ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jak najdalej od Kościoła 
2 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Safickie wiersze miłosne 
8 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Prawnicze środowisko 
13 luty 2016      Artur Łoboda
Jak swój bije.... 
24 marzec 2020     
Wojna na Ukrainie ma na celu odwrócenie uwagi ludzi od zgonów spowodowanych przez plandemię COVID i zgonów spowodowanych szczepionkami  
7 marzec 2022     
Serge Alexandre Stavisky: Żydowski oszust, który obalił francuski rząd 
7 listopad 2025     
Nie ma wiezniow politycznych 
8 styczeń 2011      Goska
Rodzina przestępczości Biden może czerpać ogromne zyski ze szczepionek przeciwko ospie małp 
30 maj 2022      Ethan Huff
Zygmunt Jan Prusiński NAGIE PACIERZE - część piąta 
9 maj 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Spektakl "Klątwa" na polityczne zamówienie PiS 
22 kwiecień 2017     
"Precz z komuną" 
3 październik 2011      Artur Łoboda
Braun postawił wszystko va banque 
16 lipiec 2025      Artur Łoboda
Nie ma miejsca do ukrycia 2023 
23 sierpień 2023      Artur Łoboda
Słowiaństwo polskie 
18 październik 2020      Małgorzata Konstańczak
Dotrzymał słowa wedle swoich standardów 
11 marzec 2012     
W hołdzie Katalonii  
17 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Tak zwany Minister zdrowia milczy 
16 grudzień 2020      Artur Łoboda
Czy premier Tusk i minister sprawiedliwości Kwiatkowski mają problemy psychiczne 
3 luty 2011      Bogusław
Wielka burza na zakończenie Światowych Dni Młodzieży 
31 lipiec 2016      Artur Łoboda
Piąty, czy też szósty rozbiór Polski 
14 październik 2012      Artur Łoboda

 
 

TUSK ZLECIŁ MORDERSTWO LECHA KACZYŃKIEGO?. AGENT STASI NA CELOWNIKU. PRAWICOWA DZIENNIKARKA SZACHUJE KWITAMI! AGENT STASI "OSKAR" NA POMORZU TO DONALD TUSK? MERKEL MA AKTA TUSKA - OSKARA! SAMA BYŁA W STASI!!!

http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/tusk-zlecil-morderstwo-lecha-kaczynkiego-agent-stasi-na-celowniku-prawicowa
[...]
"Gazeta Polska Codziennie" poinformowała, że według niemieckiego dziennikarza Jurgena Rotha, który dotarł do pełnego raportu niemieckiego wywiadu BND na temat katastrofy smoleńskiej, "wysoce prawdopodobny jest zamach przy użyciu materiałów wybuchowych". Informację tę miało potwierdzić "wysokiej rangi źródło wewnątrz polskiej ambasady w K". Miał nim być pułkownik polskiego wywiadu wojskowego o imieniu Robert, który "zna bardzo dobrze wewnętrzne życie tej służby".

Miał powiedzieć on, że zlecenie zamachu pochodziło od polskiego polityka, którego nazwisko zaczyna się na literę T - czytamy na se.pl Do tych informacji odniosła się praktycznie od razu prawicowa dziennikarka i reżyserka, Ewa Stankiewicz.

"Nie zdziwiłabym się gdyby politykiem T. który miał zlecić zamordowanie prezydenta L Kaczyñskiego okazał się Tusk" - napisała na swoim koncie na Twitterze, Ewa Stankiewicz. Donald Tusk 10 kwietnia 2010 roku pełnił funkcję premiera RP. Bardzo szybko po katastrofie jego poplecznicy zajmowali najważniejsze urzędy w państwie. Bronisław Komorowski jeszcze bez potwierdzenia zgonu śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego wszedł do kancelarii prezydenta i domagał się wejścia na jego miejsce jako ówczesny marszałek sejmu."Zgodnie z opisem Roberta [nazwisko zaczernione] zlecenia zamachu na Tu-154 pochodziło bezpośrednio od T. [nazwisko wysokiej rangi polskiego polityka, nazwisko zaczernione] do Desinova. Według BND: - Uwzględniając fakt, że w wypadku Tu-154 chodzi o rządowy samolot polskiego prezydenta o bardzo wysokich wymogach bezpieczeñstwa, umieszczenie w samolocie ładunku bądź nawet kilku ładunków TNT wyposażonych w zdalne zapalniki byłoby niemożliwe bez zaangażowania sił polskich" - twierdzi niemiecki dziennikarz śledczy Rurgen Roth. Wcześniej dziennikarka DOMAGAŁA SIĘ KARY ŚMIERCI DLA DONALDA TUSKA, jak sama twierdzi, za "ZBRODNIĘ SMOLEŃSKĄ".

AGENT STASI "OSKAR" NA POMORZU TO DONALD TUSK?
[...]
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/tusk-zlecil-morderstwo-lecha-kaczynkiego-agent-stasi-na-celowniku-prawicowa

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.
10 sierpień 2019

Alina 

  

Komentarze

 

Alino, błagam, nie wchodź w ten poziom dyskusji. Nie było wybuchów, bo i nie było żadnego lotu TU 154 M w składzie, który odpowiada oficjalnej liście 96 pasażerów.
To wszystko przebiegało zupełnie inaczej.
Z U P E Ł N I E!!!
A według mojej wiedzy Tusk, akurat w tej kwestii, nie miał, ani zbyt wiele do powiedzenia, ani zbyt szerokiego zakresu wiedzy U P R E D N I E J.

2019-08-10
Magellan

 

ps
Epstein "powiesił" się w celi. To ciekawe, akurat dziś. A wiadomość, według WIKI podano o 9 czasu nowojorskiego, czyli o 15 naszego. A to był dokładnie czas ogłoszenia zdarzeń z 11 września 2001r.

2019-08-10
Magellan

 

ps, ps
Sprawa Kuchcińskiego, jakie przetasowania zwiastuje i jaką rzeczywistą M O C miał tzw. układ podkarpacki, którego elementem był niejaki Bury - przecież.
Cały czas powtarzam, że nadzwyczaj istotnym komunikatem obecnego roku było odcięcie ukraińskiego prawosławia od patriarchatu Moskwy. A co to może zwiastować, to trzeba popatrzeć na mapę Europy z XVII wieku i daty podporządkowania w zestawieniu z pokojem Grzymułtowskiego, a ściśle celem i sensem.
Zobaczymy?..
Może mamy jakąś szansę. Kto wie?

2019-08-10
Magellan

  

Archiwum

Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
Jak globalisci zredukuja zasoby ludzkie
sierpień 10, 2007
kruzoe2
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
Mogilany. Ustalili pensję i diety
grudzień 11, 2002
(ETYZ) http://www.dziennik.krakow.pl
Idea narodowa sama pozbywa się śmieci
styczeń 16, 2009
Dariusz Kosiur
Dwa tematy - SOBCZAK i SZPAK
grudzień 17, 2002
http://angora.pl/
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
PoDUPAdłe organy
lipiec 16, 2005
Mirnal
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
Jesteśmy na pastwie Niemców ...
październik 21, 2004
Ośrodek Studiów Wschodnich
Korupcja
wrzesień 2, 2003
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
Zamiast relacjonować, media generują konflikt
październik 24, 2004
Adam Sandauer
Równiarze
czerwiec 26, 2003
Andrzej Kumor
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media