ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
więcej ->

 
 

Polska oddaje hołd USA



Wkrótce na wizytę w Białym Domu uda się Minister Spraw Zagranicznych RP - Anna Fotyga. Wizyta odbędzie się pomiędzy 18 do 20 czerwca. Minister Fotyga spotka się m.in. z sekretarzem stanu USA Condoleezzą Rice oraz ze Stephenem Hadleyem, doradcą prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego.
Tuż przed wizytą Minister Fotyga opublikowała list, który dobitnie pokazuje gdzie jest miejsce Polski.

"Polska jest zdecydowanym zwolennikiem amerykańskiej obecności politycznej i wojskowej w Europie" - pisze Fotyga.

Według Pani Fotygi, sympatia Polaków do Stanów Zjednoczonych uchodzić może za przysłowiową, wręcz oczywistą. "Najpewniejsze oparcie dla więzi łączących Polskę i Amerykę stanowi wspólnota ideałów i wartości. Ludzie w Ameryce i w Polsce pokazali swoje oddanie dla ideałów obywatelskich i wolnościowych" - twierdzi Fotyga.

"O udziale Polski w operacji militarnej, a następnie w misji stabilizacyjnej w Iraku zadecydował szereg czynników. Istotną rolę odegrało nasze poczucie odpowiedzialności i lojalności sojuszniczej wobec USA. Ale przeważyła przede wszystkim świadomość, że Irak Saddama Husajna przedstawia najbardziej splątany węzeł problemów bliskowschodnich wynikający z zahamowań modernizacji, dominacji autorytaryzmu, ideologicznego zacietrzewienia i agresywności wobec otoczenia."

Informuje też o tym, iż Polska ma zamiar zwiększyć swoje zaangażowaie w misji 'stabilizującej' w Afganistanie i w 2007 roku planujemy zwiększenie udziału w tej operacji poprzez skierowanie do Afganistanu oficerów i żołnierzy ze stacjonującego w Szczecinie Wielonarodowego Korpusu "Północ-Wschód".


"Polsko-amerykańska współpraca w dziedzinie bezpieczeństwa i obronności wykracza poza potrzeby bieżące wynikające z naszego zaangażowania w Iraku i Afganistanie oraz przedsięwzięcia sojusznicze w ramach NATO. Coraz większego znaczenia nabiera współpraca w celu powstrzymania proliferacji broni masowego rażenia."

"To nieprzypadkowe, że właśnie w Polsce, w Krakowie 31 maja 2003 r. prezydent George W. Bush ogłosił Proliferation Security Initiative, znaną dziś również jako Inicjatywa Krakowska. Celem Inicjatywy jest zacieśnienie współpracy w zapobieganiu przemytowi broni masowego rażenia i komponentów do jej produkcji. Niebawem, 23 czerwca 2006 r., w Warszawie odbędzie się spotkanie polityczne wysokiego szczebla poświęcone rozwojowi Inicjatywy Krakowskiej."

Na zakończenie Pani Fotyga, dziękuje za propozycję USA właczenia Polski w bezwizowy ruch turystyczny, informując, iż "Zdajemy sobie zarazem sprawę, że specyfika procesu legislacyjnego w amerykańskim Kongresie winna skłaniać nas do ostrożności co do perspektyw ostatecznego przyjęcia satysfakcjonującej nas poprawki wizowej."

Może by tak zorganizować 23 Czerwca jakąś manifestację? hę?
18 czerwiec 2006

anty$ 

  

Archiwum

Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Akt oskarżenia przeciwko byłemu funkcjonariuszowi UB
czerwiec 19, 2002
PAP
Globalna Walka o Paliwo przy Postępie Globalozacji
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Egzekutorzy" czy gangsterzy?
luty 7, 2003
PAP
Pogarda dla Polaków w podręcznikach historii w USA
luty 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
PL.jokes Swieta tu,tam prawda gola...
grudzień 30, 2006
Ot.Joker
Odwracanie kota ogonem - próby reform podatkowych Balcerowicza
sierpień 17, 2005
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
Kuczma - baranie - trzeba było przygotować żonę na fotel prezydenta
grudzień 27, 2003
PAP
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
Urząd Miasta Krakowa
wrzesień 1, 2008
Trochę za pó?no na romantyzm
wrzesień 3, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
Poszukiwany - porwany (Bioferm cz.1)
styczeń 13, 2006
zn
Wałęsa przez przypadek ujawnił donosy "Bolka"
czerwiec 18, 2008
Michał Pietrzak, Bartłomiej Bajerski
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
Życie jest Lepperem ("Życie")
marzec 18, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media