ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Drugie dno polityków Nowej Prawicy 
10 styczeń 2013      Artur Łoboda
Wiesław Sokołowski ODEZWA DO SAMOTNIE STOJĄCEJ WALIZKI 
24 luty 2012      www.trwanie.com
Symbole religii NWO i ich żydo-twórcy 
21 wrzesień 2010      Marek Głogoczowski
Sami swoi 2013 
17 sierpień 2013      Artur Łoboda
Św. Jan Paweł II i pokrzywdzeni 
21 październik 2018      Paweł Ziółkowski
Konwencja o prawach człowieka i biomedycynie 
1 lipiec 2021     
MOWA POLSKA - złota seria, wiersz nr 44, WIESŁAW SOKOŁOWSKI  
3 marzec 2018      www.trwanie.com
Donald Tusk przyjmie ludobójców z otwartymi ramionami 
10 styczeń 2025     
Piąty stan USA zakazuje rejestrowania szczepień  
19 kwiecień 2021     
Dr Wodarg wRealu24! Odradzam brania szczepionki!
Koronawirus nie jest tak niebezpieczny!
 
14 grudzień 2020     
The Final Call JFK 
17 kwiecień 2009      przysłał ICP
Polska jest dobrem najwyższym KOMUNIKAT 
19 październik 2012      www.trwanie.com
Boże kto uratuje Ojczyznę, Polskę. 
4 grudzień 2011      Bogusław
Złota Polska ! 
30 czerwiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Idioci, czy agenci globalistów w "Polonia Christiana"? 
22 listopad 2023     
Uczczenie w ciszy 
11 lipiec 2016      Artur Łoboda
Kim są ludzie z KOD? 
26 grudzień 2015      Artur Łoboda
Hindenburg i „Kariera” Hitlera  
8 czerwiec 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
Kto naprawdę rządzi Polską? 
30 maj 2013      Artur Łoboda
Po owocach ich poznacie 
9 listopad 2011      Artur Łoboda

 
 

Uwagi odnośnie stosunków polsko-amerykańskich


W życiu można zawsze trafić na prowokatora.
Ale rozsądny człowiek nie powinien się dać dwa razy nabrać na to samo oszustwo.
Rozsądny człowiek rozpoznaje psychopatów i w ogóle się z nimi nie kontaktuje.
Zawiadamia jednocześnie odpowiednie służby - gdy psychopata biega wśród ludzi z niebezpiecznym narzędziem.
Dokładnie tak zrobiłem 9 lat temu - gdy pierwszy raz zobaczyłem zdjęcie Georga Busha juniora.
Na wszelkich forach internetowych informowałem że to psychopata.
Przestrzegałem jednocześnie przed działalnością innego niedorozwiniętego umysłowo - Korwina Mikke - który w wiernopoddańczych - wobec Busha - petycjach błagał - by nas przyjęto do tzw. strefy ekonomicznej NAFTA.
Ekonomiczne konsekwencje wejścia do tego systemu gospodarczego - byłyby dla nas tragiczne.
Dziś - jako pralnia brudnych pieniędzy - zrabowanych w trakcie zburzenia WTC - 11 września 2001 roku - w miarę spokojnie egzystujemy gospodarczo.
Na działanie takich ludzi jak Korwin Mikke istnieje niezbyt ładne - ale za to bardzo trafne określenie "cwel".
Już dawno zapomniałbym o tym człowieku gdyby nie pisał kolejnych bredni - którymi atakuje dostatecznie ogłupiony Naród Polski.
"Ostoja zdrowej gospodarki" - jak nazywał kiedyś Mikke - gospodarkę Stanów Zjednoczonych - stała się dla niego dziś "socjałem".
Jest za głupim pyszałkiem by zauważyć że nawet biblijny Faraon otoczył opieką swoich poddanych - gdy przyszły "chude lata". Zaś podział na lewicę i prawicę, na "socjał" i tzw. "wolny rynek" istnieje tylko w ptasich móżdżkach prymitywnych a jednocześnie agresywnych krzykaczy - jego pokroju.

Bogactwo Stanów Zjednoczonych wynikało z grabieży.
Najpierw grabiono ziemie Indian - czyli pierwotnych mieszkańców tych ziem.
Potem - w czasie dwóch wojen światowych re-dystrybuowano bogactwa zagrabione przez europejskie państwa kolonialne - Anglię i Francję.
Na koniec grabiono bogactwa intelektualne biednych narodów - przez ściąganie wybitnych naukowców - którzy za niewspółmierną do wartości swojej pracy pensję - tworzyli potęgę Stanów Zjednoczonych.
Póki funkcjonował tzw. "wolny rynek" a wiec regulacje prawne kierujące dystrybucją bogactwa USA - póty gospodarka się kręciła.
Potem omotano Amerykanów hasłami o jakimś mitycznym "wolnym handlu" by jedna grupa etniczna - a więc Żydzi - mogli przejąć pełną kontrolę nad gospodarką Stanów Zjednoczonych.
Tak jak w przeszłości zniszczyli Rzeczpospolitą Szlachecką - w niedługim czasie zniszczyli Stany Zjednoczone.
A kiedy nieliczni odważni protestowali przeciwko globalizmowi - właśnie Korwin Mikke używał wobec protestujących obraźliwe epitety.
Dziś powinien popatrzeć do lustra i przyznać przez sobą że jest tylko wydymanym "cwelem".
Ale nie spodziewam się by człowieka tego pokroju stać było na jakikolwiek odruch honoru.

Powracam czasem do tej postaci z tej przyczyny że ze "stajni" UPR-u wyszło więcej podobnych rodzynków.
Wiele lat temu odwrócili do góry nogami swoją wcześniejsza filozofię i otumanili czytelników swoich wypocin.
Dziś - dalej piszą brednie okraszone gładką mową i ornamentyką erudycji. I jest bardzo wiele osób - które ich brednie łykają.



Jednak w tym momencie mamy dużo ważniejszy problem który mieści się w pytaniu : co kombinuje osobnik reprezentujący polskojęzyczne Ministerstwo Spraw zagranicznych?
Zostaliśmy oszukani przez Amerykanów tak wiele razy że nawet niedorozwinięty umysłowo Korwin Mikke przyszedł po rozum do głowy.
Czy Radosław Sikorski jest głupszy niż można sobie wyobrazić, czy raczej jest bardzo zdegenerowanym agentem obcych służb?
Charakterystyczne jest że zarówno w ekipie PiS - jak też w Platformie, Sikorski znalazł się blisko spraw wojskowych i wspiera agresywny syjonizm, kosztem Państwa Polskiego.

Dziś - Polacy w Afganistanie są niczym Legiony Dąbrowskiego na San Domingo.
I kiedy się wie - że Al Kaida została stworzona przez CIA do realizacji brudnych operacji to zupełnie inaczej wygląda kwestia naszego udziału w tej haniebnej wojnie.

Inny przygłup - którego miałem okazję poznać w Stanie Wojennym bredzi że nasze karna ekspedycje w Afganistanie są rzekomo jakimś "wyrazem wdzięczności" wobec Afgańczyków.
Psychiatro - lecz się sam!

A Polacy winni W KOŃCU ZACZĄĆ MYŚLEĆ.
Bo są najbardziej wykorzystywanym przez Amerykanów - narodem.
Nie róbmy z siebie za każdym razem łatwej dziwki.
Ale by w końcu si9ę opamiętać - trzeba umieć rozpoznawać prowokatorów i agentów.
Przede wszystkim jednak użytecznych głupców - którzy nieraz zrobią woltę by ukryć swoje wcześniejsze - haniebne teksty, haniebne zachowanie.

16 listopad 2009

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Powtórka z historii - czeka nas "narodowy socjalizm"
lipiec 26, 2004
Artur Łoboda
Wieczna walka
sierpień 10, 2003
ks. prof. Czeslaw Bartnik
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
Dyrektywa z Waszyngtonu
lipiec 1, 2008
Tomasz Zalewski
Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
XVIII Memoriał Jana Strzeleckiego
luty 1, 2006
Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
Polska potrzebuje nowych przywódców
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Uwaga ogólna
grudzień 7, 2006
o
Między młotem a kowadłem
wrzesień 8, 2008
Bartłomiej Bartoszek
Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
Francja traci prestiż
wrzesień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego mamy płacić my Polacy ?
czerwiec 21, 2003
Elżbieta
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
Zmiany w RPP
styczeń 12, 2003
PAP
Płoccy duchowni tuszowali skandale
marzec 3, 2007
PAP
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media