytutu Deir Yassin Remembered (wspominajacego masakre kilkuset Arabow przez bojowki zydowskie) napisal artykul pod tytulem "Mowiac Prawde w Oczy Zydom" (Culture Wars, 2004), w ktorym to artykule przedstawia on obiektywnie i szczegolowo historie przesladowania Arabow przez Zydow w Palestynie. Eisen jest autorem ksiazki "Prawda o Sjonizmie i Izraelu," w ktorej to ksiazce, autor ten opisuje, jak udalo sie zydowskim grupom nacisku w zachodniej cywilizacji doprowadzic nie-Zydow do stosowania samocenzury w sprawach dotyczacych Zydow lub sprawy te przemilczac pod groza pomowienia o antysemityzm.
Wedlug Eisen'a "Zydzi nigdy w historii nie mieli tyle potegi politycznej i tyle zabespieczenia jak dzis. Mimo tego, wielu Zydow, dzis zachowuje sie tak, jak gdyby byli na progu Oswiecimia czasow wojny. Jednoczesnie Zydzi indywidualnie i zbiorowo uzywaja swej sily politycznej, ekonomicznej i moralnej, w celu popierania panstwa Izrael. Narzedziem ich propagandy jest tragedia Zydow w czasie Drugiej Wojny Swiatowej w srodku dwudzistego wieku, ktory to wiek jest nazywany wiekiem smierci w czalych dziejach ludzkosci poniewaz w tym okrutnym wieku zginelo okolo 180 milionow masowo zamordowanych ludzi, z czego ofiary w Zydach stanowily mniej niz trzy procent. Zbrodnie Hitlera na Zydach dzis sluza do komkpromitowania wszelkiej dyskusji i krytyki niewygodnej dla Izraela i neokonserwatystow-sjonistow.
Jednym z wazniejszych na swiecie zrodel destabilizacji, jest wedlug Shamira, zydowska tradycja ("Judaic tendency") ktora posluguje sie destabilizacja polityczna na swiecie w celu odnoszenia korzysci politycznych i materialnych dla zydowskiej elity finansowej i jej partnerow. Shamir uwaza ze jest obowiazkiem moralnym uczciwych Zydow, zeby napraiac wielkie zlo wyrzadzane ludzkosci, przez dzialanosc zydowska w tradycji talmudu i kabaly. Tradycje ta wedlug Shamir'a symbolizuje szatan Mamon, niszczyciel Chrzescijanstwa i tak dzialaja dzisiejsi czciciele Mamona u wladzy w Izraelu i w USA.
pogonowski.com
|
|
18 wrzesień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Echo, czyli rozmowa Bogiem?
styczeń 21, 2008
Marek Olżyński
|
Szef NBP kontra prezydent
marzec 8, 2006
|
Rola nacisków i propagandy
czerwiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Płot?
lipiec 14, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (3)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
|
Sąd nakazł Primum Non Nocere zapłacić 5 tyś zł
lipiec 6, 2003
Adam Sandauer
|
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Bliższe Polakom Niemcy niż USA?
grudzień 14, 2007
Gregory Akko
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
|
Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
|
"PO chce przywrócić wolność mediom" - tak twierdzi Wirtualna Polska
kwiecień 11, 2003
|
Młode idzie, stare jedzie
styczeń 3, 2003
Adam Zieliński
|
Kobylanski to jednak hitlerowski kolaborant
sierpień 2, 2006
stan
|
Prymas: uczmy się miłości
kwiecień 11, 2004
PAP
|
Neokonserwatyści pasożytami ruchu zachowawczego
luty 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Psychopaci!
grudzień 15, 2006
Usprawiedliwiony
|
POLSKO - POLONIJNA
ORGANIZACJA NARODU POLSKIEGO
listopad 14, 2004
|
Papież do bankierów
luty 5, 2005
Jasiek z Toronto
|
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
|
więcej -> |
|