ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
więcej ->

 
 

"Rywin nie może odmówić zeznań przed komisją"

Lew Rywin może odmówić zeznań w prokuraturze, ale nie może ich odmówić w komisji śledczej, gdzie będzie zeznawać jako świadek - uważa Tomasz Nałęcz z Unii Pracy, który został przewodniczącym komisji śledczej do zbadania sprawy Rywina. Przed komisją świadek jest zaprzysiężony pod gro?bą kary więzienia i nie może odmówić zeznań - podkreślił w środę Nałęcz.

Tomasz Nałęcz zaznaczył w radiowej "Trójce", że zeznania Lwa Rywina przed komisją nie będą mogły być wykorzystane w śledztwie prowadzonym przez prokuraturę, ponieważ przed komisją Rywin będzie występować w charakterze świadka, a nie oskarżonego.

10-osobowa komisja ma zbadać zarzuty dotyczące korupcji podczas pracy nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji. Według "Gazety Wyborczej" Lew Rywin, współwłaściciel firmy producenckiej Heritage Films, złożył spółce Agora - wydawcy "Gazety" - propozycję zapłacenia 17,5 mln dolarów łapówki. W zamian miał obiecać załatwienie korzystnych dla spółki zmian w rządowym projekcie noweli ustawy o rtv.

Tomasz Nałęcz powiedział, że Lew Rywin powinien być jednym z pierwszych świadków przesłuchanych przez komisję. Podkreślił, że przed komisją powinny stanąć wszystkie osoby zamieszane w sprawę Rywina, również premier Leszek Miller. Pierwsze przesłuchania rozpoczną się pod koniec przyszłego tygodnia.

Tomasz Nałęcz podkreślił, że praca komisji nie utrudni działań prokuratury. Dziś prezydium komisji ma się spotkać z prokuratorem generalnym Grzegorzem Kurczukiem. Zdaniem Tomasza Nałęcza prace komisji potrwają kilkanaście tygodni.
15 styczeń 2003

IAR 

  

Archiwum

Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bogata Rosja, biedni Rosjanie
grudzień 18, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak ślicznie!!!
październik 14, 2006
jon2
Granice krytyki polityków
marzec 18, 2008
PAP
Mniejszość niemiecka głosuje w wyborach do Bundestagu
wrzesień 21, 2002
PAP
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do IPN W-wa
listopad 26, 2007
Bogusław
Wojowniczy Milosnik Pokoju
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
Zarząd Mesko zwolnił całą 220-osobową kadrę kierowniczą
sierpień 28, 2002
PAP
2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
Marnowanie szansy
październik 17, 2003
Artur Łoboda
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
Ilość reklam leków bez recept przebiła proszki do prania i piwo...
listopad 28, 2005
Adam Sandauer
Marek G's ravings on Belarus and Ilya Ehrenburg "Cracow/Lvov's Plot"
lipiec 18, 2005
Marek Głogoczowski
"Chindia" od "Goryczy do Słodyczy?"
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu. Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media