|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
więcej -> |
|
Boja?ń czy łamanie prawa?
|
|

***6 lat więzienia dla byłego dyrektora poznańskiego chóru "Polskie Słowiki".*** - *Dziennik Bałtycki* (5 lutego 2005).
Sąd wyższej instancji zmniejszył wyrok o dwa lata dla znanego pedofila. Podano jedynie inicjały. Dzień wcześniej, w telewizji *Fakty* podały - ***Mimo że wszyscy wiedzą o kogo chodzi, nie możemy podać pełnych danych, ponieważ nie jest to wyrok prawomocny.*** Nie wiem. czy jest inny, w miarę cywilizowany kraj, w którym nie są podawane pełne dane oskarżonych na ważnym procesie?
Czy ktoś słyszał, aby polskie media podawały jedynie inicjały cudzoziemców, przeciwko którym toczą się procesy słynne na cały świat?
Aby było śmieszniej, kwadrans przed *Faktami* (TVN), *Wydarzenia* (Polsat) podały pełne dane owego pedofila (już bez batuty, a przed procesem określonego jako "wielkiego maestro przez duże M")... Albo jedna telestacja zanadto się boi naszej Temidy albo inna złamała prawo i będzie ścigana.
Czy właściwe ciała od etyki mediów oraz RPO zbadają ten wątek?
Przy okazji - miesiącami toczą się sprawy, które sporo kosztują. Potem są odwołania i kolejne kosztowne procesy. Zwykle wyroki są mniej dolegliwe dla sprawców. Czy to oznacza, że prawnicy wyższej instancji są lepsi i bardziej wyrozumiali?
Czy w ten sposób nie wystawiają opinii swym kolegom pracującym na niższym szczeblu? Zwykle kolejni prawnicy wyjaśniają, czego nie wzięto pod uwagę w pierwszej instancji, ale te wyjaśnienia jednak oznaczają, że popełniono błędy! Czy istnieją inne zawody, które mogą sobie w równym stopniu pozwolić na tak nagminne popełnianie błędów (piloci, żołnierze, lekarze)?
Może chory po operacji będzie się odwoływał do szpitala "wyższej instancji", gdzie mu jeszcze raz przejrzą trzewia i porządniej poukładają narządy oraz dadzą korzystniejsze warunki gwarancji na swą robotę? A i o ewentualne odszkodowanie można powalczyć. Oczywiście wszystko na koszt podatników...
|
|
18 luty 2005
|
|
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|
|
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
|
W każdej z szesnastu izb celnych w Polsce pracować ma kapelan.
sierpień 14, 2007
Interia.pl / PAP
|
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Przepychanki wokół mediów
luty 13, 2003
Artur Łoboda
|
Wyjść z pułapki zadłużeniowej
luty 21, 2003
Dariusz Zalega
|
Program Wyborczy Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
marzec 13, 2005
|
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
|
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
|
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Azerbejdżan wobec rywalizacji USA i Rosji
wrzesień 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Irak jest większą klęską dla USA niż Wietnam?
listopad 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Imam Chazbijewicz: wizyta papieża wzmocniła państwo polskie
sierpień 19, 2002
PAP
|
Oręż modlitwy żołnierskiej
maj 1, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Zarząd TV Familijnej prosi Skarb Państwa o pożyczkę
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kościół zachowuje się roztropnie?
maj 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Antypolska propaganda Grossa
luty 23, 2008
...
|
Marek G's ravings on Belarus and Ilya Ehrenburg "Cracow/Lvov's Plot"
lipiec 18, 2005
Marek Głogoczowski
|
Sprawiedliwy Żyd Krytykuje Politykę USA
styczeń 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|