|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
więcej -> |
|
Z poradnika agitatora
|
|
W sztuce wojennej istnieje pojęcie konfliktu asymetrycznego.
Chodzi o sytuację, w której jedna strona ma przytłaczającą przewagę w sprzęcie, logistyce i wszystko wskazuje na to, że jest w stanie przygnieść drugą jak paznokieć pluskwę.
Tymczasem jednak druga strona nie jest bez szans.
Musi tylko stosować odmienną taktykę - wojny partyzanckiej, terroru, odwoływania się do opinii publicznej w kraju przeciwnika, wpływania na kształtowanie negatywnego wizerunku wroga na arenie międzynarodowej.
Wojna - jak wiadomo - jest przedłużeniem polityki, dlatego identyczna taktyka asymetryczna nadaje się do zastosowania również w przypadku nierównego konfliktu politycznego i gospodarczego.
W przypadku Polski, jakiekolwiek ukruszenie rządzącego układu republiki bananowej (powtarzam nazwę za posłem Rokitą) wymaga zastosowania właśnie takiej podjazdowej strategii. Frontalnie nic się nie wskóra, gdyż układ rządzący przygotowany jest na kłopoty (w tym celu uchwalono w ubiegłym roku nową ustawę o stanie wyjątkowym). Układ rządzący ma też do dyspozycji inteligentnych strategów. Aby przygotować się do rozładowania napięcia społecznego, stosuje prowokacyjne organizacje wentylowe, których zadaniem jest skanalizowanie i unieszkodliwienie spontanicznego niezadowolenia. Przekupuje też liderów wyrastających z ograbianego narodu. Tak postąpiono, na przykład, w przypadku Ożarowa, gdzie liderowi protestu zaproponowano miejsce w spółce, która zajmie się zawiadywaniem terenami po padłym zakładzie.
Są to mechanizmy stare i sprawdzone i dlatego należy o nich mówić głośno i szeroko, gdyż tylko to może nieco osłabić ich skuteczność. Tak więc podstawą do zastosowania w Polsce asymetrycznej strategii jest stworzenie alternatywnych kanałów przepływu informacji i wytwołanie głębokiego antyestablishmentowego resentymentu; mody na kontestowanie poprzez aktywną działalność społeczną i polityczną. Chodzi o przełamanie apatii, która trawi dziś tzw. milczącą większość i dzięki której obecna sprzedajna elita może realizować swe cele. Apatia, bąd? co bąd?, jest typową reakcją na zniesmaczenie bananowością naszego kraju.
Jak stworzyć alternatywną komunikację, bez pieniędzy, gazet i TV? Tak jak dawniej!
Trzeba organizować spotkania z lud?mi (choćby w parkach, jeśli nie stać nas na wynajęcie sali,) je?dzić od gminy do gminy, wykorzystywać media elektroniczne - stworzyć strony www, ulotkować pociągi, ulice, blokowiska i mecze. Podstawą takiej akcji jest opracowanie materiałów propagandowych, poradników działacza, książeczki konstruowania wypowiedzi dla prasy etc. Trzeba uczyć ludzi mechanizmów manipulacji. Gdy je zrozumieją, przestaną na nią reagować.
Inny sposób to spektakularne akcje, które przyciągają uwagę komercyjnych mediów.
Trwa walka o Polskę. Na razie ją przegrywamy. Kraju nie chce wypuścić z łap układ, który rozparcelował go jeszcze za czasów okrągłego stołu. Jednak grunt zaczyna mu się palić pod nogami. Stopień niezadowolenia społecznego jest poważny. Po to, by Polska mogła zrealizować swój potencjał, musi w niej dojść do głosu nowa elita, musi zapanować demokracja. By tak się stało, trzeba skosić "czapę".
|
|
19 czerwiec 2003
|
|
Andrzej Kumor
|
|
|
|
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jednosc wszystkich Polakow na calym swiecie
wrzesień 22, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Np. Emeryt na Rencie
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Litwinienko był płatnym agentem MI6 !
październik 27, 2007
marduk
|
Zgodnie z przewidywaniami - Prezydent nie przyszedł
marzec 15, 2005
(PAP/zaprasza.net)
|
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Szczegółowa instrukcja USA dla Słowenii mającej teraz prezydencję unijną, kiedy i jak EU ma uznać Kosowo i jak ma to konkretn
luty 20, 2008
marduk
|
Serwis wiadomości w 2 językach o wydarzeniach na terenie byłego ZSRR
marzec 8, 2008
tłumacz
|
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
|
Wielkie kościoły
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
|
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
|
Kto i dlaczego mordował ludność polską na Wołyniu?
lipiec 12, 2003
przełslała Elżbieta
|
Wyzysk proletariatu w Szwajcarii i w Polsce
wrzesień 6, 2005
Mirnal
|
Zabronione dotowanie biletów kolejowych?
październik 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
|
Pogrom kielecki, 1946, jako ogniwo włańcucha aktów terroru
kwiecień 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
Jeśli Państwo pozwolą...
listopad 4, 2005
Artur Łoboda
|
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
|
Słowa krętacza
kwiecień 28, 2003
eva
|
więcej -> |
|