ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kiedy głupek zostaje ministrem 
7 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Dr ZBIGNIEW HAŁAT : rodzice kaleczą własne dzieci 
30 sierpień 2021      tvPodkarpacie.pl
Panie ministrze Kwiatkowski 
12 marzec 2011      Bogusław
Gdyby nie w Polsce... 
23 sierpień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Bądźmy wszyscy ostrożni 
27 maj 2015      Artur Łoboda
Profesor Iwo Cyprian Pogonowski 
5 maj 2009      tłumacz
Zwolennicy PiS to ZDRAJCY, a nie żadni patrioci!!!!!!!!!!!!!!!  
22 sierpień 2020     
Być Polakiem to myśleć po polsku 
31 styczeń 2016      Artur Łoboda
Kto to zrobił? 
26 marzec 2020      GadowskiTV
Medialny test przed kowidem  
16 styczeń 2022     
Człowiek z rynsztoku 
24 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Krakowskie obligacje. Majchrowski tuszuje przewałki finansowe. 
11 czerwiec 2009      www.krakow.pl
Nowy - platformowy straszak 
24 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Amechiny i Usrael - dwie symbiozy? 
2 sierpień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Burmistrz wydaje dekret, aby strzelać do niemieckich krytyków szczepionek ?! 
7 luty 2022      Gandalf Sprawiedliwy
W hołdzie ofiarom ukraińskich bandytów 
11 lipiec 2023     
Ręka w rękę z Hitlerem 
3 sierpień 2010      Rebel
Nie głosujesz? masz prawo narzekać na Rząd! 
3 listopad 2014      Artur Łoboda
Covid, teoria wirusów i malowana koza 
2 lipiec 2023     
Akcja zmieleni.pl nabiera rozmachu 
8 październik 2012      zmieleni.pl

 
 

Nowa wersja neo-konserwatystów

Ideologia neo-konserwatyzmu pochodzi od nowojorskich trockistów nawróconych na radykalny syjonizm w czasie powolnego upadku komunizmu. Głównym ideologiem był William Kristol redaktor pisma „Weekly Standard,” który zorganizował grupę planistów w ramach „projektu nowego amerykańskiego stulecia.” Grupa ta spenetrowała sekty fundamentalistów protestanckich w imię hasła, że „koniecznym warunkiem powrotu Chrystusa na ziemię jest zwycięstwo Żydów nad Arabami,” oraz że jakoby „Irak zagraża istnieniu Izraela.”

Tak jak Trocki nawoływał do permanentnej wojny o komunizm, tak neokonserwatyści-syjoniści nawołują do permanentnej wojny o ich wersję „demokracji” naturalnie fasadowej, mniej lub bardziej sterowanej zakulisowo przez Żydów rozmaitego autoramentu, włącznie z elitą finansową w porozumieniu z kompleksem wojskowo-przemysłowym w USA. Forsowanie zmian reżymów miało być „bólami porodowymi” narodzin „nowego Bliskiego Wschodu.”

Kiedy prezydent Iranu Ahmadinedżad powiedział, że zbrodniczy reżym Izraela powinien „ulec zmianie” żydowscy propagandziści kłamliwie przetłumaczyli jego słowa, że jakoby nawołuje on do „wymazania Izraela z mapy.” Neokonserwatyści-syjoniści dali intelektualne podłoże do napadu USA na Irak, który to napad miał być od początku bardzo lukratywny, dzięki grabieży paliwa z Iraku, według obietnic Paul’a Wolfowitz’a, ówczesnego wiceministra obrony USA.

Ważną grupą planistów formułujących plany napaści na Irak i przebudowy Bliskiego Wschodu był American Enterprise Institute (AEI), pracodawca Radka Sikorskiego w Waszyngtonie. W końcu eks-trockiści odnieśli wielki sukces i obecnie tak republikanie jak i demokraci planują nie-kończące się interwencje USA na Bliskim Wschodzie, każda z tych partii chce stosować trochę inną taktykę, ale nadal bezpieczeństwo i ambicje Izraela należą do ich najważniejszych celów strategicznych.

„Zemsta na Iraku” za zbrodnię zawalenia trzech wieżowców w Nowym Jorku 11go września 2001 i śmierć około 3,000 osób różnych narodowości, służyła jako uzasadnienie „wymierzania sprawiedliwości” ludności Iraku, mimo tego, że Irakijczycy nie mieli nic wspólnego z AlQaidą. Stosowano tortury takie jak zalewanie płuc wodą, żeby wymusić na Arabach fałszywe zeznania, że Saddam Hussein i Osama bin Laden jakoby współpracowali podczas gdy byli oni wrogami. Faktycznie do dziś wielu Amerykanów wierzy ze autorem zbrodni 9-11 jest Saddam Hussein.

Obecnie Afganistan i Pakistan są główną sceną interwencji USA. Jest to tak zwana „wojna Af-Pak,” która ma być dowodem, że demokraci nie są „tchórzami” tak jak o nich mówią republikanie. Wojna przeciwko terroryzmowi obecnie jest poszerzana na teren Pakistanu w dodatku do Afganistanu i Iraku w oparciu o planistów z „Center for a New American Security” (CNAS) i strategię neo-konserwatysty generała David’a Petraeus’a. Jest to projekt inżynierii społecznej obecnie dostosowywany do wyborczego hasła zmian prezydenta Obamy.

Obecnie CNAS przejął funkcję AEI, ale w czasie wielkich trudności ekonomicznych Amerykanie nie chcą interwencji zagranicznych. Tysiące miliardów dolarów stracone na wojnę w Iraku, na której fortunę robił przemysł zbrojeniowy i ochroniarski kompromituje propagandę, że USA musi urządzać świat na swoje podobieństwo. Klęska w Wietnamie miała podobne skutki tak, że propagowanie wojny na terenie Af-Pak nie jest łatwe, nawet dla popularnego prezydenta jakim jest w USA Barack Hussein Obama.

Tak zwana War Party („partia pro wojenna”) ma za sobą poparcie syjonistów oraz całego kompleksu wojskowo-przemysłowego, ludzi, którym wojna przynosi zyski finansowe i polityczne, tym razem za pomocą ideologii „ersatz liberalizmu.” Tak tą ideologię nazywa Justyn Raimondo, główny redaktor pisma internetowego Antiwar.com, które protestuje przeciwko „permanentnej wojnie przeciwko terroryzmowi” jako fałszywej propagandzie radykalnych syjonistów i innych podżegaczy wojennych w artykule „The New Neocons” z 13 maja, 2009.

WWW.pogonowski.com
13 maj 2009

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Komentarze

  

Archiwum

Bawarski premier domaga się nowego prawa przeciwko obrazie uczuć religijnych tłumaczenie artykułu ze strony internetowej:
maj 27, 2006
nauczyciel
Co zapamietale realizuja starozakonni globalisci
listopad 11, 2007
kruzoe2
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
kwiecień 21, 2008
surrealista
Sekcja Polska Radia France International przestanie nadawać (?)
listopad 23, 2008
Grzegorz G.Worwa
Co sie dzieje w tej Polsce ?
kwiecień 8, 2006
przeslala Elzbieta
Manipilowanie cyframi - polskie bezrobocie
listopad 30, 2003
Dziennik Polski
Przegląd internetowych angielskojęzycznych ?ródeł informacji o wojnie w Iraku
kwiecień 1, 2003
analityk
Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne; postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
Komentarz
listopad 13, 2007
10
Kto się boi moherowej rewolucji(?)
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
Po Jagarze (1)
maj 14, 2005
Antiglobalist
Żołnierze GROM-u pójdą w ślady swojego dowódcy?
styczeń 26, 2004
wybiórcza
Dlaczego Amerykanie Walczą?
grudzień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm
lipiec 6, 2006
dr Leszek Skonka
Litwinienko był płatnym agentem MI6 !
październik 27, 2007
marduk
Ataki na polskość
wrzesień 8, 2007
..
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
2008.05.31. godz 2400 Serwis wiadomosci
czerwiec 2, 2008
tłumacz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media