|
Czlowiek
|
|
Czlowiek
Swiat zostal stworzony bardzo harmonijnie. Rasy ludzkie na Ziemi odnalazly sie wspaniale na swoich kontynentach. Przetrwaly do dzisiaj. Kazda z nich ma nieograniczona wolna wole i jezeli nie uzmyslowi sobie stworzonego porzadku, ktory nalezy szanowac, to ktoregos dnia spowoduje taka katastrofe, ktora nikomu nie pozwoli przezyc na Ziemi. Ziemie powinnismy uznac jako nasza wspolna matke, bo dzieki niej mozemy egzystowac i sie odradzac. Musimy zdawac sobie sprawe z tego, co sie stanie, jak niemowle zniszczy matke. Czasem sie tak dzieje, ze kobieta jest zniszczona przez swoj plod, ktory sie rodzi usmiercajac matke. Niemowle moze czasem przezyc dzieki ludziom, ktorzy sa sklonni sie nim zajac. Czlowiek, to niemowle Ziemi, ktora jest w stanie zniszczyc. Nie widze mozliwosci pomocy czlowiekowi. Bedzie musial zginac.
To czlowiek powinien trzymac sie Boga i rozumiec jego dzielo stworzenia i egzystowania. Tworz i nie niszcz swojego dziela i boskiego. Jesli nie zrozumiesz tego kosmicznego warunku, to po prostu zginiesz. Ogranicz sie do stworcy i jego madrosci.
Bog na Ziemi dziala poprzez ludzi. Rodza sie ludzie, ktorzy zdobywaja w swoim zyciu taka wiedze, ktora pozwala rozwijac sie cywilizacji, pozwala uczyc ludzi madrosci i moze juz narodzil sie taki czlowiek, ktory ukarze zwyrodnialcow niszczacych planete.
|
|
3 maj 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Ballada o rogach Szatana
wrzesień 14, 2006
Nebukadnezar
|
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
|
Unia Europejska odrzuca większość polskich postulatów
grudzień 10, 2002
PAP
|
We?my piły we własne ręce
grudzień 11, 2005
Mirosław Naleziński
|
Jews in Poland: A Cocumentary History
marzec 13, 2008
Przysłał I.C. Pogonowski
|
Oblicza iluzji
styczeń 25, 2003
Robert Knap http://www.naszdziennik.pl/
|
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
|
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Sukces" mierzony zbrodnią
listopad 3, 2003
Piotr Mączyński
|
Strzykawa
luty 16, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Protest
listopad 9, 2005
przesłała Elżbieta
|
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
|
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Niemcy w Epoce Neo-kolonializmu
wrzesień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
|
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
|
Archaiczny spalony
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
Bogaci obrońcy chłopów
wrzesień 6, 2002
BERNADETA WASZKIELEWICZ http://rzeczpospolita.pl
|
|
|