|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
więcej -> |
|
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
|
|

Profesor prawa na Harvard University Alan M. Dershowitz jest postacia kontrowersyjna. Podaje sie on za oponenta kary smierci jako "civil libertarian" a jednoczesnie w Izraelu doradza stosowania tortur, ktore nieraz koncza sie morderstwem przesluchiwanego czlowieka.
Pozwala on sobie na ostre antypolskie wystapienia i artykuly, w ktorych okresla on polskich kardynalow, takich jak Stefan Kardynal Wyszynski, jako "kardynalow-kryminalistow."
Napisal on wiele ksiazek, wlacznie z typowo kontrowersyjna ksiazka, pod tytulem "Chutspah," oraz "W Obronie Izraela," ("The Case for Israel").
Tworczosc Dershowitz'a ma wielu krytykow jak Alexander Cockburn, autor artykulu "Alan Dershowitz, Plagiator," lub "Alan Dershowitz's Tortuous Torturous Argument.""Boston Globe" opublikowal drugiego pazdziernika 2003, artykul Alex'a Beam'a pod tytulem "Jeszcze Jeden Blisko- Wschodni Konflikt," ktory to artykul zaczyna sie od stwierdzenia, ze "Nie byloby dobrym pomyslem zaprosic, na to samo przyjecie, profesora DePaul University, Normana Finkelsteina i Alana Dershowitz'a, profesora prawa na Harvardzie.
Finkelstein oskarzyl Alana Dershowitz'a o plagiat w ksiazce "W Obronie Izraela"... Nie nalezy spodziewac sie zgody miedzy pro-izraelskim Dershowitz'em a Finkelstein'em, ktory [w ksiazce "Holocaust Industry"] napisal, ze Zydzi wykorzystuja (wojenna) tragedie zydowska w cyniczny sposob."
Finkelstein pyta: "Dlaczego Alan Dershowitz rozpowszechnia klamstwa ("hoax"), uzywajac w tym celu katedry profesorskiej na Harvardzie?"
Norman Fikelstein opublikowal ksiazke: "Tlo Chutspy: O Naduzywaniu Antysemityzmu i Falszowaniu Historii,"("Beyond Chutzpah: on the Misuse of Anti-Semitism and Abuse of History"), w ktorej systematycznie wykazuje jak Alan M. Dershowitz falszuje historie. Ksiazka ta pokazuje nieuczciwosc wiekszosci zydowskich opisow konfliktu Izrael-Palestyna i przedstawia dobrze udokumentowana smutna rzeczywistosc sytuacji w Palestynie, jako kontrast plagiatu napisanego przez Alana M. Dershowitz'a, pod tytulem "W Obronie Izraela.". (http://www.normanfinkelstein.com/content.php?pg=11)
Noam Chomsky, professor na M.I.T. opisal "Tlo Chutzpy" jako brdzo dobrze i gruntownie opracowana ksiazke, ktora pokazuje swiatu historyczna i obecna perspektywe konfliktu w Palestynie, a zwlaszcza spraw dotyczacych Izraela, Palestynczykow i Stanow Zjednoczonych.
"Tlo Chutzpy" zostalo bardzo dobrze ocenione przez Mouin'a Rabbani, wydawce pisma "Middle East Report." Napisal on, ze "Tlo Chutzpy," jest napisane na bardzo wysokim poziomie naukowym i ze ksiazka ta zwiera wiele oryginalnych zrodlowych dokumentow i cytuje bardzo dobre opracowania naukowe, jak tez korespondencje autora ze znanymi naukowcami.
Daniel Boyarin, profesor kultury talmudycznej na University of California at Berkley napisal o "Tle Chutzpy:" "Dokladne, dobrze napisane, i bardzo wazne dzielo" ("Accurate, well-written, and devastatingly important").
We wrzesniu 2003, Alexander Cockburn, jest autorem artykulu "Alan Dershowitz, Plagiator" w pismie "Counterpunch." Cockburn jest wspolautorem ksiazki napisanej wraz z Jeffrey St. Clair, "Rozpolitylowanie Antysemityzmu" ("The Politics of Anti-Semitism"). Autor ten napisal ze prezydent Harvard University, Lawrence Summers powinien zajac sie sprawa klamstw Alana M. Dershowitz'a. Cockburn cytuje klamstwa Dershowitz'a, strone po stronie, w ksiazce "W Obronie Izraela," w dlugiej i druzgoczacej recenzji. Ksiazka Alana Dershowitz'a zawiera, wedlug Cockburn'a, bardzo duzo plagiatow, zreszta plagiaty te glownie pochodza ze skompromitowanej ksiazki autorstwa Joan Peters pod tytulem "Od Najdawniejszych Czasow" ("From Time Immemorial," 1984). Ksiazke Alana M. Dershowitz'a "W obronie Izraela" Cockburn opisuje jako "orgie plagiatow" ("orgy of plagiarism").
Norman Fikelstein przedstawia w ksiazce: "Tlo Chutspy: O Naduzywaniu Antysemityzmu i Falszowaniu Historii," tysiace faktow udokumentowanych przez organizacje takie jak "Amnesty International,"" B'Tselem," i "Human Rights Watch." Autor wykazuje jak Alan M. Dershowitz systematycznie falszuje historie w "W Obronie Izraela."
Polacy powinni pamietac jak czesto Dershowitz obraza Polakow w swoich wystapieniach publicznych.
Alan M. Dershowitz, potrafil tez haniebnie wyrazac sie w publikowanych artykulach tak o Stefanie Kardynale Wyszynskim, jak i o innych polskich kardynalach i biskupach. Uwazam ze dyplomacja polska powinna protestowac przeciw antypolskim wystapieniom Alan M. Dershowitz'a, ktory uosabia "chutzpe," czyli bezczelnosc ekstremistow zydowskich.
|
|
5 marzec 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Quasi-religijność przekazu telewizyjnego
kwiecień 7, 2003
Ewa Borowik-Dąbrowska
|
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
|
Wielka Smuta Żebrowskiego
październik 31, 2007
PAP
|
Tak działają przestępcy, którzy zniszczyli naszą Ojczyznę
kwiecień 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Boję sie tylko Boga! (powrót)
zofia
|
List Otwarty
do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej
na okoliczność
XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
|
Powtórka z Kwaś.......
wrzesień 6, 2007
Bogusław
|
Emisje w euro, frankach i jenach
grudzień 23, 2003
Katarzyna Siwek
|
Sejmowe spory o sposób wejścia do Unii
grudzień 4, 2002
PAP
|
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
|
Tysiąc w beciku i Tysiąc w Strasburgu
marzec 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zdradliwy w USA miesiąc sierpień?
lipiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Strategia promocji Krakowa - we? udział w dyskusji
grudzień 7, 2007
|
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
|
Żyć i umrzeć w...szpitalu miejskim
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
|
Kwestie wiary
listopad 6, 2007
Artur Łoboda
|
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii
The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zmierzch uchwałodawstwa RJP?
luty 20, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|