ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Polskie piekło" 
28 luty 2015      Artur Łoboda
Jak długo Krakowianie pozwolą na funkcjonowanie organizacji przestępczej w Urzędzie Miasta Krakowa?  
20 maj 2023     
Program dla Polski (2) 
11 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Spektakl „Do winy się nie poczuwam...” w Radomsku  
18 luty 2011      Artur Łoboda
Droga do Katynia: Godzina 8:56... 
12 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Ciekawe szczegóły z życia Ryszarda Krauzego 
20 październik 2020     
Czy Michał Szpak to reprezentant kobiet? 
7 marzec 2016      Artur Łoboda
Pisowski nieRząd pogrąża się 
25 marzec 2020      Artur Łoboda
Zapowiedź nowego etapu walki o fundamentalne wartości polskiej kultury 
25 lipiec 2014      Artur Łoboda
Morawiecki, jesteś za wszystko odpowiedzialny! 
26 luty 2020     
The Final Call JFK 
17 kwiecień 2009      przysłał ICP
Jednym zdaniem  
28 marzec 2016      Artur Łoboda
Liberalny totalitaryzm 
13 luty 2011      źródło "Nowe Państwo"
Unia Europejska dziarsko walczy z problemami, które sama stwarza 
26 wrzesień 2019     
Geminus 
12 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Macie swój kapitalizm 
21 styczeń 2021     
Tego nawet Wolski nie przewidział 
2 listopad 2016      Artur Łoboda
Gary Brooker nie żyje. Wokalista Procol Harum zmarł w wieku 76 lat 
23 luty 2022     
Piperzenie konfederackich popaprańców  
13 listopad 2025     
Nie dla każdego historia nauczycielką życia 
15 czerwiec 2012      Artur Łoboda

 
 

Chińska firma genomiczna – finansowana przez Fundację Billa Gatesa – “wydobywa” dane DNA, używając do tego celu testów COVID-19

EXC: Bill Gates Foundation Funded Genomics Firm ‘Mining’ DNA Data Through COVID Tests.

BGI Genomics – powiązana z Komunistyczną Partią Chin firma genomiczna wskazana przez amerykańskich urzędników jako “wydobywająca” DNA Amerykanów – współpracowała na szeroką
skalę z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, jak ujawnia The National Pulse.

https://en.wikipedia.org/wiki/BGI_Group

Dr. Siegel: Chinese firm ‘mining’ DNA to control health care future
Feb. 02, 2021 – 2:35 – FOX News medical contributor explains why China’s BGI Group is providing COVID tests to America on ‘Tucker Carlson Tonight’

https://video.foxnews.com/v/6228183470001#sp=show-clips

Firma znalazła się ostatnio pod ostrzałem po tym, jak 60 Minutes ujawniło wykorzystanie testów COVID-19 do “zbierania, przechowywania i wykorzystywania informacji biometrycznych” na temat obywateli amerykańskich, jak twierdzą byli urzędnicy amerykańskiego wywiadu.
Co więcej, ostatni artykuł Reutersa powiązał tę firmę z armią Komunistycznej
Partii Chin.

https://www.cbsnews.com/news/biodata-dna-china-collection-60-minutes-2021-01-31/



https://www.reuters.com/article/us-china-genomics-military-exclusive/exclusive-china-gene-firm-providing-worldwide-covid-tests-worked-with-chinese-military-idUSKBN29Z0HA


Oprócz tego, że administracja Obamy umożliwiła firmie zdobycie przyczółka w USA, Fundacja Billa i Melindy Gatesów odegrała kluczową rolę w amerykańskiej ekspansji BGI.


Banned COVID Kits Come From CCP-Backed DNA Research Firm Endorsed By Obama/Biden

We wrześniu 2012 r. fundacja założyciela Microsoftu podpisała “Memorandum of Understanding (MOU) w celu nawiązania współpracy w zakresie globalnego zdrowia i rozwoju rolnictwa, zmierzającej do osiągnięcia wspólnych celów w zakresie zdrowia i rozwoju rolnictwa”.



https://www.prnewswire.com/news-releases/bgi-and-the-bill–melinda-gates-foundation-sign-memorandum-of-understanding-on-collaboration-for-global-health-and-agricultural-development-171139691.html


Współzałożyciel BGI pochwalił porozumienie, świętując nadchodzące “naukowe przełomy w dziedzinie genomiki człowieka, roślin i zwierząt”.
Ujawnił również, że wspólne wysiłki koncentrują się na sekwencjonowaniu genomów – dokładnie tej działalności, która została zasygnalizowana jako zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego w odcinku programu 60 Minutes:
“Mając swój wkład w Human Genome Project, jak również sekwencjonowanie genomów wielu kluczowych gatunków roślin i zwierząt oraz chorób ludzkich, w tym wstępne sekwencjonowanie genomu ryżu, jak również nasze zaangażowanie w Rice 10,000 Genome Project, 1,000 Plants and Animals Genome Project, International 1,000 genomes project, the 1,000 Rare Diseases Project, the International Cancer Genome Project, Autism Genome 10K, między innymi, BGI z zadowoleniem oczekuje na podjęcie partnerstwa z Bill & Melinda Gates Foundation w ramach tej znaczącej współpracy mającej na celu zastosowanie badań genomicznych na rzecz globalnego zdrowia ludzkiego. “





GATES & BGI CO-FOUNDER WANG JUN AT THE 2015 BOAO FORUM

Memorandum poprzedza wizytę Gatesa w siedzibie BGI w Chinach w 2010 r., podczas której był on świadkiem operacji sekwencjonowania genetycznego opisanej przez Financial Times:

«W 2010 roku Bill Gates odwiedził nie wyróżniający się niczym budynek na terenie przemysłowym na obrzeżach Shenzhen w Chinach.
Z rzędami nowoczesnych maszyn szumiących wewnątrz, miejsce to można było łatwo pomylić z anonimową hurtownią danych.
Jednak tego dnia pan Gates i Ray Yip, szef chińskiej fundacji Gatesa, zobaczyli coś innego.
Zwiedzając siedzibę BGI, obaj panowie byli oszołomieni ambicją naukowców pracujących w tej firmie biotechnologicznej. Wewnątrz, ponad 150 najnowocześniejszych maszyn do sekwencjonowania genetycznego analizowało odpowiednik tysięcy ludzkich genomów dziennie. Firma dąży do zbudowania ogromnej biblioteki opartej na DNA wielu milionów ludzi. Kierownictwo BGI widzi w tym nie tyle ostateczny cel, co trampolinę dla odkryć nowych leków, zaawansowanych badań genetycznych i transformacji polityki zdrowia publicznego».

https://www.ft.com/content/9c2407f4-b5d9-11e4-a577-00144feab7de

Yip pochwalił to przedsięwzięcie jako “nieszablonowe”, “otwarte” i “liberalne”:
“Byliśmy zaskoczeni. Nigdy nie sądziliśmy, że znajdziemy tak nieszablonowe podejście. Oni są w swojej własnej lidze – otwarci i liberalni.
Większość ludzi postrzega ich jedynie
jako dostawcę usług w zakresie analizy DNA.
To baza danych, którą budują, sprawi, że będą nie do pokonania”.

http://gigasciencejournal.com/blog/publish-data-fight-world-hunger/
Projekty BGI związane z sekwencjonowaniem genomu finansowała Fundacja Gatesów wspólnie z organami Komunistycznej Partii Chin, takimi jak Ministerstwo Nauki i Technologii oraz
Akademia Nauk Rolniczych.

Analogicznie, dr Tadataka Yamada, były prezes programu zdrowia globalnego Fundacji Billa i Melindy Gatesów, pełni funkcję przewodniczącego Naukowej Rady Doradczej BGI.
https://www.prnewswire.com/news-releases/tadataka-yamada-md-joins-bgi-as-scientific-advisory-board-chairman-300256614.html



GATES AND BGI RESEARCHERS

W 2016 r. BGI otworzyło biuro w Waszyngtonie – rodzinnym stanie Microsoftu oraz Fundacji Billa i Melindy Gatesów.
Wydaje się, że powiązania BGI z Waszyngtonem wpłynęły również na decyzję firmy o obraniu tego stanu za cel swoich zestawów testowych COVID-19, co jest częścią spisku firmy
mającego na celu “wydobycie” danych Amerykanów.

“Na początku marca zeszłego roku, stan Waszyngton był miejscem pierwszego poważnego wybuchu epidemii koronawirusa w USA.
W momencie, gdy wskaźniki COVID i zapotrzebowanie na testy gwałtownie wzrosły, BGI Group, największa na świecie firma biotechnologiczna – globalny gigant z siedzibą w Chinach – zwróciła się do stanu Waszyngton z kuszącą ofertą.

W uderzająco osobistym liście do gubernatora, BGI zaproponowało budowę i pomoc w prowadzeniu najnowocześniejszych laboratoriów testujących COVID,” streścił 60 Minutes.
Ostatecznie, urzędnicy odrzucili ofertę – na prośbę Biura Dyrektora National Intelligence – w związku z powiązaniami BGI z rządem chińskim.


Źródło:
https://babylonianempire.wordpress.com/2021/03/07/chinska-firma-genomiczna-finansowana-przez-fundacje-billa-gatesa-wydobywa-dane-dna-uzywajac-do-tego-celu-testow-covid-19/
7 marzec 2021

Baltazar 

  

Komentarze

  

Archiwum

Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Pierwsze 92 tys. m kw.
styczeń 15, 2004
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
Okrucieństwo Izraela w Palestynie
lipiec 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
PROTEST
maj 29, 2003
przesłała Elżbieta
Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?
styczeń 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
Film o 11/09/2001 dostępny w "Biedronce"
wrzesień 17, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
Kraków: Próba samobójcza po przesłuchaniu
czerwiec 6, 2007
aaa¬ródło informacji: INTERIA.PL
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen

czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
Dorzynki w Bagdadzie
listopad 17, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
Zderzenie Poglądów w Głowie Bush'a
marzec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media