ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
więcej ->

 
 

Obud? się i powąchaj faszyzm Czym jest faszyzm dla Ciebie?


Obudz sie i powachaj faszyzm


W swojej kszazce "Fascism Anyone?",autor Laurence Britt rozroznia 14 roznych cech charakterystycznych dla rezimow faszystowskich.
Dochodzi do nich przez porownanie Hitlera,Franco,Mussoliniego,Suharto i Pinocheta.
Cechami tymi sa:


1. Silny i nieustepliwy nacjonalizm.

Rezimy faszystkowskie maja sklonnosci do ciaglego uzywania patriotycznych sloganow,symboli,motto,piosenek i podobnego parafrazowania.
Kolorowe flagi widoczne wszedzie,tak w miejscach publicznych jak i strojach,na koszulkach itp.

2. Pogarda dla uznania Praw Czlowieka.

Ze strachu przed wrogami i potrzeba bezpieczenstwa,perswaduje sie ludnosci w rezimach faszystkowskich ze, w pewnych wypadkach prawa
czlowieka mozna ignorowac ze wzgledu na "potrzebe". Ludzie sklonni sa do zaakceptowania tortur, agzekucji bez wyroku, mordow na zamowienie
czy dlugoletnich izolacji w wiezieniach.

3. Identyfikacja wrogow/kozlow ofiarnych jako Element Laczacy.

Ludzi podnieca sie do stanu zjednoczenia w patriotycznym szalenstwie potrzeby eliminacji rozpoznanego wspolnego zagrozenia (i wrogow):
rasowego, etnicznych i religijnych mniejszosci,liberalow,komunistow,socjalistow,kapitalistow,terrorystow etc.

4. Supremacja militarna.

Nawet tam gdzie wystepuja powszechne wewnetrzne problemy socjalne, wojsko dostaje nieproporcjonalna ilosc funduszy panstwowych na
niekorzysc agendy socjalnej. Zaslugi/uslugi wojska sa otoczone jakims czarem.

5. Wyolbrzymiony seksizm.

Rzady faszystkowskich panstw sa w wiekszosci dominowane przez mezczyzn a tradycyjny podzial roli plci jest bardziej konserwatywny.
Wystepuje silna opozycja przeciw aborcji, homoseksualizmowi i ruchom gejowskim.

6. Kontrola srodkow masowego przekazu.

Czasami media jest bezposrednio kontrolowana przez rzady, w innym wypadku kontrola jest posrednia, przez legislacje panstwowa lub
sympatycznych dla rzadu, wykreowanych osobistosci medialnych i kierownictwa. Cenzura,szczegolnie w stanach wyjatkowych, jest normalna.

7. Obsesja Bezpieczenstwa Narodowego.

Poczucie strachu uzywane jest jako narzedzie do kontroli ludnosci.

8. Powiazanie Panstwa z Kosciolem.

Rzady w faszystkowskich panstwach maja tendencje do uzywania dominujacej religii jako narzedzia manipulacji opinii publicznej. Religijna
retoryka i terminologia jest powszechna w kolach rzadowych nawet w wypadku gdy zasady religii sa diametralnie rozne od polityki dzialania rzadu.

9. Wladza korporacj jest zabezpieczona.

Arystokracja biznesu przemyslowego ktora czesto doprowadza liderow rzadowych do wladzy w faszystkowskich panstwach, kreuje w ten sposob
wzajemne korzysci w ukladzie biznes-rzad i elite wladzy.

10. Zmniejszenie wplywu zwiazkow zawodowych.

Poniewaz zorganizowana sila zwiazkow zawodowych jest najbardziej realnym zagrozeniem dla rzadu faszystowskiego sa one albo kompletnie
eliminowane albo ich sil znacznie zmniejszona.

11. Pogarda dla intelektualistow i sztuki.

Panstwa faszystowskie promuja i toleruja otwarta wrogosc do wyzszego wyksztalcenia i akademii gdzie niejednokrotnie profesorowie i akademicy
sa cenzurowani a nawet aresztowani.Wolnosc ekspresji w sztuce jest otwarcie atakowana a rzady czesto odmawiaja takiej sztuce funduszy.

12. Obsesja na punkcie przestepczosci i wymiaru kary.

Policja w panstwach faszystkowskich ma prawie nieograniczona wladze. Ludzie chetni sa do tolerowania naduzywania wladzy przez policje, a
nawet zniesienia wolnosci obywatelskiej w imie patriotyzmu. Istnieja nawet narodowe jednostki policyjne z nieograniczona wladza (specjalne).

13. Wyolbrzymione kamractwo i korupcja.

Rezimy faszystowskie prawie zawsze skladaja sie z grup przyjaciol ktorzy popieraja sie wzajemnie w dojsciu do pozycji rzadowych i uzyskania
wladzy i autorytetu do obrony swoich przyjaciol przed odpowiedzialnoscia.Nie jest rzadkoscia ze czlonkowie rzadu wykorzystuja swoja pozycje do
naduzywania mozliwosci panstwowych a nawet przywlaszczania sobie panstwowych dobr.

14. Oszukancze wybory.

Wybory w faszystowskich rzadach sa czasami kompletnym oszukanstwem. Wybory ostatnich czasow sa manipulacyjna, oczerniajaca kampania
przedwyborcza skierowana przeciw kandydatowi opozycyjnemu albo wrecz jego fizycznego usuniecia, uzycie legislacji do kontroli glosow lub granic
dystryktow wyborczych i manipulacja media.W rzadach faszystowskich typowym jest wykorzystywanie sadownictwa do manipulacji i kontroli wynikow wyborow.

"Mussolini defines fascism as "the merger of corporate and government power"
--Mussolini definiuje faszyzm jako "zlaczenie wladzy rzadowej z korporacyjna"


Czym jest faszyzm dla Ciebie?
12 listopad 2005

zygi zza morza 

  

Archiwum

Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
Rutkowski pomoże minister Jakubowskiej
grudzień 9, 2002
(RAD) www.dziennik.krakow.pl
Zmierzch Blaira początkiem końca globalizmu?
maj 13, 2007
G. Cimek
Oto Polska
lipiec 17, 2004
Jaga
Nowa Strategia Izraela
styczeń 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
Dymani na prawo i lewo. Latający kot w worku
luty 8, 2003
www.zw.com.pl
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
Czy skończy się prywata w sądach?
sierpień 26, 2006
Zdzisław Raczkowski
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sprzedaj, zniszcz, zrujnuj
kwiecień 30, 2003
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
Is Poland America's donkey or could it become NATO's horse?
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
Podpis idioty
marzec 11, 2004
Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Edelman nawoluje do zamkniecia Radia Maryja za mowienie prawdy o Zydach
kwiecień 6, 2006
Artykul w Gazecie
Wolny rynek w Iraku
kwiecień 11, 2003
IAR
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media