ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
więcej ->

 
 

Program dla bogaczy?


Program PO jest dla bogaczy - tę myśl chce przekazać Polakom PiS w swojej kampanii wyborczej. Chce też pokazać, że pieniądze Platformy na kampanię pochodzą od biznesu. Czyli też od tych najbogatszych.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", politycy PiS nie wpadali w panikę, choć Donald Tusk (PO) zgarnął w sondażu PBS dla "Gazety" aż 41 proc., a Lech Kaczyński (PiS) tylko 21 proc. poparcia. Powtarzają, że sondaż wypadł w momencie korzystnym dla Tuska. Politycy PiS uważają, że Tusk "ukradł" Kaczyńskim pomysł na kampanię, czyli starcie Polski postsolidarnościowej z postkomunistyczną. To politycy PO - Konstanty Miodowicz, Jan Rokita - od tygodni ścierają się z Włodzimierzem Cimoszewiczem wspieranym przez SLD. Nie Kaczyńscy.

Pod wpływem rosnących notowań Tuska (...) PiS chce się zainteresować finansami PO. "Staramy się sami podliczać ich wydatki" - mówi jeden z polityków tej partii.

Skąd PO bierze pieniądze na tak gigantyczną kampanię billboardową? - to pytanie słychać zewsząd w PiS. Według "Gazety Wyborczej" Lecha Kaczyńskiego też jest dużo. Mariusz Kamiński: "Naszych billboardów jest o wiele mniej. Tuska są lepsze, podświetlane w nocy. Do tego ma mnóstwo reklamówek w telewizji. Platforma nie dostaje pieniędzy z budżetu tak jak inne partie. Zakładamy, że wkłada w nich ogromne pieniądze biznes" - mówi Kamiński.

"Chcemy podliczyć Platformę, bo ona, nie dostając pieniędzy z budżetu, musi je brać od biznesmenów, a na dodatek inne partie nie idą po władzę. A PO idzie" - stwierdza na łamach "Gazetay Wyborczej" pewien polityk PiS.

(PAP)

Program PO nie jest "programem dla bogaczy" ale programem dla złodziei.
Naiwni a uczciwi frajerzy, którzy posiadają jeszcze jakiś kapitał bardzo szybko przekonają się o tym, kiedy znajdą się na bruku.
Mieliśmy okazję obserwować rządy UW, które doprowadziły do ogromnego wzrostu patologii gospodarczej, grabieży majątku i ogromnego wzrostu podatków...
A przecież PO to nic innego jak przefarbowana UW.
(zaprasza.net)


7 wrzesień 2005

 

  

Archiwum

Obłęd produkcji broni na świecie trwa. USA i Izrael wzmacniają wpółpracę
październik 3, 2006
bibula
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
Zawodowi macherzy od losu
październik 18, 2007
.
Dokąd zmierza prawo
marzec 17, 2007
Marek Olżyński
Kilka uwag o pieniądzu
kwiecień 26, 2007
Bogdan
Towarzysz Berman i jego partia
kwiecień 13, 2004
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
Krzywdy wyrządzone Czechom przez Polskę
kwiecień 17, 2005
czechofil
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
Atimes: Putin na prezydenta USA!Ratować USA!
luty 15, 2008
marduk
"Młyn na wodę"
sierpień 31, 2004
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
Koniec państwa czy państwa w państwie?
grudzień 17, 2006
Remigiusz Okraska
Agitacja na rzecz tarczy w Radiu Maryja i TV Trwam
styczeń 30, 2007
Gracjan Cimek, www.pnlp.org.pl
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
Woda zycia - zycia narodu
maj 7, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Bez etykietek (koalicje lokalne) Z profesor Jadwigą Staniszkis, socjologiem, rozmawia Ewa Sadura
listopad 22, 2002
http://www.trybuna.com.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media