ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
więcej ->

 
 

Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata

W miare kompromitacji komunizmu, jako modelu gospodarczego i formyrzadu, wielu trockistow w USA zaczelo nawracac sie na sjonizm. Stworzylioni ideologie nekonserwatystow-sjonistow oddanych sprawie budowywielkiego Izraela, w granicach Dawida i Salomona, jak to powiedzial wKnessecie Ben Gurion w 1956 roku. Pisal o tym profesor Izraela Shahak("Zydowskie Dzieje i Religia," str.19). Hegemonia Izraela w tychgranicach obejmowala by Egipt do Kairu, Synaj, Polnocna ArabieSaudyjska, Jordanje, Kuwejt, Irak do Eufratu, Turcje do jeziora Wan,wyspe Cypr, oraz Liban i Syrie.

Krytycznym elementem w polityce amerykanskiej jest to, ze do ideologiineokonserwatystow-sjonistow przylaczyly sie sekty fundamentalistowprotestanckich, ktorzy wierza w przepowiednie mowiaca, ze warunkiemkoniecznym powrotu Jezusa na ziemie, jest zwyciestwo Izraela nadArabami. Dzieki glosom tych wlasnie Chrzescijan-sjonistow,neokonserwatysci-sjonisci kontroluja dzis partie republikanska w USA.Glownie dzieki ich glosom George Bush, jest prezydentem StanowZjednoczonych jako Chrzescijanin-sjonista.
Niedawne zabojstwo bylego premiera Libanu doprowadzilo do rezygnacjipro-syryjskiego rzadu w Libanie i dalo okazje do demonstracji zadajacychopuszczenia Libanu przez wojska syryjskie. Pragnal tego rzad Izraela,ktorego pozycja wzrasta w sile, dzieki obecnosci amerykanskiej maszynywojennej w Iraku i stosowaniu przez USA polityki zagranicznej wedlugplanow neokonserwatystow-sjonistow. Panstwa Bliskiego Wschodu sa terazkandydatami na "zmiane rezimow" pod naciskiem USA, wedlug programuneokonserwatystow-sjonistow, poczawszy od Iraku, Lubanu, Syrii, Iranu apotem Egiptu, Jordanii i Arabii Saudyjskiej.

Francis Fukuyama, profesor ekonomii miedzynarodowej w John HopkinsUniversity i autor ksiazki "Budowa Panstwa: Zarzadzanie i [Nowy]Porzadek na Swiecie w 21szym Stuleciu" ("State-Building: Governance andWorld Order in the 21st Century." Opublikowal on artylul w "The WallStreet Journal" 1go marca 2005, pod tytulem "Cisza na Wschodnim Froncie?Azja Organizuje sie Podczas Gdy Ameryka Spi."
Ameryka nie spi, ale pod rzadami ekipy Bush'a jest ona zajeta na BliskimWschodzie, ubocznie traktujac nawet sprawe oficjalnego komunikatu oposiadaniu broni nuklearnej przez Koree Polnocna. W tym samym czasienastepuja dlugoterminowe zmiany, ktore z czasem powaznie oslabiaamerykanskie wplywy w zji, podczas gdy neokonserwatysci-sjonisci sazajeci "przemeblowywaniem" Bliskiego Wschodu.
Chiny, Japonia i Poludniowa Korea utworzyly w 1998mym roku grupe "AseanPlus Three" oraz banki panstwowe 13stu wschodnio-azjatyckich panstwblisko wspolpracuja w ramach organizacji "Chiang Mai Initiative," zebybronic sie przed kryzysami, takimi jak spekulacje dewizowe Georga Sorosai finansowy kryzys w latach 1997-98. W 1990 roku byly premier Indonezjizaproponowal "Rade Ekonomiczna Wschodniej Azji" bez udzialu USA iAustralii, ale w oparciu o Chiny i przy poparciu Japonii. Podczas gdyAmeryka tlumaczy, ze kryzys monetarny byl spowodowany slaba kontrolawymiany dewizowej przez Tailandie, Indonezije, Koree, i inne panstwa wAzji, Azjaci uwazaja ze spekulacje dewizowe grupy Sorosa i politykaMiedzynarodowego Funduszu Monetarnego (IMF), maja na celu zdominowaniefinansow azjatyckich przez banki amerykanskie. Monetarny kryzys z 1997goroku Azjaci nazywaja "kryzysem IMF."

Podczas gdy rzad Bush'a prowadzi "wojne z terrorem" dla dobra"wielkiego" Izraela, Chiny sa bardzo czynne i organizuja dodatkowo"Chiny-Azja Strefa Wolnoclowa," oraz "Strefa Wolno-Clowa PolnocnoWschodniej Azji" i tym podobne. Jednym z celow Chin jest nawiazaniedobrych stosunkow wymiany gospodarczej z sasiednimi panstwami takobecnie, jak i na przyszlosc. Miedzy ofertami Chin jest stopnioweotwarcie dla sasiadow rynku wewnetrznego w Chinach do roku 2010.Chinczycy chca byc srodkiem nietylko gospodarki, ale rowniez centralnasila polityczna wschodniej Azji.

Fukuyama uwaza, ze Amkeryka moze proponowac "demokratyczna alternatywe,"podobna do Unii Europejskiej, w formie wolnoclowej strefy Azja-Pacyfik,do ktorej nalezalyby USA, Japonia i inne kraje tego regionu. Zwiazkigospodarcze mialyby przeradzac sie w powiazania wojskowe Ameryki,Japonii, Australii, Poludniowej Koreii i Indii. Jest to trudneprzedsiewziecie. W obecnej chwili, na przyklad, Korea Poludniowa niechce wywierac nacisku na Koree Polnocna w sprawie broni nuklearnej. Wczasie kadencji ostatnich dwu prezydentow Korea Poludniowa stosujepojednawcza polityke w celu stopniowego zjednoczenia obu panstw naPolwyspie Koreanskim.

Propozycja azjatyckiej wersji NATO bylaby skierowana przeciw Chinom, wchwili gdyby one chcialy sila wlaczyc Taiwan pod swoja wladze. Natomiastorganizowanie takiego paktu wojskowego teraz, mogloby doprowadzic dodestabilizacji wschodniej Azji, wlasnie w momencie, kiedy USA jestzaangazowene politycznie i militarnie w "przebudowie" Bliskiego Wschodu.Anty-chinskie poczynania USA uczynily by z Chin duzo bardziej agresywnapotege, niz sa one dzis, wedlug profesora Fukuyamy. Obecnie zbyt wieleuwagi i sil Amerki jest zaangazowane w sasiedztwie Izraela i w "wojnie zterrorem," z ktorej to wojny najwiecej korzysta Izrael.

Fukuyama uwaza, ze najwazniejszym geopolitycznym zdarzeniem bliskiej namprzyszlosci bedzie rosnaca potega Chin, wobec ktorej to potegi, taktykastosowana w czasie Zimnej Wojny wobec komunistow sowieckichprzegrywajacych wyscig zbrojen, nie bedzie mozliwa. Tak wiec, budowa"wielkiego Izraela" przez neokonserwatystow-sjonistow u wladzy w USA, pozostawia w cieniu bardzo wazne elementy w geopolitycznej panoramieswiata. Z roku na rok, Chiny szybko rosna w sily gospodarcze i wojskowe.
Geopolitycy i ekonomisci przepowiadaja, ze w pierwszej polowie 21gowieku, Chiny stana sie najwieksza potega na swiecie.

2 marzec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
Jak na dłoni
marzec 29, 2004
Agata
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
"Pełzający przewrót"
październik 18, 2004
Bóg nas opuścił
wrzesień 23, 2003
Artur Łoboda
Narodowe Fundusze Inwestycyjne - Sukces czy porażka
czerwiec 2, 2002
Daniel Alain Korona
Wiersze. które chcę zabrać ze sobą
czerwiec 3, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego &
Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
Żydzi nie są narodem wybranym
maj 14, 2008
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło
czerwiec 27, 2002
PAP
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
Cyrk sejmowy z górnictwem w tle
grudzień 7, 2002
zaprasza.net
Gnoza - korzenie obledu
czerwiec 16, 2007
...
Hucznie zapowiadany miał być nominacją do Oskara, a nakarmiono nas marnej jakości kryminałem, jak zwykle.
wrzesień 2, 2007
Gregory Akko
Zmarł prof. Tadeusz Płużański
sierpień 20, 2002
PAP
Tragedia Iraku jest przez media ukrywana przed Amerykanami
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
maj 1, 2003
Papież do bankierów
luty 5, 2005
Jasiek z Toronto
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media